Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

No ja dzisiaj fure troche ogarnąłem, bo mam zamiar się z żonką pokazać po zakupach... Tutaj jak wjadę pod mostem zaraz po lewej stronie się lokujecie? Inaczej... Pod którym filarem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Żadnych progów, listewek, spojlerów i innych wieśniacko sportowych dodatków nie będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylusmy pic z sasiade3m i ide spac [br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 01:09_________________________________________________ :hi:

Drogie dziewczynki... mnie dzisiaj nie ma ponieważ jest siatkówka.... wszystko jestem w stanie opuścić ale nie meczu siatkówki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylusmy pic z sasiade3m i ide spac [br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 01:09_________________________________________________ :hi:

Drogie dziewczynki... mnie dzisiaj nie ma ponieważ jest siatkówka.... wszystko jestem w stanie opuścić ale nie meczu siatkówki :decayed:

Widzisz dziewczynko, a ja odpuściłem wszystko w dniu dzisiejszym, żeby się pojawić i Cie poznać, a Ty co? Wolałeś oglądać jak kilkanaście ludzików ugania się za jedną piłką... Moja A4-ka aż popuściła trochę oleju na kostkę ze smutku. Cztery skrzynki browców przyjechały chłodne, siedemnaście litrów wódki, dziwki szampan, strzelanina... A Ty wszystkich zlałeś... Oj nieładnie tak! :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkówka to święto dla mnie :cool1:

Do auta bym nie wsiadł bo byłem po alku ....a rowerem nie dałbym rady już dojechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na do śniadania zamiast kakao to kolorowe zapodajesz to się nie dziwie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz próbować do mojego znajomego lakiernika, za dużo Ci nie policzy, zrobi dobrze, ale nie wiem, czy przyjmie, bo z reguły nie zajmuje sie takimi małymi sprawami. Na PW zaraz pójdzie kontakt do niego. Niestety, gość jest ze Środy Śląskiej, więc kawałek od Wrocka.

Z drugiej strony zdecydowanie ODRADZAM Basję na Borowskiej. Nie przykładają się do roboty za bardzo. Oddałem do nich do regeneracji stalówki i nie jestem zadowolony, nie doczyścili i pomalowali chyba tylko sprayem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj Górala na forum ale tylko jeżeli chodzi o polerkę co do malowania to chodzą różne opinie tu masz adres http://www.polerowanie-felg.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrak Twój kontakt zaśpiewał 1200 za tryśnięcie całego paździocha :decayed: Czyli 2k zmieszczę się z body :naughty:

Teraz ASZ, GT22, IC, soft, przekładka ..... :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłeś mu pokazać, czy tylko telefonicznie?!

Telefonicznie... właśnie się dowiedziałem że do wzięcia jest silnik od cupry :decayed: ze skrzynią 6 za dobre pieniądze

Jutro jadę oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...