Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście ,że czytam.

Jest jednak podstawowy myk a mianowicie zależy mi na zapłaceniu kartą a na odległość tego nie zrobię.

Dodatkowo część ( zamiennik) ,której szukam w IC kosztuje 185 pln czyli wcale nie tragicznie.

Jak doliczę jakikolwiek rabat to nie opłaca się angażować kogoś z Warszawy, bo za wysyłkę zapłacę więcej niż zaoszczędzę.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

ja nie wiem ile będzie wysyłka kosztowała u TOM-a

czasami warto a czasami nie warto... ale jedno co warto to się dowiedzieć o koszt :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie i zarazem prosbe. Czy pomoglibyscie ustalic co jest u mnie uwalone pod maska w audiku na spocie w niedziele ? Problem notoryczny "notlauf". Nagroda w postaci %% gwarantowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie i zarazem prosbe. Czy pomoglibyscie ustalic co jest u mnie uwalone pod maska w audiku na spocie w niedziele ? Problem notoryczny "notlauf". Nagroda w postaci %% gwarantowana :)

Kierownice pewnie się zapiekają w turbinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo uwalona grucha, powinieneś zrobić logi i w odpowiednim dziale wrzucić, ale organoleptycznie Ci na pewno chłopaki obadają co i jak. Ja nie mogę się doczekać, aż moja zacznie do szkoły jeździć, żeby znowu się pojawić :hi: może za moim drugim razem hornet nie zaleje i się pokaże :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie opłaca się angażować kogoś z Warszawy, bo za wysyłkę zapłacę więcej niż zaoszczędzę.

Pozdro

dzwoń szybko do Qrczaka on jest teraz w wawie i podawałem mu ze 2 godz temu kom do Toma jak sie załapiesz to Ci jeszcze przywiezie do wro [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 18:36_________________________________________________dzieki kaju za telefon dogadałem sie paczka poszła :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wróciłem... a byłem u Toma, bo rozrząd do siebie brałem.

:hi:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 22:22_________________________________________________

Witam

Panowie powiedzcie gdzie we Wrocławiu najlepiej wymienić rozrząd ?

ja znam naprawdę świetne miejsce! Byłem u niego tydzień temu się umawiać na wymianę u siebie. Na podwórku stoją S4, RS6 itp... gościa chwalą chyba na każdym forum. Jutro na zlocie mogę podać namiar.[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 22:24_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216397.0

ktoś może na coś wpadnie :good:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 22:48_________________________________________________Panowie, sprzedam Szczurkowe kierunki USA. 100zł, tyle, ile za nie dałem. Mi nie pasują, bo nie Valeo :disgust: nie mam 100 postów, więc nie mogę dodać ogłoszenia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może na sprzedaż tylne światełka po lifcie do sedana b5 ? :) albo namiar do kogoś,kto sprzedaje za rozsądną cenę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Ma ktoś może na sprzedaż tylne światełka po lifcie do sedana b5 ? :) albo namiar do kogoś,kto sprzedaje za rozsądną cenę .

W dziale sprzedam nic nie ma ?

aaa właśnie... kolega, który wczoraj był srebrną B5 avant.... znaczysz teren olejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema pany wróciłem z wakacji ale mam jeszcze tydzień urlopu także można się umówić na jakiegoś browara czekam na chętnych.

Długo nie musisz namawiać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema panowie

Może ma któryś przypadkiem felgi stalowe do forda a konkretnie do foki??

Czaję się ze zmianą z zimówek już trzeci miesiąc a szkoda mi zmieniać bo już prawie zima :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyslalem ,ze warto spytac ... a dopiero potem bawic sie w wysylki.

a dzial sprzedam przejrzałem tak na szybko,-nic nie znalazlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa właśnie... kolega, który wczoraj był srebrną B5 avant.... znaczysz teren olejem.

Hornet dzięki za cenną uwagę :good: W sobotę czyściłem kierownice w turbo. Najprawdopodobniej wyrobiła się uszczelka powrotu oleju od turbiny :disgust: Jeszcze raz dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie! Jutro wieczorem oficjalne wyjście na piwo! Szczegóły jutro, ale już sobie czas rezerwować około 20:00. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie! Jutro wieczorem oficjalne wyjście na piwo! Szczegóły jutro, ale już sobie czas rezerwować około 20:00. :good:

Gdzie idziemy ??? Tylko nie majaczyć :decayed:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 20:35_________________________________________________Wypełniać :polew: :polew: Jutro będziemy sprawdzali. Kto nie ma żony niech mu dziewczyna wypełni.. kto nie ma dziewczyny niech koleżanka z pracy/ uczelni wypełni :decayed:

podanieozezwolenie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ślubna mówiła że Kurczak wygląda na grzecznego to mogę iść bez podania - także wieczorem spotykamy się na mieście wstępnie pręgierz o 20.00tym razem w tygodniu bo pare osób ma wolne,narazie idzie: Hornet , Gniady , Kurczak pisać kto ma ochotę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyce potrzebuję sprężarkę klimatyzacji do A3.. PILNIE[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 13:36_________________________________________________Qrczak odezwij się do gośćia bo szukałeś lamp....

Odezwij się do Nosb-a niech zerknie jak może. Jemu przelej kasę i niech wyśle. Nosb to osoba która na 10000000% nikogo nie zrobi w wałka.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216737.0;topicseen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...