Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Maciek, nie mam pojęcia czy jest w ogóle jakakolwiek kara za mot/tax. Taxu jak nie opłacisz, to masz dopiero ciepło w momencie, jak Cie pierdolną, że jeździsz po drogach bez opłaconego. No a MOT, to po prostu przegląd. Jak to na tajle szarpiesz, to w piździe miej i tyle. Tak, z tego silnika na seryjnych gratach wyszarpałem lekko ponad 180kucy. Fizycznie AKN i AKE (czyli ten 180 kucy w serii) to jest jeden h*j, mają tylko zróznicowane mapy ECU i charakterystykę VP. To tyle z różnic w tych silnikach, reszta - to samo. Dopiero nowsze jednostki dostały trzytłoczkową VP i kilka innych jak platikowa odma, mocniejsza pompa oleju, bla bla bla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Co kolejne klocki do lepienie kupujesz ? czy 2,5 chcesz kupić co byłoby głupotą absolutną.

sąsiad przypadkiem szarpnął w Gdańsku żeby szybciej być we Wro i zastanawiamy się czy warto jest to lepić na PL. Znając życie zrobiłby z niej prezent bratu ale ja bym jej felgi przed tym dźwignął :slina:

Ja mam, jak coś cała ośkę:wink:

żebyś rano napisał to już by u mnie siedziała a tak już postrzelony jestem :kwasny: Jutro kupię nówkę.

z tego silnika na seryjnych gratach wyszarpałem lekko ponad 180kucy. Fizycznie AKN i AKE (czyli ten 180 kucy w serii) to jest jeden h*j, mają tylko zróznicowane mapy ECU i charakterystykę VP

To dobrze bo ziomek jest nią zajarany i jak się uda papier wyprostować to bedzie ją zostawiał a jak nie to kupi eu i przewali wnętrze

nie mam pojęcia czy jest w ogóle jakakolwiek kara za mot/tax. Taxu jak nie opłacisz, to masz dopiero ciepło w momencie, jak Cie pierdolną, że jeździsz po drogach bez opłaconego. No a MOT, to po prostu przegląd.

pytam sie bo w schowku leżały jakieś ponaglenia za tax z groźbą kary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam sie bo w schowku leżały jakieś ponaglenia za tax z groźbą kary

Pokaż mnie skan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat z d*py ale każdego dotyczy teściowa męczy mi ucho bo nie wie jaką umowę śmieciową podpisać bo nie wie czy puszki po piwie będę do jednego wora wrzucał czy segregował u mnie niby wychodzi 110 pln nie segregowane 160 segregowane cena wysoka bo liczone od głowy z drugiej strony myć słoik po majonezie przed wyrzuceniem do kubła ro***erdala mi serce i pół wątroby -piszcie jak u was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek byłaby możliwość abyś podleciał ze mną obczaić motoresito?:decayed:

Kiedy chodzi o moto to zawsze jest taka możliwość :naughty::kox: Co to za bestia? Kiedy i gdzie? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat z d*py ale każdego dotyczy teściowa męczy mi ucho bo nie wie jaką umowę śmieciową podpisać bo nie wie czy puszki po piwie będę do jednego wora wrzucał czy segregował u mnie niby wychodzi 110 pln nie segregowane 160 segregowane cena wysoka bo liczone od głowy z drugiej strony myć słoik po majonezie przed wyrzuceniem do kubła ro***erdala mi serce i pół wątroby -piszcie jak u was.

Ja nie mam teściów... dlaczego segregowane są droższe :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat z d*py ale każdego dotyczy teściowa męczy mi ucho bo nie wie jaką umowę śmieciową podpisać bo nie wie czy puszki po piwie będę do jednego wora wrzucał czy segregował u mnie niby wychodzi 110 pln nie segregowane 160 segregowane cena wysoka bo liczone od głowy z drugiej strony myć słoik po majonezie przed wyrzuceniem do kubła ro***erdala mi serce i pół wątroby -piszcie jak u was.

Ja nie mam teściów... dlaczego segregowane są droższe :kwasny:

Bo więcej worków do zabrania, każdy od czego innego. Pyerdoli się co raz bardziej w tym kraju :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie wie jaką umowę śmieciową podpisać

przedzwoń do mnie jutro po południu bo mój ojciec coś kombinował. Jaka firma u Ciebie odbiera ?

Pokaż mnie skan.

bede jutro u rodziców koło południa to porobię foty wszystkich papierów i Ci wrzucę

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

Bo więcej worków do zabrania, każdy od czego innego.

to nie worki tylko pojemniki. Na makulaturę, organiczne i nieorganiczne osobno czy jakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niech będzie pojemników. niesegregowany pyeahrdolnie do głównego i ma w doopie, a segregowany każdy osobno musi opróżniać, czyli więcej pracy, czyli ktoś musi za to zapłacić - proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jest, że za segregowane 12,5/ osobę ale max 5 osób, jak więcej to płaci się tylko za pięć, a nie segregowane 18 zł/ osoba i tak samo płaci się do 5 osób później "gratis" , i można zaje.ać kubeł 1100 l :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jest, że za segregowane 12,5/ osobę ale max 5 osób, jak więcej to płaci się tylko za pięć, a nie segregowane 18 zł/ osoba i tak samo płaci się do 5 osób później "gratis" , i można zaje.ać kubeł 1100 l :decayed:

No właśnie go segregowane mniej kosztują.. dlatego zapytałem co jest grane że u gniadego jest odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo kwestia firmy albo ilości pojemników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jest, że za segregowane 12,5/ osobę ale max 5 osób, jak więcej to płaci się tylko za pięć, a nie segregowane 18 zł/ osoba i tak samo płaci się do 5 osób później "gratis" , i można zaje.ać kubeł 1100 l :decayed:

jaki z tego morał? trza napierdalać dzieci ile wlezie :decayed:

albo kwestia firmy albo ilości pojemników

Stary nie zrozum mnie źle, aleee... zmień tą fote, bo to jakby nie Ty... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba ją jakoś rozciągnąć bo wygląda trochę jak wóz drabiniasty... a nie ... to jest wóz drabiniasty :polew:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

dodałem w podpisie :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek byłaby możliwość abyś podleciał ze mną obczaić motoresito?:decayed:

Kiedy chodzi o moto to zawsze jest taka możliwość :naughty::kox: Co to za bestia? Kiedy i gdzie? :decayed:

Yamaha R6, zastanawiam się czy to dobry wybór na pierwszy motor:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty weź sobie na pierwszy motór jakiegoś suzuki gn i nie świruj bo w końcu splatuje kupujac na znicze dla znajomych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy motocykl to wszystko jest za mocne tak naprawdę :whistling: R6 to dobry wybór... Maly, leciutki i wybacza wiele błędów. Miałem styczność z R6 :wink: ale wyobraźnia to podstawa :wink:

Tylko kwestia który to rok? Jeśli przed 2000 to bałbym się jedynie o skrzynię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw nie myślałeś o Hondzie 600rr? Jak na Hondę przystało, sprzęt nie do zajebania :naughty:

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Maćku...czary mary i zapinamy o kozie :grin:

http://s16.postimg.org/kqgk9wilt/16c4e2de528df1d7.jpg

ZOOFIL :kox:

Ciii :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...