Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowując Wrocław -Świnoujście:

Trasa przez Niemcy 4,5 - 5h (470km po autostradzie, reszta to idealne drogi)

Trasa przez Polskę 7-8h. (60km po autostradzie, jakość dróg... wiadoma).

Moja opinia - jak nad zachodnie wybrzeże - tylko przez Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Podsumowując Wrocław -Świnoujście:

Trasa przez Niemcy 4,5 - 5h (470km po autostradzie, reszta to idealne drogi)

Trasa przez Polskę 7-8h. (60km po autostradzie, jakość dróg... wiadoma).

Moja opinia - jak nad zachodnie wybrzeże - tylko przez Niemcy.

a jak z kosztami ?? ile kilometrow nadłożone ? w sumie autostrada niemiecka rowno mozna jechac mniej powinien spalic... jak policzyłes to napisz ciekaw jestem jak to wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z kosztami ?? ile kilometrow nadłożone ? w sumie autostrada niemiecka rowno mozna jechac mniej powinien spalic... jak policzyłes to napisz ciekaw jestem jak to wyszło :)

gallery-69721554.jpg

Trasa około 570km, z czego około 490km po autostradzie. Reszta, poza autostradą, to naprawdę równe drogi, normalnie idealne w stosunku do naszych.

Jechałem tam niecałe 5h, nie przekraczając 160km/h, stąd spalanie lekko nieekonomiczne bo 6.5l/100km

Jedziesz najpierw na Berlin. Na pierwszym rozjeździe przed Berlinem Schönefelder Kreuz -jedziesz w A10 w kierunku Frankfurt (Oder)/Prenzlau. Potem na rozjezdzie Dreieck Schwanebeck jedziesz w A11 w kierunku Szczecin (Pol)/Stettin (Ger)/Prenzlau. Dalej Pasewalk, Torgelow, Anklam, Usedom, Ahlbec/Świnoujście.

Jest dalej ze 120km, ale za ten komfort... wracałem przez Polskę. Rozpacz. Może w nocy jest lepiej, ale już raczej będę jeździł przez Niemcy... i nietylko ja, większość aut które mijałem miały polskie blachy, naprawdę, z 80% to Polacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzenia są też dla ciebie POZIEK :> w końcu są święta.

Wzajemnie wszystkiego najlepszego. Oby Wam się udało spoty rozkręcić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecuję wpaść na jakiego spota ale gdzieś najwcześniej w lutym, na razie rehabilitacja po wypadku (80 B4 poszła pod prasę :( ) bo debil z Ząbkowic Śl. jechał bez prawka i naćpany i mało nas nie zabił ! Na szczęście A4 2.8 193KM już stoi pod domem i czeka na w pełni zdrowe nóżki :) Życzę Wam - ludziom pozytywnie zakręconym na punkcie samochodów jedynej słusznej marki WESOŁYCH ŚWIĄT oraz najlepszego 2009go !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie.

Witam w nowym roku :)

Na początek zacznę od tego iż szukam sali na wesele... Jak ktoś ma jakieś namiary to bardzo proszę o pw.

Jeżeli ktoś żadko bywa na forum to może mailowo uda nam się bardziej dogadać - mail do mnie [email protected]

Jestem również dostępny pod telefonem 503-158-506

Oprócz sali poszukuję grajków.... :)) Najlepiej z polecenia...

Czekam na info

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie.

Witam w nowym roku :)

Na początek zacznę od tego iż szukam sali na wesele... Jak ktoś ma jakieś namiary to bardzo proszę o pw.

Jeżeli ktoś żadko bywa na forum to może mailowo uda nam się bardziej dogadać - mail do mnie [email protected]

Jestem również dostępny pod telefonem 503-158-506

Oprócz sali poszukuję grajków.... :)) Najlepiej z polecenia...

Czekam na info

Pozdrawiam

no a zaproszenie gdzie ?? :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kilka miesięcy temu wesele, temat zespołu, sali, wódy, jedzenia, zaproszeń i wielu innych czynników jest mi znany. Jak sie spotkamy na spocie to z chęcią opowiem na co trzeba zwrócić uwagę. No i jeszcze się zastanów :>

Spoko ale ja nie wiem kiedy zawitam na spota. Prędzej spotkasz mnie w knajpie z piwem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ale ja nie wiem kiedy zawitam na spota. Prędzej spotkasz mnie w knajpie z piwem :gwizdanie

no proszę a jeszcze niedawno pisałeś, że będziesz rozkręcał spoty po nowym roku :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ale ja nie wiem kiedy zawitam na spota. Prędzej spotkasz mnie w knajpie z piwem :gwizdanie

no proszę a jeszcze niedawno pisałeś, że będziesz rozkręcał spoty po nowym roku :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Zgadza się po nowym roku ale daty nie napisałem..... żebym Cię więcej tu nie widział. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ale ja nie wiem kiedy zawitam na spota. Prędzej spotkasz mnie w knajpie z piwem :gwizdanie

no proszę a jeszcze niedawno pisałeś, że będziesz rozkręcał spoty po nowym roku :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Zgadza się po nowym roku ale daty nie napisałem..... żebym Cię więcej tu nie widział. :wink4:

brak mi słów do ciebie...rzucasz tylko słowa na wiatr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ale ja nie wiem kiedy zawitam na spota. Prędzej spotkasz mnie w knajpie z piwem :gwizdanie

no proszę a jeszcze niedawno pisałeś, że będziesz rozkręcał spoty po nowym roku :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Zgadza się po nowym roku ale daty nie napisałem..... żebym Cię więcej tu nie widział. :wink4:

brak mi słów do ciebie...rzucasz tylko słowa na wiatr...

ale pod wiatr nie leje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała sikawka to i strumień mały :naughty:

Mówisz, że masz problem :gwizdanie: Przykro mi ale nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała sikawka to i strumień mały :naughty:

Mówisz, że masz problem :gwizdanie: Przykro mi ale nie pomogę.

grozisz mi ? :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna krecic spoty przyjezdzajac na nie Thalią?

poprawka...Hornecik tylko krzyczał, że rozkręci ale ani razu nie był :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...