Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździć tak bez celu to nie mam czasu. Żona drze się na mnie jak do lidla 300 m chce jechać samochodem :P i jak tutaj wszystkim dogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Hahahahaha, no to ładnie. Ja 300m to na piechotę właśnie chodziłem, a na żonę się darłem, że jeździła samochodem. Leniwa pipa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry ja mam te wachacze master już drugi rok i nic jeszcze nie padło tylko końcówki drążków zostawiłem oryginalne.Natomiast co do gwarancji to możesz zapomnieć gwarancja obejmuje wachacze ale jak są montowane w serwisie a tam za montaż zapłacisz z 1000 zł takzę ja zamontowałem sobie sam i spokój i w ***** mam tą gwarancje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie, byłem dzisiaj w skp i dowiedziałem się, że osłona przegubu jest pęknięta.

Gdzie mogę wymienić te wahacze i od razu przegub? Polecacie jakiś warsztat, który porzadnie to zrobi, aby po jakimś czasie nie okazało się, że źle zamontowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarancja obejmuje wachacze ale jak są montowane w serwisie a tam za montaż zapłacisz z 1000 zł takzę ja zamontowałem sobie sam i spokój i w ***** mam tą gwarancje

Teraz już nawet na naprawy nowych aut nie trzeba latać do aso żeby gwarancji nie stracić. Myślę że faktura z warsztatu załatwiła by sprawę.

---------- Post added at 15:27 ---------- Previous post was at 14:40 ----------

01032012214707-fc193d6307e1c7a4d3ffb8e8f08828c7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie da Ci tego ojciec, nie da Ci tego matka..." :brzydkibanan::drunk::drunk::drunk::cygaro::banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa kolego tylko ta mała odma nad filtrem się rozpadła i jest zaślepiona

Teraz wieksze ciśnienie i przepływ powietrza rozpycha wszystkie małe dziurki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczuraz jak tam ta odma znalazłeś coś bo masakra dusi go już od 2000

Dalej padlina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że się dostaje od życia kopa w d*pę, nie oznacza od razu, że trzeba się załamywać i wieszać ;) ktoś chętny na szklaneczkę przez skype'a? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że się dostaje od życia kopa w d*pę, nie oznacza od razu, że trzeba się załamywać i wieszać ;) ktoś chętny na szklaneczkę przez skype'a? :D

Z miłą chęcią ale ja już do porodu nic nie pije bo nie wiem kiedy będę musiał jechać... obstawiam przyszły tydzień :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa no faktycznie, Tobie ma się wykluć na dniach :) przedwczesne gratulacje, jak tylko się wykluje, to dawaj znać natychmiast :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że się dostaje od życia kopa w d*pę, nie oznacza od razu, że trzeba się załamywać i wieszać ;)

A ja wcale tak nie twierdze :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...