Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przecież to burak to co mu tłumaczysz :decayed:

no wiesz na tyle go nie znam :cool1:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Przecież to burak to co mu tłumaczysz :decayed:

:foch: na następnym spocie nie parkujesz koło mnie :evil2:

:bry: żeby nie było :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor
:siema: no to pierwszy z rana :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

ze spotów Wrocławskich zaczyna nam sie robić małe spam center :evil: Wpadnie mod to wszyscy pójdziemy do piekła :naughty:

Opublikowano

ze spotów Wrocławskich zaczyna nam sie robić małe spam center :evil: Wpadnie mod to wszyscy pójdziemy do piekła :naughty:

jakiś strachliwy jesteś :wink4:
Opublikowano

ze spotów Wrocławskich zaczyna nam sie robić małe spam center :evil: Wpadnie mod to wszyscy pójdziemy do piekła :naughty:

Zapraszam na warszawskie i zobacz czy tam nie ma spamu :polew: :polew: :polew: :polew: Od tego są spociki żeby pierdzielić 3 po 3 a nie rozmieniać się na drobne :decayed:

Nie panikuj. Masz moje błogosławieństwo :D

Opublikowano

Ale macie dziurawe miasto :confused4:

Opublikowano

Ale macie dziurawe miasto :confused4:

Niestety. Jeszcze po tej zimie to taki dziury że głowa boli.

Opublikowano

Po to są wrocławskie, zeby gadac od dluzszego czasu jest tu cisza jak chooooj :decayed: A dziury dziurami, trzeba sie skupic, to sie da ominac :polew:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 20:29_________________________________________________Ja bym proponowal zorganizowac sie wkoncu ( nie raz juz proponowalem ) aby a4 zrobilo swoje spoty w dany dzien o danej godzinie w danym miejscu :good:Co Wy na To ?[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 20:31_________________________________________________Dodałem ankietę, mobilizujcie się :kox:

Macie jakieś propozycje to piszcie do ch... a nie większość Wrocławia siedzi cicho i tylko ogląda forum

Opublikowano

1. Zmienić nazwę wątku na SPOCIKI a nie jakieś pierdoły.

2. miejsce już jest

3. przyjemniej jak jest więcej osób a nie 3 auta

4. nie widziałem Cię na spocie.

Na sępolno połowie pewnie nie będzie się chciało bo pod MM mają bliżej.

Opublikowano

zauważyłem że tu tylko 2 osoby zaglądają ciągle, może faktycznie trzeba zrobić inne miejsce spotkań 2 razy w tygodniu, milenijny , gdzie kolwiek indziej drugi, to tylko sugestia :wink4: co do spamu to w wiekszości tak jest,by pier**lić trzy po trzy zajrzyjcie do spotów gliwickich czy rybnickich u nas 100stron zrobiliśmy w tydzień :rolleyes:

Opublikowano

Po to są spociki, żeby nie robić OT w technicznym :good:

Opublikowano

Po to są spociki, żeby nie robić OT w technicznym :good:

dokładnie :decayed:
Opublikowano

A może coś bliżej Krzyków?! Bielan?! Kurde, daleko mam i przez to też wiele spotkań mi wypada, Chociażby coś bliżej rynku...

Może parking pod Carrefourem przy Hallera?!

Opublikowano
  • Autor

mi wsio ryba gdzie spoty czy to magnolia czy milenijny ja mogę jechać . Z tego co widzę na razie 50 % jest za mongolią :good:

Opublikowano

Tylko pod magnolią nie ma się gdzie schować jak będzie padało a pod MM jest gdzie :decayed:

Zmieńcie nazwę wątku na SPOTY WROCŁAWSKIE a nie jakieś spotkania.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.