Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Doberek Pany!

Kto we Wrocku zrobi BEX program, w miarę dobrze i nie zedrze :grin: . Brachol leci na święta i może by podskoczył na podkręcenie :)

Podziękował :hi:

Nikt. Jakbym musiał wybierać między Ecuproject a Jetronik to wybrał bym to drugie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Hahaha, dobre... No ECU ma swoje ceny, to wiem. Dlatego tez zapytałem czy ktoś inny ogarnia bo dawno w Polsce nie byłem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jetronika nie polecam, za zdiagnozowanie i wyczyszczenie zmiennej geometri skasowali 1400zl i jescze nie zrobili tego tak jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek bez obrazy ale z dieslem to oni dużo nie mają wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Emil tylko ze skoro nie maja i się nie znają to po co to robia? I jeszcze opowiadają co to oni nie zrobią. Zamiast od razu powiedzieć ze nie robią diesla i koniec tematu. A c**je za coś co nie powinno kosztowac więcej niż 400 s kasowali 1000zl więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje jeszcze adt tuning [emoji6]

Tapniete z HGW 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczurku, Ty miałeś dopinany hak w srebrnej... nie został Ci czasem po niej? :decayed:

Edytowane przez Spartan_Wroc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczurku, Ty miałeś dopinany hak w srebrnej... nie został Ci czasem po niej? :decayed:

Miałem ale oddalem z autem. Teraz by mi się przydał do czarnej żeby camping targać

Tapniete z HGW 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa :wink: stary rupieć, f3 :wink: ...ale lagi UD z yzf750 z heblami już na miejscu :decayed: jeszcze próbuje wcisnąc gaziory i kokektor z yzf'a :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie zapier... ja próbuje swoją namówić ale nie ugieta jeśli chodzi o motocykl :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie zapier... ja próbuje swoją namówić ale nie ugieta jeśli chodzi o motocykl :(

A to Twoja luba ma upalać czy Ty? :decayed:

Mnie za każdym razem chcą powiesić na haku jak przyprowadzam następną szlifiere :grin: a przyprowadzam co sezon :decayed::grin:

Widzieli?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/312189-czillen-am-grillen-by-wroclow-2015-11-12-lipca/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to taki odważny edytuje z cichca moje wypowiedzi? Sami dorośli są tu czyż nie? No ja ale cóż małżeństwo to wieczne kompromisy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to robię tak... Z cichacza lecę po maszynę, przyprowadzam, zapoznaję swoją kobietę z nowym członkiem rodziny. Po tym następuje ta gorsza część rytuału... trzeba przetrzymać 2dni pretensji, kalkulacji i wyrzutów :facepalm::grin: Później już jest pięknie, spalona guma, druty na łydkach, foty z radarów które nigdy nie znajdą adresu i muchy w zębach :grin::decayed:

Edytowane przez Spartan_Wroc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...