Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, gdzie mogę kupić filtr paliwa?! jaki będzie u mnie potrzebny? są jakieś różnice między filtrami w ogóle?

No trzeba w sklepie symbol dorożki podać i kupić - chyba najlepiej knechta- po co wymieniasz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

niebieski ? jakiś chuligan próbował mi sprywatyzować wkład ale w połowie odpuścił i coś mi luźno teraz lata :angry: jak bede miał chwile i nie uda mi się tego połatać to się odezwę .

Spoko, spoko :wink4:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 20:27_________________________________________________Szkło niebieskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie mogę kupić filtr paliwa?! jaki będzie u mnie potrzebny? są jakieś różnice między filtrami w ogóle?

No trzeba w sklepie symbol dorożki podać i kupić - chyba najlepiej knechta- po co wymieniasz ?

bo się muli trochę. jak była wymiana filtrów to ktoś mi doradził, żebym nie wymieniał, bo i tak na gazie jeżdżę. Ale nie wspomniał o tym, że pompa cały czas pracuje! No i jest już trochę zapchany. Gdy go odpalam to nierówno chodzi, dopóki się nie przetka (tylko na benzynie, na gazie jest ok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gniady spożywa dzisiaj jakieś szybkie piwko w plenerze ?

O 22 ???

ok bede dzwonił ok 22 jak wezmę wiewiórkę na spacer

Wypili pogadali poszli spać.

i to ja piję.......

:hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie, nie potrzebuje któryś promiennika gazowego?! Zawadza mi w domu i chce się go pozbyć przed przeprowadzką. Nigdy nie montowany, nie używany, kompletny. Jak nikt go nie weźmie, zawieziemy na złom, a szkoda go będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie, nie potrzebuje któryś promiennika gazowego?! Zawadza mi w domu i chce się go pozbyć przed przeprowadzką. Nigdy nie montowany, nie używany, kompletny. Jak nikt go nie weźmie, zawieziemy na złom, a szkoda go będzie...

A co to do ogrzewania na butle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest taki jakby grzejnik, tyle, że podwieszany pod sufitem. To jest palnik zasilany gazem, który grzeje rurę promieniującą. Zaletą tego urządzonka jest to, że ogrzewa nie tylko powietrze ale i wszystkie przedmioty. Dzięki temu np w zimie, przy otwartych drzwiach wciąż jest ciepło wewnątrz.

coś w tym stylu:

id275org.jpg

http://www.tworek.pl/index.php?action=artykul&id=275

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypili pogadali poszli spać.

i zmokli :decayed: najbardziej niezadowolona była ta imitacja psa jak z dworu do wanny czyli z deszczu pod rynne

coś w tym stylu:

id275org.jpg

ile browca za to trzeba postawić o ile Gniady nie będzie zainterere ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... myślę, że się dogadamy jakoś :cool1: jak coś, to zapraszam najpierw do oglądania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce a Kurczak pije chyba góra cztery.

po 4 to przy tej wadze jest w stanie nieważkości :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wtedy mocniej niż zwykle działa grawitacja :confused4: no i ta Ziemia za szybko się kręci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... myślę, że się dogadamy jakoś :cool1: jak coś, to zapraszam najpierw do oglądania :decayed:

Nie czaj się tylko mów co za to chcesz . Garaż w zimie powinno to chyba ogrzać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

Kto reflektuje na jakieś 0,7 teraz ??? Taka pogoda że nic się nie chce... ja już dokończyłem 0,5 które leżało w lodówce...i ssanie mi się załączyło.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że na Twój garaż będzie nawet za mocne :thumbdown:

to ma moc 17kW, na taki garaż, jak Twój, powinno być coś około 2kW. Poza tym, to urządzonko trzeba podwiesić jakieś 4-6m nad ziemią, inaczej się ugotujesz :beach:

To jest przeznaczone do pomieszczeń takich, jak warsztat samochodowy, czy taka mała hala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale co za to chcesz bo widzę że unikasz odpowiedzi jak ognia :gwizdanie:

UWAGA

jakieś 0,7 teraz ???

wódka w tygodniu ?! fuj fuj :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu?! Kolego, toż to weekend się właśnie zaczyna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja łykend bede miał w sobotę po 15:15 jak wygaszę maszyny w moim kołchozie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale co za to chcesz bo widzę że unikasz odpowiedzi jak ognia :gwizdanie:

hmm... trudno mi powiedzieć. Przydałaby się jakaś kasa, ale ile? Napisz, co możesz dać :decayed:

Jakby co, mogę załatwić fakturę na to[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 20:59_________________________________________________To może być warte nawet parę tysięcy, ale mi zależy, żeby się pozbyć przed przeprowadzką, a ta już niedługo. Jak nikt tego nie weźmie, to ojciec wywiezie na złom, albo wystawi przed domem, żeby złomiarze zabrali :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...