Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby się komuś nudziło to może mi pomóc.... szukam elektrowni w Rosji i na Ukrainie. Wszelkiego rodzaju ciężkiego przemysłu gdzie do chłodzenia wykorzystuje się wodę.

Może znacie firmy które wykorzystują wodę do chłodzenia układów w PL ? Qrak może u Ciebie takie firmy zamawiały jakieś termometry ?

1) Elektrowni i elektrociepłowni.

2) Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej,

3) Przedsiębiorstw Górniczych i Hutniczych,

4) Zakładów Przemysłowych,

5) Stacji uzdatniania wód.

Obszary zastosowań technologii

1) W stacjach odwróconej osmozy.

2) Uzdatnianie wody w eksploatacji kotłów.

3) Uzdatnianie wody obiegowej w systemach grzewczych.

4) Uzdatnianie wody w obiegach chłodzących.

5) Usuwanie istniejącego i zapobieganie odkładania się nowego kamienia.

Pisać.

popytam ojca. ale do czego Ci to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Jakby się komuś nudziło to może mi pomóc.... szukam elektrowni w Rosji i na Ukrainie. Wszelkiego rodzaju ciężkiego przemysłu gdzie do chłodzenia wykorzystuje się wodę.

Może znacie firmy które wykorzystują wodę do chłodzenia układów w PL ? Qrak może u Ciebie takie firmy zamawiały jakieś termometry ?

1) Elektrowni i elektrociepłowni.

2) Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej,

3) Przedsiębiorstw Górniczych i Hutniczych,

4) Zakładów Przemysłowych,

5) Stacji uzdatniania wód.

Obszary zastosowań technologii

1) W stacjach odwróconej osmozy.

2) Uzdatnianie wody w eksploatacji kotłów.

3) Uzdatnianie wody obiegowej w systemach grzewczych.

4) Uzdatnianie wody w obiegach chłodzących.

5) Usuwanie istniejącego i zapobieganie odkładania się nowego kamienia.

Pisać.

popytam ojca. ale do czego Ci to?

zajmuje się wdrażaniem kompleksowych rozwiązań w zakresie efektywnego wykorzystania wody w różnego typu instalacjach przemysłowych. Tworzymy nowe i wyjątkowe możliwości technologiczne dla oszczędzania i obniżania kosztów eksploatacji urządzeń wodnych.

Proponujemy nowoczesną i wyjątkową technologię oraz pakiet produktów chemicznych pod nazwą xxxxxx, wyprodukowanych w Polsce, zgodnych z wszystkimi unijnymi normami, których skład i receptura są tajemnicą firmy. Na żądanie klienta dostarczymy odpowiednie atesty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał w odpowiedzi na mój post... Wyłączne przedstawicielstwo. Tak przynajmniej ja wnioskuje... A jeśli chodzi a PGNiG to fakt - maja ludzie udziały w alko. Z oficjalnych źródeł wiem, że oprócz 13-tek otrzymują akcje nie dośc, że PGNiG, to jeszcze alko, jako bonus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał w odpowiedzi na mój post... Wyłączne przedstawicielstwo. Tak przynajmniej ja wnioskuje... A jeśli chodzi a PGNiG to fakt - maja ludzie udziały w alko. Z oficjalnych źródeł wiem, że oprócz 13-tek otrzymują akcje nie dośc, że PGNiG, to jeszcze alko, jako bonus...

znam tą kumoterską piramidę. W tym kraju to same qurwy i złodzzieje. Dlatego idę na wschód. Tam wolę zapłacić i mieć furtki otwarte niż tutaj ganiać się z pedałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, żebyś wiedział, jedna wielka familiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja firma chłodzi maszyny ale nie wodą tylko jakimś borygiem ... Mamy zbiornik chyba z 1000 litrów i chłodnicę z wiatrakiem wielkości twojej A3 :naughty: czekam aż będzie wymiana to będę miał płyn chłodniczy w dobrej cenie dla każdego z oddziału Wrocławskiego :gwizdanie:

