Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Maciek jak bd we wro musze się odezwać jakiś 4-pak Ci wiszę :grin::grin:

czekam z utęsknieniem tylko kierowcę sobie weź :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

No ja chory ale jakieś piwo mogę chyba walnąć... paciulok na ranczo ale wieczorem pewnie będzie... wczoraj mieliśmy tankować ale ja zawiodłem zdrowiem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie startuję na grilla pod górę nieznanego żołnierza na oporowie. Będę kopał piłkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak gdzie dzisiaj się spotykamy..? może tam gdzie ostatnio ? Dikson nie przynoś wódy bo znowu niedziela na wstecznym będzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak gdzie dzisiaj się spotykamy..? może tam gdzie ostatnio ? Dikson nie przynoś wódy bo znowu niedziela na wstecznym będzie :polew:

Hornet to zadzwoń jak się coś wyklaruje bo ide skrecać meble i nie bedzie mnie przy necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak gdzie dzisiaj się spotykamy..? może tam gdzie ostatnio ? Dikson nie przynoś wódy bo znowu niedziela na wstecznym będzie :polew:

Hornet to zadzwoń jak się coś wyklaruje bo ide skrecać meble i nie bedzie mnie przy necie.

Ja pierniczę, jeszcze te meble skręcasz ??? O ludzie... to szczur zdążył już kuchnię chyba zrobić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie co niektórzy z Was zauważyli ostatnio pojawienie się na FB portalu KANSA.PL - kupuj najtaniej na którym oferowane są wszelkie przedmioty w bardzo atrakcyjnych cenach, np touareg z 2005 roku za około 22k PLN, czy golf 4 z 2001 roku za 4,5k, bądź też iPad 4 ileś tam giga za chyba 750zł.

Wszedłem na stronę KANSA.PL - kupuj najtaniej i poczytałem sobie treść regulaminu (którego nie czyta 99% odwiedzających takie serwisy, szczególnie nowo pojawiających się i kuszących niskimi cenami produktów) i pozwolę sobie przytoczyć kilka ciekawych punktów, po których po prostu wybuchłem śmiechem... :decayed:

Jak wspomniałem - te ciekawsze wychwycone fragmenty:

Serwis nie odpowiada za treść ofert sprzedaży, ich prawdziwość i rzetelność oraz za stan techniczny i prawny towarów oraz pojazdów, których te oferty dotyczą.

Zdjęcia i opisy towarów oraz pojazdów zamieszczone w Serwisie są przykładowe.

Serwis prezentuje minimalne ceny właściwe dla danego modelu towaru lub pojazdu (nie dla szczegółowej wersji, specyfikacji technicznej, rocznikowej itp) sporządzone na podstawie obserwacji publicznie dostępnych zagranicznych witryn ogloszeniowych.

Prezentowane przez Serwis ceny podane są w przybliżeniu i mogą one odbiegać od stanu faktycznego oraz ulegać zmianie.

I teraz uwaga, najlepsze, po którym spadłem z krzesła - pozwolę sobie pogrubić:

Dostęp do sekcji Serwisu prezentującej zestawienie cen towarów oraz pojazdów zwanej "strefą użytkownika" jest ograniczony w czasie i jest płatny za pośrednictwem usługi płatności SMS, co wiąże się z wysłaniem wiadomości SMS o treści AD.KANSA na numer 92566 za dwadzieścia pięć złotych netto, czyli trzydzieści złotych siedemdziesiąt pięć groszy brutto na okres dwudziestu czterech godzin (doba).

Wysłanie wiadomości SMS jest dobrowolne i Użytkownik nie ma prawa żądać zwrotu kosztów za uzyskany kod dostępu.

Po tym punkcie zaprzestałem dalszych poszukiwań ze względu na ból brzucha - ze śmiechu :grin:

Mówiąc krótko i treściwie...

