Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie, apropo tego banera spotów wrocławkich, może ma ktoś jakieś foto ze spotu jakieś ładne z lata, gdzie będzie trochę samochodów?

Weźmie się foto na spota to się zrobi... ale musi być trochę luda :good:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

właśnie, a coś kiedyś czytałem jeszcze, że inni też tam spotują, to można by ogarnąć jakiegoś konkretniejszego w którymś terminie z innymi (najlepiej a4-club.eu :evil: ) :bag:

Opublikowano

No dobrze by było żeby troszkę więcej ludzi się zjechało, a nie tak jak w tą niedzielę :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

hmmm poznali my się czy byłeś w innym terminie ? :naughty:

To nie od piwa... a badania są po to, żeby ustalić co się dzieje z organizmem ;(

Ja Ci powiem bez lekarza ... wypłukany magnez potas i inne mikroelementy :no: czyli teraz żadnego alko , hepatil , rowerek , bieganie i zrównoważona dieta . Pasuje Ci ? :gwizdanie:

Ja nie chodzę do lekarzy bo co pójdę to mi coś nowego wynajdą ... a po co sie stresować :cool1:

Opublikowano

Nie odebrałem dzisiaj bo nie miałem czasu... juto wyrok :decayed:

Opublikowano

Witam :>

Mam proźbę jak ktoś mieszka w poblizu tej aukcji i dał by rade objerzeć te auto czy do czegoś sie nadaje był bym bardzo wdzięczny :notworthy:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9tdi-130ps-quattro-limuzyna-C18390615.html

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

:hi: :hi:

Mam smutną wiadomość przez 3 miesiące do kolejnych badań nie wychodzę na piwo ponieważ muszę odstawić procenty ;(

Opublikowano

:hi: :hi:

Mam smutną wiadomość przez 3 miesiące do kolejnych badań nie wychodzę na piwo ponieważ muszę odstawić procenty ;(

Nie dasz rady :>
Opublikowano

:hi: :hi:

Mam smutną wiadomość przez 3 miesiące do kolejnych badań nie wychodzę na piwo ponieważ muszę odstawić procenty ;(

Nie dasz rady :>

Muszę ... ale wczoraj drinkowałem wóda + rocket fuel (red bull)

Opublikowano

3 miesiące?! A spoty? No co Ty z kolegami się nie napijesz? :kox:

Opublikowano
  • Autor

hornet ... :wtf: az tak zle ?

Opublikowano

Qurczak gdzie Ty jesteś przecież teraz mamy darmowego kierowce przez trzy miesiące możemy ładować browary na baletach jak smoki-brudnym autem ale nas porozwozi :oklaski: :drunk::dance2:

Opublikowano

:hi: :hi:

Mam smutną wiadomość przez 3 miesiące do kolejnych badań nie wychodzę na piwo ponieważ muszę odstawić procenty ;(

Piwo to nie alkohol :decayed:

Opublikowano

Gniady, dobra opcja :naughty:

Może tym razem ktoś zaprasza do ogródka?! :gwizdanie:

Przez ostatnie spoty (i nie tylko) uzbierało się zapasu, który stoi i się marnuje. Piwo nie wino, im starsze tym bardziej wygazowane...

Zna ktoś miejsce, gdzie można spokojnie usiąść i grilla zrobić?! Ja grilla załatwię (postaram się)

Opublikowano

hornet ... :wtf: az tak zle ?

noooo źle.... wątrobę trzeba pokochać i nie katować jej. :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 00:06_________________________________________________

Gniady, dobra opcja :naughty:

Może tym razem ktoś zaprasza do ogródka?! :gwizdanie:

Przez ostatnie spoty (i nie tylko) uzbierało się zapasu, który stoi i się marnuje. Piwo nie wino, im starsze tym bardziej wygazowane...

Zna ktoś miejsce, gdzie można spokojnie usiąść i grilla zrobić?! Ja grilla załatwię (postaram się)

Ja mogę okolicznościową lampkę czerwonego wina wypić ale

piwa

wódki

łychy

już nie wypiję... chcę zobaczyć jak będą wyglądały wyniki za 3 miesiące...... jak będzie poprawa to zasiądę do piwa a jak nie będzie to wracam do normalnego picia :decayed:

Opublikowano

A co to już nikt na mieście nie pije co się dzieje do cholery sam w domu tyle nie wypije.

Opublikowano

A co to już nikt na mieście nie pije co się dzieje do cholery sam w domu tyle nie wypije.

Ja siedzę przy winie :good:

Opublikowano

A co to już nikt na mieście nie pije co się dzieje do cholery sam w domu tyle nie wypije.

Ja siedzę przy winie :good:

Browary łoje.
Opublikowano

http://moto.allegro.pl/jezdzace-lozko-100-km-h-odjechane-bcm-i1516493071.html#gallery

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 10:14_________________________________________________Szczurek, weź aparat, cykniemy dzisiaj nową fotkę do pierwszego postu :wink4:

ja nawet wypucowałem swoje, aż się błyszczy :naughty:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/jezdzace-lozko-100-km-h-odjechane-bcm-i1516493071.html#gallery

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 10:14_________________________________________________Szczurek, weź aparat, cykniemy dzisiaj nową fotkę do pierwszego postu :wink4:

ja nawet wypucowałem swoje, aż się błyszczy :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Jak chcecie to wezmę foto i statyw.. dzisiaj to dużo rzeczy muszę zabrać widzę, bo Piter pisał o vaga.... gniady weź kabel

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.