Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No jusszz lepiej godosz...

Pamiętaj tylko o Twoich wytycznych przy rezaniu :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

c**ja trzeba czekac az sie skonczy ankieta :tongue4:

Bede bede, jak sie cieplej zrobi :decayed:

Opublikowano

panowie gdzie we wrocku mozna kupic srodkowy tlumik przelotowy ?? fi 55

Opublikowano

wylądowałem w sanatorium stróże :sick3:

Opublikowano
  • Autor

panowie gdzie we wrocku mozna kupic srodkowy tlumik przelotowy ?? fi 55

podjedź w niedzielę na giełdę - Gnieźnieńska . Tam jest typ co robi tłumiki . Jak nie bedzie miał to na zamówienie Ci zrobi . Jest jeszcze na forum pan Gruchot z Antonina on też by Ci pewnie wyrezał .

Opublikowano

Dzień dobry :hi:-to kiedy pijemy nie ma co owijać w bawełne :naughty:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Dzisiaj ?? gdzie ? Zrobimy spota przy butelce a jutro będziemy odpoczywać :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Dzisiaj ?? gdzie ? Zrobimy spota przy butelce a jutro będziemy odpoczywać :decayed:

Podaj godzine ja proponuje 0,7 na dwóch kto się jeszcze pisze? :naughty:
Opublikowano
  • Autor

ja mam dzisiaj 2 imprezy do zaliczenia więc padaka :kwasny: chętnie bym wchłonął z wami troche czystego etanolu ... :wallbash:

Opublikowano

ja mam dzisiaj 2 imprezy do zaliczenia więc padaka :kwasny: chętnie bym wchłonął z wami troche czystego etanolu ... :wallbash:

Powinieneś wybrać tą najważniejszą :decayed:
Opublikowano

Bry, ale kac :gwizdanie:

Opublikowano

panowie gdzie we wrocku mozna kupic srodkowy tlumik przelotowy ?? fi 55

podjedź w niedzielę na giełdę - Gnieźnieńska . Tam jest typ co robi tłumiki . Jak nie bedzie miał to na zamówienie Ci zrobi . Jest jeszcze na forum pan Gruchot z Antonina on też by Ci pewnie wyrezał .

to jutro sie bujne gielde najwyzej...

Opublikowano

Ten gościu na giełdzie nawet konkretnie podchodzi do sprawy byłem dzisiaj u nie w B3 środkowy tłumik zmieniałem masz numer tel 605059541 :>

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Dzisiaj ?? gdzie ? Zrobimy spota przy butelce a jutro będziemy odpoczywać :decayed:

Podaj godzine ja proponuje 0,7 na dwóch kto się jeszcze pisze? :naughty:

To gdzie pijemy dzisiaj ? jakieś propozycje ?

Ja już czekam na obiad przy Heineken'ie :cool1:

Opublikowano

Ide z młodym na basen wróce pogadamy .

Opublikowano

Ide z młodym na basen wróce pogadamy .

Dawać cyne co i jak :kox:

Opublikowano
  • Autor

robicie gej-party czy baby też będą ? Pytam się gdyby udało mi się wyrwać . Moja pelagia przyszła by ze mną :mysli:

Opublikowano

Jak na chwilę obecną nie wiem gdzie mam się udać :gwizdanie:

Opublikowano

Jak na chwilę obecną nie wiem gdzie mam się udać :gwizdanie:

Moja Gieńczysława zostaje z dziećmi ja mam przepustke od 20 do 5 oczywiście żartuje z tą przepustką ale można gdzieś iść się troszke up***dolic nie wiem bar czy balety?czekam na odzew
Opublikowano

Moja Pani również zostaje w domu. Dawać miejsce gdzie mamy się spotkać.... jakieś propozycje ?

moje gg 5838166

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.