Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

w pracy siedzę od rana, gazownika odwołałem. Wyjeżdżę to, co mam i wtedy będę myślał. Ale nie mam pewności, czy to jest wielozawór, czy może jakaś elektronika pod maską...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pracy siedzę od rana, gazownika odwołałem. Wyjeżdżę to, co mam i wtedy będę myślał. Ale nie mam pewności, czy to jest wielozawór, czy może jakaś elektronika pod maską...

Dostałeś wczoraj tel.. zadzwoń powiedz że masz kom ode mnie i nakreśl sprawę. Dopytaj o koszta i będziesz wiedział. Ręczę za człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wiem że troche wcześnie ale mam Karol do sprzedania kołyske drewnianą chyba że wolisz mieć łóżeczko :)

zmieszczę się?[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 15:05_________________________________________________

w pracy siedzę od rana, gazownika odwołałem. Wyjeżdżę to, co mam i wtedy będę myślał. Ale nie mam pewności, czy to jest wielozawór, czy może jakaś elektronika pod maską...

Dostałeś wczoraj tel.. zadzwoń powiedz że masz kom ode mnie i nakreśl sprawę. Dopytaj o koszta i będziesz wiedział. Ręczę za człowieka.

ano dostałem, będę dzwonił i się orientował. Chociaż leśnica to trochę daleko, Jakart jest na Legnickiej, więc i powrót do domu nie będzie problemem. Póki co, mam inne zmartwienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wiem że troche wcześnie ale mam Karol do sprzedania kołyske drewnianą chyba że wolisz mieć łóżeczko :)

Nie dzięki... ale kołyskę też możemy opić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy szczurek wraca ? Kurde potrzebuję trochę miejsca i czasu.... muszę zrzucić zderzak wyjąć lampę i pogrzebać w jednej rzeczy a ja nie mam miejsca na to :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy szczurek wraca ? Kurde potrzebuję trochę miejsca i czasu.... muszę zrzucić zderzak wyjąć lampę i pogrzebać w jednej rzeczy a ja nie mam miejsca na to :confused4:

Przyjedż sobie do mnie i będziesz sobie grzebał.

Zgadamy się w niedzielę. W sobotę cisnę do Lubina po jeszcze kilka gratów :naughty:

Do tego co mam robić będzie potrzebna mi dodatkowa para rąk :cool1: i to trzeba ustawiać się w jakiś weekend w sobotę rano.... trochę się zejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczurek powrócił :decayed: Gniady zlecenie zrealizowane ... Aż mnie gnoje arabskie przez megafon do aeroplanu wołali :evil:

Qrak jak Ci się chce pogrzebać przy elektryce to oddam Ci za cytrynówkę lubelską moje boshe z halogenami . Chyba że robisz od razu konwersję na polift z bixem jak ja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczurek powrócił :decayed: Gniady zlecenie zrealizowane ... Aż mnie gnoje arabskie przez megafon do aeroplanu wołali :evil:

Qrak jak Ci się chce pogrzebać przy elektryce to oddam Ci za cytrynówkę lubelską moje boshe z halogenami . Chyba że robisz od razu konwersję na polift z bixem jak ja :naughty:

Cycu masz jakieś podwórko z garażem w razie deszczu. O czasie w sobotę nie będę wspominał ponieważ to oczywiste... tylko nie w tą bo mnie nie będzie..... a szczurek może kreską zaliczymy w niedzielę.... ile Ty tam masz ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz nie mam przodu czekam na bixy i lakieruję zderzak dzisiaj może wsadzę go w podkład jak czas pozwoli . Wg przepływki wychodzi coś koło 155KM ale wiesz jak to z AEB jak załapie bład z lambdy do sie robi 125 i nie jedzie . Trzeba zgasić i odpalić na nowo i jest ok albo z lapem kasować na bieżąco bo to błąd sporadyczny . Jak tylko poskładam przód chętnie sie sprawdzę . Ile masz tam narobione osiołków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz nie mam przodu czekam na bixy i lakieruję zderzak dzisiaj może wsadzę go w podkład jak czas pozwoli . Wg przepływki wychodzi coś koło 155KM ale wiesz jak to z AEB jak załapie bład z lambdy do sie robi 125 i nie jedzie . Trzeba zgasić i odpalić na nowo i jest ok albo z lapem kasować na bieżąco bo to błąd sporadyczny . Jak tylko poskładam przód chętnie sie sprawdzę . Ile masz tam narobione osiołków ?

Nie wiem - nie znam się :polew: Chce zweryfikować na ulicy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Gwerty napisał ze w połowie przyszłego tygodnia ma być paczka u mnie więc pod koniec tygodnia powinienem mieć już wszystko poskładane . Teraz jade kupić zestaw pod D2S i nowy aku bo stary sie wysrał i działa jak odbiornik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Gwerty napisał ze w połowie przyszłego tygodnia ma być paczka u mnie więc pod koniec tygodnia powinienem mieć już wszystko poskładane . Teraz jade kupić zestaw pod D2S i nowy aku bo stary sie wysrał i działa jak odbiornik .

To może jakoś w przyszłym tygodniu się złapiemy ? Pogadamy jeszcze na spocie. Dzisiaj miałem tel że kolejna paczka leci do mnie i jutro powinna być :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odebrałem D2Sów :thumbdown: Zajarały mi sie heble w hujdaju na karkonoskiej ... Ale narobiłem obory :evil: Zacisk się zapiekł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...