Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michu, jak już to w sobote do Ciebie podlece z kablem i zobaczymy błędy, trzeba będzie też mojej logi porobić, bo coś ma humory ostatnio, podejrzewam kąt wtrysku, no ale trzeba dać znawcom do obadania :notworthy:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 19:28_________________________________________________

Karol nie myje auta bo mu brzuch przeszkadza :tongue4:

Widzę, że nie tylko ja tu Karol jestem :hi: ale brzuch podczas mycia auta spełnia swoją rolę - po myciu natychmiastowa polerka :good: pytanie teraz co zrobić z dachem :polew:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Michu, jak już to w sobote do Ciebie podlece z kablem i zobaczymy błędy, trzeba będzie też mojej logi porobić, bo coś ma humory ostatnio, podejrzewam kąt wtrysku, no ale trzeba dać znawcom do obadania :notworthy:

ja nie mówię o tym, poprostu będzie audio :naughty: aa w sobotę to ciężko będzie.

Opublikowano

No to trzeba w tygodniu. Domyśliłem się, że coś tam Ci zapuka. Ja w sumie w sobote chyba się nią trochę zaopiekuje u kumpla w garażu - chyba miska zjedzie na dół, bo już mnie wk***ia to kapanie - młoda dostała zakaz jazdy :D

Opublikowano

oj, trzeba było gwint założyć.

Opublikowano

oj, trzeba było gwint założyć.

Raczej trzeba będzie założyć... Nie no, na dniach wahacze będę wymieniał, to od razu za jednym zamachem wrzucę gwint i rozrząd, po h*j to pinć razy auto rozbierać...

Opublikowano

i felga jeszcze :decayed:

Opublikowano

Karol nie myje auta bo mu brzuch przeszkadza :tongue4:

:ssij: :ssij:

Ja mam ludzi od mycia :decayed: Teraz Twoja kolejka przychodzi :gwizdanie:

Opublikowano

hornet, ja tam wolę jak laski myją autko, jest na co popatrzeć :decayed:

Opublikowano

hornet, ja tam wolę jak laski myją autko, jest na co popatrzeć :decayed:

No jasne :good: Jest we Wro myjnia gdzie laski w bikini myją :decayed:

Opublikowano

gdzie?! :naughty:

W piątek pijemy. Nie ma bata... Kto chętny na miasto?! Z góry uprzedzam, żadnego Mundo :gwizdanie:

Opublikowano

gdzie?! :naughty:

W piątek pijemy. Nie ma bata... Kto chętny na miasto?! Z góry uprzedzam, żadnego Mundo :gwizdanie:

Jak mundo to pozdrawiam i bawcie się dobrze :tongue4:

Opublikowano

właśnie nie do mundo! :wallbash:

Opublikowano

właśnie nie do mundo! :wallbash:

toż napisałem

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

czy to było ryba taxi ? :naughty: jest tam jeden co podobnie jezdzi tylko sprzętu mu brakuje :evil:

Opublikowano

Widział kto taki talent, żeby most od sprintera skrzywić? :kox: bo mi się dzisiaj udało :polew:

Opublikowano

Widział kto taki talent, żeby most od sprintera skrzywić? :kox: bo mi się dzisiaj udało :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

MISZCZ :decayed:

Opublikowano

a ja dziś szukałem sprintka w ostrowie :gwizdanie:

Opublikowano

Zależy jak gdzie zejdzie, na Sienkiewicza jestem raz o 7 40, a raz o 8 20 dopiero... Tak więc różnie.

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

kto chętny do picia jutro?!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.