Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Po wymianie VP44 mój AKN ocipiał :shocked: takie oczy miałem jak się przejechałem... A dzisiaj na trasie Polska-Anglia non stop banan na pysku :decayed: nie to auto... Myślałem przed wymianą, że to jedzie, ale po wymianie... TO ZAPIERRRRDALA!!

:polew: :polew: :polew:

Widzisz... wystarczy mieć sprawną serię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

łeee raz byłem chory a drugi raz piłem.... więc jestem usprawiedliwiony

Tja... Jak będzie kreska to Ci wybacze :nabijasie:[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 01:16_________________________________________________

wystarczy mieć sprawną serię :decayed:

No na trasie się paru zdziwiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łeee raz byłem chory a drugi raz piłem.... więc jestem usprawiedliwiony

Tja... Jak będzie kreska to Ci wybacze :nabijasie:[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 01:16_________________________________________________

wystarczy mieć sprawną serię :decayed:

No na trasie się paru zdziwiło...

Ja muszę zawieszenie zrobić... dopóki nie zrobię kresek nie ma bo mogę się zdziwić jak jeszcze raz będę wlatywał z zakręt :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy. Musiałbym w końcu z kierowcą podjechać... Panowie, co Wy na to? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy. Musiałbym w końcu z kierowcą podjechać... Panowie, co Wy na to? :hi:

Jak się pije to się nie jeździ... no chyba, że będziesz rozwoził towarzystwo :kox:

:hi: :hi: Wstawać !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nowy? Przecież masz bixa. Chyba, że masz na myśli usunięcie ostatneigo moda, że w jednej lampie miałeś bixa, a w drugiej zwykłe H7... Masz fote jak to wyglądało? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 3 tygodni miałem w obu h7 :decayed: Teraz przyszły nowe żarniki , nowe przetwornice i nowe wtyczki ( nie tamto chyńskie rozpływające się badziewie) Jest gitara jeszcze tylko ustawić i mozna spokojnie w drogę . :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie takie jak w każdej innej audi :wink4: pisz konkretnie który wąż i czy średnica wewnętrzna czy zewnętrzna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie takie jak w każdej innej audi :wink4: pisz konkretnie który wąż i czy średnica wewnętrzna czy zewnętrzna

Wszystkie :decayed: ...planuje fmic i nie wiem o jakiej średnicy szukać kwasiaka i sylikonów :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie :decayed: ...planuje fmic i nie wiem o jakiej średnicy szukać kwasiaka i sylikonów :wink4:

tu masz odpowiedni dział http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=32800.0

:hi:

ale dzisiaj rozpierdol na uczelni :gwizdanie:

co sie stało sie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolokwium z przedmiotu, pieszczotliwie zwanego przez nas "drutami" - nasza wydziałowa kosa :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 20:10_________________________________________________Panowie, czy jak wsadzę do parówy aku z diesla to mogą być problemy? Mam okazję podebrać kumplowi z jego rozwalonego Scenica, ale słyszałem opinię, że alternator może tego nie wytrzymać :no:[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 20:24_________________________________________________http://moto.allegro.pl/kierunkowskaz-skoda-seat-audi-org-hella-14-zl-2szt-i1900899180.html

ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie takie jak w każdej innej audi :wink4: pisz konkretnie który wąż i czy średnica wewnętrzna czy zewnętrzna

Wszystkie :decayed: ...planuje fmic i nie wiem o jakiej średnicy szukać kwasiaka i sylikonów :wink4:

zwykle robia z 2calowej, 51mm ja tez bede z takiej robil :wink4: Jak bedziesz kupowal, daj znac, zawsze jedna wysylka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan w 2,5 chcesz fmic wrzucać? Nie lepiej chipa i zostawić silnik w spokoju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan w 2,5 chcesz fmic wrzucać? Nie lepiej chipa i zostawić silnik w spokoju?

Najpierw fmic, później program...

Zimnego powietrza w dolocie nigdy dość :decayed: hehe[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 22:46_________________________________________________

pewnie takie jak w każdej innej audi :wink4: pisz konkretnie który wąż i czy średnica wewnętrzna czy zewnętrzna

Wszystkie :decayed: ...planuje fmic i nie wiem o jakiej średnicy szukać kwasiaka i sylikonów :wink4:

zwykle robia z 2calowej, 51mm ja tez bede z takiej robil :wink4: Jak bedziesz kupowal, daj znac, zawsze jedna wysylka :hi:

spoko :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...