Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja też bede przyjade na zimówkach :cool1:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i tak ma być :good: :good: :good:

najwyższy czas zacząć się rozglądać za letnim kapciem

Opublikowano

A ja miałem dotrzeć i h*j spota strzelił - umarło wspomaganie... Zsikała się pod siebie płynem, wężyk przy intercoolerze się przetarł. Komentarz jak to zobaczyłem? KUUURRRRRRRRRRWAAA!!!!

Opublikowano

Mało dzisiaj osób było i krotki spot bo wiaterek gwizdał... ale zaliczony :good:

Opublikowano

Nie denerwuj mnie, bo znowu nie dotarłem :angry:

Opublikowano

Nie denerwuj mnie, bo znowu nie dotarłem :angry:

bywa :decayed:

Opublikowano

Ja i tak nie popuszcze i w końcu będziecie musieli moją parszywą mordę którejś niedzieli znosić...

Opublikowano

Ja i tak nie popuszcze i w końcu będziecie musieli moją parszywą mordę którejś niedzieli znosić...

a to nie jest przyjemny widok :polew:

joke :wink4: jeszcze trochę i drugą parszywą mordę poznacie :evil:

Opublikowano

Na wszystko/każdego znajdzie się sposób :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

A ja bylem na wycieczce po za wrockiem, przegonilem troche auto po autostradzie i pozniej picie znowu :naughty:

Hornet widze, że mamy troche wspólnego :polew::drunk:

Opublikowano

A ja bylem na wycieczce po za wrockiem, przegonilem troche auto po autostradzie i pozniej picie znowu :naughty:

Hornet widze, że mamy troche wspólnego :polew::drunk:

znaczy się ... pijesz tak często jak ja ?

Opublikowano

No codziennie coś pije, czy to już alkoholizm ? :tongue4: Trzeba się wziąć za siebie i coś zrzucić :>

Opublikowano

No codziennie coś pije, czy to już alkoholizm ? :tongue4: Trzeba się wziąć za siebie i coś zrzucić :>

jutro wyniki badań odbieram i pewnie coś wyleci mi z menu :decayed:

Opublikowano
:polew: Lepiej nie wiedzieć :kox:
Opublikowano

:polew: Lepiej nie wiedzieć :kox:

Już za późno... jutro wyrok zapadnie.... a zrobiłem wszystkie. Brakuje tylko EKG wysiłkowego i spoczynkowego ale to też się zrobi.

Opublikowano

Ale co masz jakieś dolegliwości problemu, do pracy, czy po prostu okresowo robisz ?

Opublikowano

Ale co masz jakieś dolegliwości problemu, do pracy, czy po prostu okresowo robisz ?

okres to ma co miesiąc żona :polew: Musiałem zrobić :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Hornet ma ciążę spożywczą :pleasantry: w razie czego przyjmę chętnie jakieś 20 kg bo sam nie mogę się dorobić ... nawet pijąc tyle piwa co dzień :no:

Opublikowano

Hornet ma ciążę spożywczą :pleasantry: w razie czego przyjmę chętnie jakieś 20 kg bo sam nie mogę się dorobić ... nawet pijąc tyle piwa co dzień :no:

To nie od piwa... a badania są po to, żeby ustalić co się dzieje z organizmem ;(

Opublikowano

panowie, apropo tego banera spotów wrocławkich, może ma ktoś jakieś foto ze spotu jakieś ładne z lata, gdzie będzie trochę samochodów?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.