Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na razie mocno demotywuje mnie pogoda do wychodzenia z domu. Jak się zrobi cieplej to obiecuję poprawę frekwencji.

:naughty:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie! Zdałem! :dance2: Cały semestr w przedterminach.

W niedziele jestem! :dance:

Opublikowano

Będzie może ktoś w niedzielę z vag-iem?? Potrzebuję sczytać nr modułu kierownicy i generalnie przy okazji może luknąć czy jakie błędy nie siedzą...

Opublikowano

Będzie może ktoś w niedzielę z vag-iem?? Potrzebuję sczytać nr modułu kierownicy i generalnie przy okazji może luknąć czy jakie błędy nie siedzą...

Wpadniesz raz na vaga czy masz zamiar się pojawiać regularnie ? :gwizdanie:

Po Twoich wypowiedziach na forum widzę, że zbytnio nie interesujesz się co się dzieje a wpadasz na forum jak coś potrzeba :cool1:

Ostatnią wypowiedź masz z 14 sierpnia 2010 i też coś potrzebowałeś .......

Opublikowano

Panowie.

Może zaproponuję jakiś spot u mnie w garażu. :decayed:

Będę się przymierzał do wyrezania przedniego zderzaka ori z dokładką s-line.

Oczywiście katering biorę na siebie... :>

Opublikowano
  • Autor

pisz kiedy i gdzie mieszkasz :naughty:

Będzie może ktoś w niedzielę z vag-iem?? Potrzebuję sczytać nr modułu kierownicy i generalnie przy okazji może luknąć czy jakie błędy nie siedzą...

Wpadniesz raz na vaga czy masz zamiar się pojawiać regularnie ? :gwizdanie:

Po Twoich wypowiedziach na forum widzę, że zbytnio nie interesujesz się co się dzieje a wpadasz na forum jak coś potrzeba :cool1:

Ostatnią wypowiedź masz z 14 sierpnia 2010 i też coś potrzebowałeś .......

A dokładnie to samo miałem napisać ... Ostatnio co chwile ktos nowy wpada na spot zVAGuje sie , zaoszczedzi stówke a potem sie już nie pojawia

Opublikowano
A dokładnie to samo miałem napisać ... Ostatnio co chwile ktos nowy wpada na spot zVAGuje sie , zaoszczedzi stówke a potem sie już nie pojawia
:hi: u nas jest podobnie, przyjęliśmy zasadę pierwsza wizyta z Vagiem flaszka 0.7 dopiero po trzeciej wizycie na spocie free
Opublikowano

Panowie.

Może zaproponuję jakiś spot u mnie w garażu. :decayed:

Będę się przymierzał do wyrezania przedniego zderzaka ori z dokładką s-line.

Oczywiście katering biorę na siebie... :>

A może się umówić na jakieś większe, grupowe rezanko?! :D Ja planowałem podgrzewane lusterka, bo brakuje mi tego. Myślałem też o jakiś ładnych halogenikach z przodu. Może nawet sam bym coś sklecił i zamontował, ale pomoc fachowców zawsze się przyda :naughty:

Opublikowano

Spoko, w grupie raźniej i bardziej fachowo.

Jak znajdę chwilę to zwołam skład i rezamy.

Oczywiście dam znać wcześniej.

Opublikowano

No dobra dawaj znać ale ja swoim autem nie jadę. Trzeba jeszcze kierowcę wybrać :gwizdanie:

Opublikowano

No dobra dawaj znać ale ja swoim autem nie jadę. Trzeba jeszcze kierowcę wybrać :gwizdanie:

Zorganizujemy się :naughty:

Sie wypije, sie zapali...sie zrobi

Opublikowano

jest jeszcze Bulldog (od nas z forum), brałem od niego stalówki. On też chce grzane lustra. większa ekipa będzie :D. jak coś u mnie też się znajdzie miejsce... chociaż nie wiem co sąsiedzi powiedzą na zlocik pod oknami ;] garaż mam, wiec jest gdzie rezac.

Opublikowano

Ja muszę na kanał bo ściąganie i zakładanie zderzaka to nie przelewki :)

Opublikowano

Wpadniesz raz na vaga czy masz zamiar się pojawiać regularnie ? :gwizdanie:

Po Twoich wypowiedziach na forum widzę, że zbytnio nie interesujesz się co się dzieje a wpadasz na forum jak coś potrzeba :cool1

Na forum siedzę często gęsto, a że się nie wypowiadam to inna historia. Audi mam od niedawna więc i wiedza licha a pisać cokolwiek tylko żeby posty były to bez sensu. Co do spotów to fakt, mea culpa ale to z braku czasu niestety. Obiecuję wpadać częściej :)

Co do 0,7 jestem za jeżeli połączone z konsumpcją :) W końcu sezon grillowy tuż tuż...

Opublikowano

Ja muszę na kanał bo ściąganie i zakładanie zderzaka to nie przelewki :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale ,że co niby :kox:

Opublikowano

Ale ,że co niby :kox:

Pewnie jeszcze do tego tego zderzaka chcesz :

- kawę

- ciastka

- asystentkę ?

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Myślałem bardziej o skręciku , whiski i dupeczkach ale skoro kpisz to nie wiem czy będziesz zaproszony. :naughty:

Opublikowano

Myślałem bardziej o skręciku , whiski i dupeczkach ale skoro kpisz to nie wiem czy będziesz zaproszony. :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Dawaj na spota zrzucę Ci ten zderzak i pojedziesz bez do domu :decayed:

Opublikowano

No jusszz lepiej godosz...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.