Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:że się tak zapytam będzie jakaś zmiana miejscówki spotów bo ja jestem na nie?
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko pod Mostem i na terenie Korony można się schować w razie deszczu :) a w 2 pozostałych miejscówach może kapać na głowę :)

Ja jestem za MM lub Koroną :D bo w oba miejsca mam dobry dojazd :D

Opublikowano

Ja nie wiem po co te dywagacje. MM zostaje i basta.

Dzisiaj wieczór na trzeźwo :good:

Opublikowano

Ja nie wiem po co te dywagacje. MM zostaje i basta.

Dzisiaj wieczór na trzeźwo :good:

Mów za siebie :kox: To co wywalac ankiete ?

Opublikowano

Ja nie wiem po co te dywagacje. MM zostaje i basta.

Dzisiaj wieczór na trzeźwo :good:

Mów za siebie :kox: To co wywalac ankiete ?

Tak tak wywalać :)
Opublikowano
:hi: pierwszy z rana :shocked:
Opublikowano

:hi: pierwszy z rana :shocked:

Byłem rano ale jakoś nie miałem weny do napisania czegoś :tongue4:

:hi: :hi:

Opublikowano

witaj hornet

Opublikowano
  • Autor

ile kasujesz za piaskowanie felg ?

jak cos to PW ;)

nic nie dostałem :gwizdanie:

Ja nie wiem po co te dywagacje. MM zostaje i basta.

Dzisiaj wieczór na trzeźwo :good:

Mów za siebie :kox: To co wywalac ankiete ?

Tak tak wywalać :)

Demokracja w stylu Łukaszenki jak w morde strzelił :blink::polew: Moja racja jest najmojsza i koniec :gwizdanie:

Opublikowano

Demokracja w stylu Łukaszenki jak w morde strzelił :blink::polew: Moja racja jest najmojsza i koniec :gwizdanie:

:evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano
  • Autor

I sumie nie mam nic przeciwko . I tak z głosujących tylko ja , Hornet , Gniady i Qurczak pojawiamy się na spotach . :OMG:

Opublikowano

I sumie nie mam nic przeciwko . I tak z głosujących tylko ja , Hornet , Gniady i Qurczak pojawiamy się na spotach . :OMG:

NO właśnie gdzie reszta pytek ?? :decayed:

Opublikowano

I sumie nie mam nic przeciwko . I tak z głosujących tylko ja , Hornet , Gniady i Qurczak pojawiamy się na spotach . :OMG:

No i ja .. :kox:

Pozdro zioomy

Opublikowano

A widziałem Cię jakiś czas temu, koło Piotra i Pawła. Mrugałem ale uciekłeś mi...

Opublikowano

Następnym razem mrugaj mocniej.... :naughty:

Opublikowano

:polew: postaram się

Swoją drogą, widziałem dzisiaj, wprawdzie nie klubowe (chyba), bo żadnych oznak nie było, ale spodobało mi się. Granatowy avant B7 na blachach DW 246MT. Dodam, że ja mam białego avanta B5 DW 369MT :naughty:

Opublikowano
:hi: z wieczora, coraz lepiej, niedługo pierwsza seta pęknie :naughty:
Opublikowano

Racje jeszcze nie ma 100 postów :polew:

Słabo się starał założyciel grupy. Nie miał chyba siły motywacji :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No i ja .. :kox:

Pozdro zioomy

oj panie dawno pana nie widziałem ... ze 2 miechy jak nic :thumbdown: ostatnio to byłeś pod mongolią i nie wypieraj się :gwizdanie:

Słabo się starał założyciel grupy. Nie miał chyba siły motywacji :decayed:

i na spotach go nie widać ... :naughty:

Opublikowano

i na spotach go nie widać ... :naughty:

Składamy podanie o bana ? :decayed:

:hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.