Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Qrczak dzieki za obsłużenie kolegi :notworthy:

co mu zrobił :naughty::decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Nie pytaj, Karolu :evil:

Nie ma sprawy :good: tylko :vaglogi: tzn wykasuj Jemu błędy jak wstawi nową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam po dłuższej nieobecności potrzebny mi ktoś do wylewek, tynków i sufitu podwieszanego, mało płacę :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam po dłuższej nieobecności potrzebny mi ktoś do wylewek, tynków i sufitu podwieszanego, mało płacę :tongue4:

To chińczyków weź, zapierdalają jak mrówki, a jak takiego zatrudnisz na 3/4 etatu (czyt. 18h/dobe) to będzie Cie po rękach całował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam po dłuższej nieobecności potrzebny mi ktoś do wylewek, tynków i sufitu podwieszanego, mało płacę :tongue4:

To chińczyków weź, zapierdalają jak mrówki, a jak takiego zatrudnisz na 3/4 etatu (czyt. 18h/dobe) to będzie Cie po rękach całował.

już przy autostradach się popisali :polew:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 20:50_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=abgJ-Gk63nQ&NR=1

Polecam taką wydajność w robocie. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, i po godzinie dolar wskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet ty powinieneś być przyzwyczajony do nocnych dalekich wypraw po alko . Twoje osiedle jest jednym z nielicznych na którym po godz 22 zamykaja wszystkie monopole .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: nie wiem ale jakiś czas temu tubylec z Horneta ulicy ( stare bloki ) prowadził mnie na shella na chociebuskiej . Po 22 nic nie da rady wypić jak się nie ma zaopatrzenia . :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po 22 można na waleta paradować i nikt Cię nie zobaczy :polew: :polew:

Pany rozglądam się za lakiernikiem samochodowym.... jest plan na mojego paździocha... na chwilę obecną jest poczyniona analiza rentowności projektu... decyzje zapadną niebawem........... TDI POWER :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz mam bardzo dobrego lakiernika, tyle, że w Środzie Śląskiej. robimy u niego wszystkie auta od wielu lat i zawsze wszystkim polecamy

daj znać, to podam namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz mam bardzo dobrego lakiernika, tyle, że w Środzie Śląskiej. robimy u niego wszystkie auta od wielu lat i zawsze wszystkim polecamy

daj znać, to podam namiary

Daleko trochę.... chyba zafunduję nowy lakier paździochowi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że daleko, ale naprawdę warto. Bardzo porządnie i tanio. Pamiętasz mojego szwagra, który kiedyś do nas BMW 7 zajechał na moment? Właśnie wróciła cała od malowania... Ładnie się prezentuje :shocked: moje audi też malował, ojca auto, matki... sporo tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że daleko, ale naprawdę warto. Bardzo porządnie i tanio. Pamiętasz mojego szwagra, który kiedyś do nas BMW 7 zajechał na moment? Właśnie wróciła cała od malowania... Ładnie się prezentuje :shocked: moje audi też malował, ojca auto, matki... sporo tego

Dowiedz się ile będzie chciał za pomazanie całego mojego paździocha.... mam już ustaloną cenę za te pierdy które mam... będzie likwidacja listew dolnych i drzwiowych czyli drzwi będą gładkie jak d*pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam super lakiernika w Kamieńcu Wrocławskim, gościu robi naprawdę super robotę i nie drogo :good: Napisz co chcesz a moge podjechac zapytac, lub dac Ci telefon, u mnie malowal w a6 dokladki i zderzaki, w a4 b6 dokladki zderzaki, blotnik, w ojca vw t5 klape, drzwi boczne, dobor lakieru idealny, robota profi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce całą budę pomalować :decayed: Jak pisałem wcześniej będą wygładzane drzwi ...

zapytaj go ile weźmie za całe A3.. lakier mam (próbnik) więc problemu z doborem nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadać o autach - może jutro jakieś piwo jebniemy-tak k**wa dalej być nie może do jasnej cholery -pisać listy nie listy i w wuja nie walić-w niedziele i tak każdy troli w wyrze do jedenastej-nara :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...