Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

zależy jaki masz parapet. Ja mam jeszcze niedokończoną więc jedna mi styknie. Ustawiamy sie jakoś na bielawę albo na nysę ? Chętnie bym zaliczył któryś z tych zlotów w tym roku. Zastanawia mnie tylko gdzie lepsze fury będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałęm nysa jesteśmy 100 % i to może na dwa dni albo na trzy jak w tamtym roku bielawa to sie okaże od frekwencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15zł/tubkę w motipie... Jutro mogę Ci kupić :wink:

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

Maćku Ty do polerowania rantów zmotałeś jakąś maszynkę czy ręcznie? :decayed:

Bo ja tak myślę, myślę i myślę i nie wiem... chociaż do rantów jakiś sprzęt by się przydał bo resztę mojej felgi da się ogarnąć tylko ręcznie :facepalm:

Spartan jak masz możliwość to załóż felgę na tokarkę albo coś żęby się kręciła. W tedy można wziąć papier albo filc w rękę i efekt jest lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje do 15:00 ,w sobote 12.05.12. ... więc mam lipe. Jak ktoś później by jechał,to też pojadę.Bo samemu to d*pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wygląda? Śpi się pod namiotem? Ja bez kąpieli nie zasne:D

W nysie jak byliśmy również w tamtym roku raz że była bania :banan: w granicach normy śpimy pod namiotami ale i tak o 4 rano była pobudka bo goście az vw już dawali gaz w podłogę do odcięcia a co dą kąpieli masz zalew z audi 80 było nas może z 40 -50 autek reszta to vw w tym roku trochę wcześnie to zorganizowali o jakieś dwa tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson weź nie pierdziel... Wytrzymasz, a jak nie, to zgrzewka mineralnej w bagażniku i ognia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej na cały weekend nie zostanę. Jednodniowy wypad i do domu bo muszę być pod telefonem w robocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

422 kilo :facepalm::grin: czyli 844 w dwie strony X 11 L/100 przy dobrych wiatrach X 5.89... ty chyba wystarczający powód żeby tam nie jechać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

422 kilo :facepalm::grin: czyli 844 w dwie strony X 11 L/100 przy dobrych wiatrach X 5.89... ty chyba wystarczający powód żeby tam nie jechać :whistling:

Pasta kupiona :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...