Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

jak za fryty to ja jestem chętny :decayed: Hornet nie mył auta od października to może wreszcie się złamie o oskrobie z brudu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

jak za fryty to ja jestem chętny :decayed: Hornet nie mył auta od października to może wreszcie się złamie o oskrobie z brudu :gwizdanie:

ni chu-ja. Deszcze ostatnio padają to trochę się podmyło :decayed: Ja rąk nie wsadzam do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ludzi ma być to może umyję w końcu paździocha :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Cześć Panowie (i Panie jeśli są). Mimo, że dziś dopiero poniedziałek to wygląda na to że w najbliższą niedzielę uda mi się po raz pierwszy wreszcie do Was zawitać na spota. W związku z tym mam propozycję na dzień dobry. Ponieważ zająłem się ostatnio fotkami w technice rig shot czy byłby ktoś chętny na zrobienie takiej fotki swojej bryczki? Ja ostatnio wypucowałem swoją i myknąłem kilka fotek. Oto efekt:

IMG_6069.jpg

IMG_6085.jpg

IMG_6088.jpg

Niestety nie wyglądają najlepiej i nie jestem z nich do końca zadowolony... Mimo, że na ekranie aparatu wyglądały ok to po wrzuceniu na kompa okazało się że zdjęcia są poruszone i widać paprochy z obiektywu więc musiałem ostro pomagać sobie photoshopem :( No ale co tam człowiek uczy się na błędach i dalej będzie już lepiej :) To jak byłby ktoś chętny? Miejscówka pod mostem może być ciekawa :)

Ja chce! Ja chce! :kox:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 12:40_________________________________________________http://www.v10.pl/Poscig,za,Audi,R8,i,38,dziur,po,kulach,63422.html ;( ;( ;(

jedyny słuszny kolor!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za fryty to ja jestem chętny :decayed: Hornet nie mył auta od października to może wreszcie się złamie o oskrobie z brudu :gwizdanie:

Za leniwy :polew:

Chyba nie zakumałeś co i jak :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje raz bylem Ale dawno temu ale nikogo nie zastałem :( tym razem mam nadzieje będzie inaczej :) a mam nadzieje ze wroclav będzie bo jak widze po profilowym zdjęciu to lustrzane odbicie mojej Audiczki A już myslalem ze jako jedyny mam taki kolor we wrocławiu :P hihihih pozdrawiam :))) :decayed:

No i byłem... nie widziałem mojego lustrzanego odbicia...No chyba że w lusterku.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jak najłatwiej i bezinwazyjnie zdjąć oznaczenia modelu, silnika i znaczek audi (ten ma tam wrócić) z klapy bagażnika?! Nie chce uszkodzić lakieru, a znaczek ma pójść w czarny mat :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw lekko ogrzej suszarką, lub delikatnie opalarką.Łatwiej odchodzi.Mam także specyfik dla lakierników(taki rozpuszczalnik do odklejania listew, naklejek, napisow), ale nazwę mogę podać jutro, bo stoi w pracy, kupiłem w Motipie na Borowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znać, co to, bo ja do motipu to mam 5 minut, rowerem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze odcinałem szpachelką ale tylko dlatego że nigdy nie miałem czasu na zabawę z żyłkami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

na pw podam linka do kolejnego odcinka top gear z nowej serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup alkohol za 30 dychy a my ogarniemy te znaczki i śladu nie będzie... Ty będziesz zadowolony i my :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, 30 to za dużo. Benzyna ekstrakcyjna też zadziała, a lakieru nie zniszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...