My teraz podjęliśmy współpracę czasową z LG-Rus w obwodzie Moskiewskim popytam dział sprzedaży co tam się w tym parku technologicznym buduje. Może tędy droga. Ofertę zawsze możesz im wysłać to nic nie kosztuje. A na etapie budowy masz 10 razy większe szanse na kontrakt niż proponować przerabianie istniejącej instalacji i infrastruktury. Weź pod uwagę że to powoduje przestój maszyn i straty. Mało która firma pójdzie na taki układ. Monitoruj sieć i patrz gdzie szykują się jakieś większe inwestycje. Z doświadczenia wiem że maszyny mimo wszystko przyjeżdżają do PL w kawałkach na gotowym projekcie montażu. Ciężki kawałek chleba ale jak trafisz dobrego kontrahenta to wybudujesz willę kupisz S4 B8 i jeszcze zostanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby z nami się podzielić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja firma chłodzi maszyny ale nie wodą tylko jakimś borygiem ... Mamy zbiornik chyba z 1000 litrów i chłodnicę z wiatrakiem wielkości twojej A3 :naughty: czekam aż będzie wymiana to będę miał płyn chłodniczy w dobrej cenie dla każdego z oddziału Wrocławskiego :gwizdanie:

My teraz podjęliśmy współpracę czasową z LG-Rus w obwodzie Moskiewskim popytam dział sprzedaży co tam się w tym parku technologicznym buduje. Może tędy droga. Ofertę zawsze możesz im wysłać to nic nie kosztuje. A na etapie budowy masz 10 razy większe szanse na kontrakt niż proponować przerabianie istniejącej instalacji i infrastruktury. Weź pod uwagę że to powoduje przestój maszyn i straty. Mało która firma pójdzie na taki układ. Monitoruj sieć i patrz gdzie szykują się jakieś większe inwestycje. Z doświadczenia wiem że maszyny mimo wszystko przyjeżdżają do PL w kawałkach na gotowym projekcie montażu. Ciężki kawałek chleba ale jak trafisz dobrego kontrahenta to wybudujesz willę kupisz S4 B8 i jeszcze zostanie :naughty:

Tu się nic nie przerabia i nie ma przestoju :naughty:

Mam wspólnika Rosjanina i przez jego znajomości pójdziemy na wschód. W przyszłym tygodniu leci do Moskwy i na Ukrainę do znajomych.

To są środki do czyszczenia rur. Trzeba to stosować bo inaczej kamień i inne świństwa osiądą.

Jak ktoś mi przyniesie Klienta to oczywiście .. wiadomo :gwizdanie: szczegóły na spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to stosować bo inaczej kamień i inne świństwa osiądą.

"Dłuższe życie każdej pralki, to CALGON!" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to stosować bo inaczej kamień i inne świństwa osiądą.

"Dłuższe życie każdej pralki, to CALGON!" :kox:

coś w ten deseń :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pisz że będziemy przepychać rury to wezmę spiralę :naughty: i też coś dorobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu, a tak na marginesie... Do brzucha gadasz? Głaskasz? :)[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:43_________________________________________________O, o! To możesz też zaproponować zlewy z MDFu ode mnie oblewane ciekłym metalem... Chętnie przytulę kolejne zamówienia na to :naughty: ojjj pamiętam ile nad tym kminiliśmy ze szwagrem jak do tego podejść, ale udało się, klient zadowolony jak nie wiem co :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi gadu się nie chce odpalić :disgust: chyba przejdziemy z rozmową na skajpaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciul, idziemy spać... Ja jestem nie do gadania na skypie, bo głosu nie mam, wiatr mnie przeleciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatr mnie przeleciał.

kolega ma śmieszną ksywę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatr mnie przeleciał.

kolega ma śmieszną ksywę :naughty:

Czeka jak tylko schylisz się po coś na ulicy... :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem dlaczego jak rozmawiasz przez skype to leżysz na plecach ... jeden ruch w lewo albo w prawo i jesteś zapeklowany po same jaja :shocked: [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 00:21_________________________________________________ma ktoś może pożyczyć skaner na 2 dni ? musze troche materiału ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem dlaczego jak rozmawiasz przez skype to leżysz na plecach ... jeden ruch w lewo albo w prawo i jesteś zapeklowany po same jaja :shocked: [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 00:21_________________________________________________ma ktoś może pożyczyć skaner na 2 dni ? musze troche materiału ogarnąć

Ja moge ci pożyczyć skaner ale czy opłaca ci się przyjechać po niego do milicza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: chyba nie ale dzięki za dobre chęci. Wolał bym coś na terenie Wrocławia :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam skanero drukarke,jak podjedziesz do mnie na grunwaldzki. To ci pozycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...