YEBŁEM!! :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdą się jelenie na super oferty :decayed:

Pomyśl sobie przez takiego fejsbuczka ilu pajacyków już weszło i wysłało tego smsa z pewnością, że kosztuje 2,44 bo druga cyferka dwa - aha, to h*j, te dwa złote mogę poświęcić - a tu h*j, całą karte wjebało, albo przy rachunku WTF?! poszło się gonić dwie stówki, bo cały tydzień szukał wymarzonego i taniego auta od Helmuta :grin: jakie gościu napierdala pieniążki na naiwniakach :decayed: ja na jego miejscu bałbym się umieścić w regulaminie prawdziwy adres:

22. Właścicielem serwisu jest Kamil Kluczewski, zamieszkały 32-300 Olkusz, Żurada 3/38.

może jeszcze niech napisze numer buta fiuta i średnice :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak gdzie dzisiaj się spotykamy..? może tam gdzie ostatnio ? Dikson nie przynoś wódy bo znowu niedziela na wstecznym będzie :polew:

Hornet to zadzwoń jak się coś wyklaruje bo ide skrecać meble i nie bedzie mnie przy necie.

Ja pierniczę, jeszcze te meble skręcasz ??? O ludzie... to szczur zdążył już kuchnię chyba zrobić :polew:

teraz przyjechała meblościanka , właściciel się ociągał z zakupem, a wcześniej była szafa duża i półki z szufladami :)

jak sie nie ugadujemy to wbijam przed tv i oglądam meczyk z piwkiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdą się jelenie na super oferty :decayed:

Pomyśl sobie przez takiego fejsbuczka ilu pajacyków już weszło i wysłało tego smsa z pewnością, że kosztuje 2,44 bo druga cyferka dwa - aha, to h*j, te dwa złote mogę poświęcić - a tu h*j, całą karte wjebało, albo przy rachunku WTF?! poszło się gonić dwie stówki, bo cały tydzień szukał wymarzonego i taniego auta od Helmuta :grin: jakie gościu napierdala pieniążki na naiwniakach :decayed: ja na jego miejscu bałbym się umieścić w regulaminie prawdziwy adres:

22. Właścicielem serwisu jest Kamil Kluczewski, zamieszkały 32-300 Olkusz, Żurada 3/38.

może jeszcze niech napisze numer buta fiuta i średnice :grin:

Tam jest firma tylko zarejestrowana :decayed: Dużo moich klientów tak ma a jak jedziesz to okazuje się, tam nic nie ma :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasze zdrówko najpierw piwko a teraz drinka sączę choć nigdy za drinkami nie przepadałem co do jutra powiem szczerze mam dosc grilla tydzień temu w nysie przez trzy dni grill dzis przyszedłem z roboty grill na obiad :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasze zdrówko najpierw piwko a teraz drinka sączę choć nigdy za drinkami nie przepadałem co do jutra powiem szczerze mam dosc grilla tydzień temu w nysie przez trzy dni grill dzis przyszedłem z roboty grill na obiad :facepalm:

biedny goldik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest firma tylko zarejestrowana :decayed: Dużo moich klientów tak ma a jak jedziesz to okazuje się, tam nic nie ma :grin:

Skąd ja to znam...

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :hi:po wczorajszym dniu mogę polecić miejscówkę obok góry nieznanego żołnierza na oporowie :naughty: Grill jak ta lala miejsca full żeby pokopac w gałe tylko komary wpierdalały... i jest coś dla tych co lubią się bać. Powrót do domu pomiędzy cmentarzami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :hi:po wczorajszym dniu mogę polecić miejscówkę obok góry nieznanego żołnierza na oporowie :naughty: Grill jak ta lala miejsca full żeby pokopac w gałe tylko komary wpierdalały... i jest coś dla tych co lubią się bać. Powrót do domu pomiędzy cmentarzami :polew:

Szczur dzisiaj Cie widze na spocie ! zrozumiano ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj wciela w życie plan tego pana :decayed: poziom bezczelności został przekroczony "co to za zebranie" :polew:

Police Trainer (SA Wardega) - YouTube!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj wciela w życie plan tego pana :decayed: poziom bezczelności został przekroczony "co to za zebranie" :polew:

Police Trainer (SA Wardega) - YouTube!

Widziałem wczoraj na sadolu - przechooy! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...