Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

ale mówił że pić nie przestanie :naughty:

Powietrza nie mogę sobie odmówić :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominam już o tym, że na śledziu się nie pojawi, bo koło do zaliczenia... BLA BLA BLAAA... Dobra pany, skoro Wam śledź w środku tygodnia nie pasuje, to ja jestem w niedziele na spocie. Przebukowałem właśnie bilet na prom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczę się, ale co jakiś czas trzeba tutaj zajrzeć :gwizdanie:

Ja w niedzielę jestem, obowiązkowo. A nauka idzie nieźle, chociaż dzisiaj 2 wpadła :decayed:

ale na 20 osób, 3 zaliczyły, więc jest znośnie. Prowadzący zobaczył, że nie idzie i zabrał wszystkim kartki, po czym powiedział "ale doyebałem, nie?!" i pokazał, jak rozwiązać zadanie na tablicy. Czas operacyjny: 1min :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jestem w niedziele na spocie. Przebukowałem właśnie bilet na prom.

:oklaski: :banan3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy flaszkę wypić u kogo bedziesz spał?

obrotny chłopak jest to na szybko wyrwie jakaś laske zeby u niej się przespać i nie płacić za hotel :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy flaszkę wypić u kogo bedziesz spał?

obrotny chłopak jest to na szybko wyrwie jakaś laske zeby u niej się przespać i nie płacić za hotel :naughty:

Może nie będę musiał spać, jeśli Andrzelika zechce mnie zaholować do domu... ;) A ją już znacie. A jeśli nie będzie chciała, to mam tyle darmowych noclegów we Wrocławiu, że dżizys kurrwa ja pierrdole :kox: :kox: flacha obrócona obowiązkowo. Oczywiście na łeb, także panowie, kto ma adres horneta (a przeczuwam, że będzie próbował się wykręcić ze spota :evil: ), to szykujcie dźwig do wyciągania w razie, jakby zaczął wymyślać... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego sądzisz, że jestem obrotny chłopak? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy flaszkę wypić u kogo bedziesz spał?

obrotny chłopak jest to na szybko wyrwie jakaś laske zeby u niej się przespać i nie płacić za hotel :naughty:

Może nie będę musiał spać, jeśli Andrzelika zechce mnie zaholować do domu... ;) A ją już znacie. A jeśli nie będzie chciała, to mam tyle darmowych noclegów we Wrocławiu, że dżizys kurrwa ja pierrdole :kox: :kox: flacha obrócona obowiązkowo. Oczywiście na łeb, także panowie, kto ma adres horneta (a przeczuwam, że będzie próbował się wykręcić ze spota :evil: ), to szykujcie dźwig do wyciągania w razie, jakby zaczął wymyślać... ;)

:polew: :polew:

W niedzielę to możecie sobie nawet gacie ściągać dźwigiem. Jestem w innej części PL :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...