Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ku***a ile ja tych piw wypiłem? :kwasny: No cześć!

mnie się pytasz ? Jak ja nie pamiętam :decayed:

:shocked: :shocked: :shocked:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Masakra... zapie*dol jak 150 na uczelni... ważny egzam jutro z rana, więc siedzę w domu i napierniczam... wpadnę na spota dopiero za tydzień :) no ale co zrobić jak się w połowie stycznia obudziłem :)

Opublikowano

Mam jakiś kryzys ale na spocie jestem. :good:

Walnąłem jednego bro ale nic nie pomaga....

Opublikowano
  • Autor

japierdole ... :slina: żeby człowiek sie sam z własnej woli do takiego stanu doprowadził ... i jeszcze to słońce tak głośno świeci ... :facepalm:

Opublikowano

japierdole ... :slina: żeby człowiek sie sam z własnej woli do takiego stanu doprowadził ... i jeszcze to słońce tak głośno świeci ... :facepalm:

Ty to mało piłeś... jak przybyłeś to my graliśmy już druga połowę hahaha

Opublikowano

ja przywioze lekarstwo :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ty to mało piłeś... jak przybyłeś to my graliśmy już druga połowę hahaha

Ja już przyjechałem do miasta w wstanie w którym nie powinienem pić więcej :blink: a mieszanie butli wina z wódką i na końcu z browarem na pewno nie pomogło mi w wywietrzeniu . :thumbdown:

Opublikowano

Siemanko wszystkim :) widzę, że impreza gruba :D pojawię się dzisiaj zapoznawczo na spocie :) mam nadzieję że imprezowiczów niemoc opuści ;)

Pozdro

Opublikowano

Ty to mało piłeś... jak przybyłeś to my graliśmy już druga połowę hahaha

Ja już przyjechałem do miasta w wstanie w którym nie powinienem pić więcej :blink: a mieszanie butli wina z wódką i na końcu z browarem na pewno nie pomogło mi w wywietrzeniu . :thumbdown:

weź kabel i lapa. Ja dzisiaj ledwo ale dojadę ....kryzysu ciąg dalszy :sick3:

Opublikowano

Ja mam dzisiaj jeden z niewielu wolnych niedzielnych wieczorów więc też zapoznawczo się pojawię także do zob...

Fura tylko nieźle ujeb... bo oczywiście po trasie nie zdążyłem umyć także nie przestraszyć się... :)

Opublikowano

Dacie rade :> My zaraz wybijamy bo jeszcze na galeriany wstapimy najpierw :decayed:, kom jak cos. Widymy sie pod mostem. :hi:

Opublikowano
  • Autor

weź kabel i lapa.

:mysli: nie bardzo wiem gdzie go rzuciłem ... Jak znajdę to wezmę .

Opublikowano



:gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie:

kto tu tak śmieci!
Opublikowano

Jakiś problem ? :decayed:

Opublikowano

Jakiś problem ? :decayed:

Z żołądkiem bo z kimś wczoraj troche zatańczyłem :naughty:
Opublikowano

Jakiś problem ? :decayed:

Z żołądkiem bo z kimś wczoraj troche zatańczyłem :naughty:

i z kim tu pić...... szczurek też dzisiaj umierał. Dobrze że temp niska bo krew się w nim gotowała :polew: :polew: :polew: za bardzo rozrzedzona była wczoraj :polew:

Opublikowano
  • Autor

leczę się ... okocimiem z butli :sick3:

Veiru to tobie odszedłem koło astry po spocie ? jakieś podobne auto było :mysli:

Opublikowano
:hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.