Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też się chcę wykręcić i widzę, że nie jestem sam :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 15:18_________________________________________________Panowie, numer mi się zmienił, jakby ktoś potrzebował: 608 804 832, stary niedługo będzie nieaktualny :travolta:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra - mnie dzisiaj nie będzie. Piję kolejnego bro. Dzisiaj można sobie darować. Możemy umówić się jakoś w tygodniu.

Przypominam o weekendowym wyjściu w przyszłą sobotę :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ja w sobotę piję z Wami :> i tak muszę we Wro siedzieć :drunk:

Opublikowano

ja w sobotę piję z Wami :> i tak muszę we Wro siedzieć :drunk:

:good:

Opublikowano

no to widzę, że z powodu małej ilości uczestników impreza pod mostem się odwoła :P Ja się patrolowo z kogutem na dachu lub w ręce tam chyba przewinę, może jednak ktoś się znajdzie na miejscu ;)

Opublikowano
  • Autor

a ty co z policji ?

Opublikowano

a ty co z policji ?

Nie... ale z innej oznakowanej branży :cool1::decayed:

a tak w temacie

Jedzie kierowca

ciężarówki i widzi zielonego ludzika. Pyta się ludzika:

- Czemu stoisz na ulicy?

- Jestem bardzo głodny i jestem pedałem

Dał mu kanapkę i pojechał dalej.

Spotyka czerwonego ludzika. Pyta się ludzika:

- Czemu stoisz na ulicy?

- Chce mi się pić i jestem pedałem

Dał mu picie i pojechał dalej.

Widzi niebieskiego ludzika. Wkurzony wysiada i pyta:

- A ty pedale czego chcesz?

- Prawo jazdy i dowód rejestracyjny.

Opublikowano
  • Autor

myślałem ze wreszcie na spotach będzie bezpieczniej ... :polew:

Opublikowano

Kurde nie popatrzyłem w neta i zajechałem dziśiaj pod milenijny atu lipa

Opublikowano

Kurde nie popatrzyłem w neta i zajechałem dziśiaj pod milenijny atu lipa

a widzisz ..... było coś luda z AKP ?

Opublikowano

:polew:

Jak juz żarty o pedałach to jeden z mojej strony :decayed:

Przychodzi pedał do lekarza:

-Panie doktorze, strasznie boli mnie coś w odbycie, może pan zbadać mojego anusa?

-Proszę się rozebrać i pochylić.

Lekarz wkłada palec w d*pę pedałowi, sprawdza, sprawdza, ale nic nie czuje.

-Trochę głębiej panie doktorze.

Lekarz wkłada dłoń, sprawdza, sprawdza, ale nic!

-Jeszcze trochę, o tam tam.

Lekarz wkłada rękę, aż do łokcia - faktycznie poczuł jakiś przedmiot, bierze - wyjmuje - patrzy, a to róża.

-To dla pana panie doktorze.

Btw. Szofer zdaj relacje z pod mostu czy ktos byl :wink4:

Opublikowano

to ja wysuwam apel do Sz.P. wojtas-audi:

może by ten post informacyjny przerobić trochę i część info wrzucić w zwijak, bo nawet jak jest jeden post na stronie to trzeba dość sporo przewijać w dół...

Opublikowano
  • Autor

a ja wysuwam apel o dobicie do setnej strony dzisiejszego wieczoru :decayed:

Opublikowano

no to dawaj, jeszcze 56min do końca dzisiejszego wieczoru :naughty:

Opublikowano

Będę szczęśliwy,gdy położę się spać z myślą o tym,że pomogłem dobić 100strony tym wątku :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor

Dobre rano :wink4: i nie dobiliście do setnej ... :gwizdanie:

Opublikowano

dobijemy :good:

Opublikowano

jeszcze tylko 5 postów :>

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

jeszcze tylko 5 postów :>

:hi: :hi: :hi:

Jak to jeszcze 5 postów ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.