Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

16 000 na ręke bez żadnej dyskusji. Opisać Ci furę na PW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra. Polift, AKN, rozrząd wymieniony w czerwcu, hamulce i komplet wahaczy z końcówkami drążków i zbieżność ustawiona we wrześniu, VP44 zregenerowana w listopadzie przed moim wyjazdem do Londynu (wtedy również wyczyszczona turbina, wymienione żarniki w lampach, wszystkie świece żarowe, olej, filtry: oleju, paliwa, powietrza), zatem fura troszkę doinwestowana, jeśli chodzi o stan techniczny. A z wyposażenia to tak:

brak Q, skrzynia manual 6b, 5x alu łopaty (fura na oponach zimowych naciągnięte na alu i tak sprzedaje), 2x kluczyk scyzoryk plus 1 plastik, bixenon (miała ori xenon, zatem spryski i samopoziom jest - wszytko sprawne), pełen FIS z A6 (paliwo będzie pokazywało dobrze, bo zaraz idę zmieniać pływak ;) ), tempomat, navi RNS-D z mapą Polski i Czech, brak popielniczki, bo był tunel 1DIN (tunel przerabiał gwerty, podobnie jak lampy), podłokietnik przód i tył, pełna elektryka: 4x szyby, lusterka, fotele w każdej płaszczyźnie, fotele podgrzewane, climatronic, zmieniarka 6CD, BOSE, tylna kanapa dzielona, co tam jeszcze, hmm... Aha, dodane pod drzwiami LEDy (po otwarciu ładnie podświetla przestrzeń pod drzwiami, kolor zimny biały - nie wdepniesz w kałuże ;) ) i czerwone LEDy zaświecane po zapłonie na przestrzeń nóg przód i tył. Pewnie o czymś zapomniałem, ale to tyle z wypasu, no i teraz mankamenty auta.

Do poprawek lakierniczych: tylna klapa, błotnik lewy przód i tył, nie chodzi tylna wycieraczka (silniczek nie żyje), klima ma ubytek (rurka ma dziurkę i czynnik spieprzył - do pospawania lub wymiany), zatem klima nie sprawna (no ale zima idzie, więc wystarczy otworzyć okno ;) ).

Po powrocie do Polski i przed sprzedażą mam zamiar założyć jeszcze nowe sprężyny i jak będzie trzeba amortyzatory. Nie chcę, żeby ktokolwiek na mnie h*jami rzucał, dlatego chcę furę doprowadzić do naprawde perfekcyjnego stanu i w takim sprzedać, a wiele już nei brakuje, tylko te sprężyny, no a reszta zostaje dla nowego nabywcy, ja nie malowałem na glanc, żeby mi nikt nie mówił, że z pięciu przystanków poskładana... Dostała strzał w lewy tył, zostało wymienione poszycie i klapa, dlatego są do pomalowania. Przód był podrapany dlatego został zmatowany i siknięty tylko sprayem, żeby było w miarę w jednym kolorze ;) Ale zawieszenie nie dostało, robi dwa ślady, zresztą mam wydruk z zbieżności... Przebieg aktualny to około 247 tysięcy km, ja nie kręciłem, fura posiada jeszcze katalizator... Hmm... Jakieś pytania? Pewnie zaraz będzie: "WRZUĆ FOTKI!!" hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde zapomniałem o jednym. Jak ją kupywałem to miała delikatne wgniecenie na maske i prawym przednim błotniku (tak, jakby ktoś rowerzyste trafił), ale z tym jeździłem, bo nie przeszkadzało w jeździe (mi bardziej chodzi o stan techniczny), no ale jak ja ją strzeliłem w tył, to hurtowo wszystko wymieniłem - maska i błotnik zakupiony od kolegi Flyer w tym samym kodzie lakieru, jednak jest delikatna różnica w kolorze, widoczna dopiero z bliska. A, no i wyprałem tapicerke, bo była uświniona konkret :kox: No prawdę mówiąc jeśli komuś nie przeszkadza to, że jest do poprawienia u lakiernika, to wsiadać i jechać przez długie kilometry... A konkretnie jakieś 7 tysięcy do wymiany oleju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz w anglii pewnie przychodzi do ciebie taki mudżajn z zapominaczką :naughty:

bce70156b8e72ec6b1e8b1c98c2c7107.gif?1323430668

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie... To ja mudżinów takimi zapominaczkami traktuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 000 na ręke bez żadnej dyskusji. Opisać Ci furę na PW?

Pisz tu bo na PW możesz nakłamać :decayed:

:OMG:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 12:22_________________________________________________

No prawdę mówiąc jeśli komuś nie przeszkadza to, że jest do poprawienia u lakiernika, to wsiadać i jechać przez długie kilometry...

Masz rację...ma jechać a nie błyszczeć się jak jaja baranie :decayed: tego rocznika już się nie poleruje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Karol za dużo wołam?! Bez jaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde zapomniałem o jednym. Jak ją kupywałem to miała delikatne wgniecenie na maske i prawym przednim błotniku (tak, jakby ktoś rowerzyste trafił), ale z tym jeździłem, bo nie przeszkadzało w jeździe (mi bardziej chodzi o stan techniczny), no ale jak ja ją strzeliłem w tył, to hurtowo wszystko wymieniłem - maska i błotnik zakupiony od kolegi Flyer w tym samym kodzie lakieru, jednak jest delikatna różnica w kolorze, widoczna dopiero z bliska. A, no i wyprałem tapicerke, bo była uświniona konkret :kox: No prawdę mówiąc jeśli komuś nie przeszkadza to, że jest do poprawienia u lakiernika, to wsiadać i jechać przez długie kilometry... A konkretnie jakieś 7 tysięcy do wymiany oleju ;)

Ogólnie trochę zrobione trochę do zrobienia może ktoś kiedyś kupi :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że to co zrobione pochłonęło w h*j siana, którego absolutnie nie próbuję odzyskać... Zobaczcie ile co niektórzy krzyczą za polifty, za głowe się można złapać, więc myślę, że moja cena jest przystępna, tymbardziej, że to co mogło pójść to zostało już zrobione, nie oszukujmy się, to auto ma 12 lat, nie jest nowe z salonu, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Karol za dużo wołam?! Bez jaj...

Pisałem odnośnie wypowiedzi Gniadego :polew: Cena myślę OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem za 19 klientów, także powinna pójść,

tego rocznika już się nie poleruje :gwizdanie

Jak to nie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że się poleruje :) no mi się też cena wydaje niezbyt wygórowana... wkładu dużo nie ma, ubezpieczenie do października 2012, przegląd tak samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam przegląd :dance::thumbup: pan sie przyczepił do lamp, braku sprysków i samopoziomu. powiedziałem że w tym roczniku tak juz bywa i że ja jak sie nie przyglądam to nie widzę tych niedoskonałości. Grunt to patrzeć tam gdzie trzeba czyli na zawias i heble :gwizdanie:

kurwa_faktycznie_70322.jpg [br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 15:29_________________________________________________robiłem dzisiaj wykres i Hornet miał rację brakuje koni.. Całych 6 sztuk. Moment 285 NM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem dzisiaj wykres i Hornet miał rację brakuje koni.. Całych 6 sztuk. Moment 285 NM

Gdzie hamowałeś paździocha ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zawita MOD i zrobi porządek z tymi ogłoszenia o sprzedaży aut. Od tego jest wątek. Zarobicie po kropie albo nawet więcej.... regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie tutaj dałem, bo chcę w najbliższym gronie zostawić, pod koniec przyszłego tygodnia będę robił foty i wystawiał w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...