Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wojtas, bylebyś nie pierdolnął z przedostatniego na dół jak na czterech będziesz szedł, to będzie git :polew:

A tak na serio, to bardzo zacnie. BTW, nasze auta mają fajne różnice - Twoja ma ramke grila, relingi i ramki wokol szyb na czarno a lampy ori w chromie, a ja tamto w chromie, a lampy czarne. Zresztą zobaczysz sobie jutro jak będziesz na spociku :)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wojtas, bylebyś nie pierdolnął z przedostatniego na dół jak na czterech będziesz szedł, to będzie git :polew:

A tak na serio, to bardzo zacnie. BTW, nasze auta mają fajne różnice - Twoja ma ramke grila, relingi i ramki wokol szyb na czarno a lampy ori w chromie, a ja tamto w chromie, a lampy czarne. Zresztą zobaczysz sobie jutro jak będziesz na spociku :)

Wojtas już nie przyjeżdża.
Opublikowano

A przyjeżdża ktoś w ogóle autem? Czy już na rowerach tylko się zjeżdżacie?

Opublikowano

Wojtas, bylebyś nie pierdolnął z przedostatniego na dół jak na czterech będziesz szedł, to będzie git :polew:

A tak na serio, to bardzo zacnie. BTW, nasze auta mają fajne różnice - Twoja ma ramke grila, relingi i ramki wokol szyb na czarno a lampy ori w chromie, a ja tamto w chromie, a lampy czarne. Zresztą zobaczysz sobie jutro jak będziesz na spociku :)

Wojtas już nie przyjeżdża.

Spoko spoko bede przyjezdzal, nadejdzie ten czas :>

Opublikowano

Wojtas, bylebyś nie pierdolnął z przedostatniego na dół jak na czterech będziesz szedł, to będzie git :polew:

A tak na serio, to bardzo zacnie. BTW, nasze auta mają fajne różnice - Twoja ma ramke grila, relingi i ramki wokol szyb na czarno a lampy ori w chromie, a ja tamto w chromie, a lampy czarne. Zresztą zobaczysz sobie jutro jak będziesz na spociku :)

Wojtas już nie przyjeżdża.

Spoko spoko bede przyjezdzal, nadejdzie ten czas :>

No w końcu poznał bym założyciela tego wątku.
Opublikowano

:hi: :hi:

Ciśnie ktoś jutro na naszą giełdę zobaczyć co tam ciekawego i jakie paździochy są ??

Opublikowano

To co konkretniejsze i za lepsze pieniądze to przed wjazdem na giełde już pójdzie, niedobitki zejdą do 8, reszta zostanie do 13 i będą wp***dalać kiełbaski z rożna z nadzieją, że ktoś zadzwoni, albo poogląda :kox: byłem kilka razy, zazwyczaj był właśnie ten scenariusz.

Opublikowano

To co konkretniejsze i za lepsze pieniądze to przed wjazdem na giełde już pójdzie, niedobitki zejdą do 8, reszta zostanie do 13 i będą wp***dalać kiełbaski z rożna z nadzieją, że ktoś zadzwoni, albo poogląda :kox: byłem kilka razy, zazwyczaj był właśnie ten scenariusz.

jest dokładnie tak :naughty: a najbardziej mnie rozpier*ala płatne wejście od osoby :evil:

Opublikowano

Nie dałem rady dzisiaj do Lubina pojechać bo nie wstałem... później było F1

Jutro też jest F1 więc raczej nigdzie nie pojadę :gwizdanie: dzisiaj zapowiada się :drunk: :drunk: . Qwa jak odbiorę w poniedziałek wyniki badań to pewnie skończy się picie :decayed:

Opublikowano

Nie dałem rady dzisiaj do Lubina pojechać bo nie wstałem... później było F1

Jutro też jest F1 więc raczej nigdzie nie pojadę :gwizdanie: dzisiaj zapowiada się :drunk: :drunk: . Qwa jak odbiorę w poniedziałek wyniki badań to pewnie skończy się picie :decayed:

Na razie wystarczy aerobik :polew:
Opublikowano

Witam :hi:

Mam malutka proźbę jak jest ktoś kto mieszka koło Klodzka to prosiłbym o kontakt PW chodzi o ocene autka do kupienia :notworthy:

Opublikowano

Wcielo logo baner ktory byl w pierwszym poscie, jak ktos mialby w lepszej rozdzielczosci, lub pomysl zeby co innego wrzucic to prosze o info :good:

Bo widze ze galeri ktora byla rowniez niema

Opublikowano

Nie dałem rady dzisiaj do Lubina pojechać bo nie wstałem... później było F1

Jutro też jest F1 więc raczej nigdzie nie pojadę :gwizdanie: dzisiaj zapowiada się :drunk: :drunk: . Qwa jak odbiorę w poniedziałek wyniki badań to pewnie skończy się picie :decayed:

Na razie wystarczy aerobik :polew:

Po co Ci aerobik ??? Masz z czymś problem ??

Opublikowano

Czy ktoś przyjeżdża na zlocie jakimis B6?

Najlepiej 1.8T po chipsiku

Opublikowano

Czy ktoś przyjeżdża na zlocie jakimis B6?

Najlepiej 1.8T po chipsiku

Czemu sie pytasz jak nie przyjezdżasz?
Opublikowano

Czy ktoś przyjeżdża na zlocie jakimis B6?

Najlepiej 1.8T po chipsiku

Czemu sie pytasz jak nie przyjezdżasz?

Moze podskoczę :)

Opublikowano

Czy ktoś przyjeżdża na zlocie jakimis B6?

Najlepiej 1.8T po chipsiku

Czemu sie pytasz jak nie przyjezdżasz?

Moze podskoczę :)

Przyjedź to się dowiesz a nie gdybasz.... Nie rozumiem ... ludzi pisze dużo a d*py na spota nie ruszą. Dopiero jak się coś spie...li to lecą na spota jak dziki.

Opublikowano
  • Autor

wie doszedłem dzisiaj do 1.3 bara i sprężarka padła ... :gwizdanie: jak ogarne temat to pojawię się na spocie ...

Opublikowano

wie doszedłem dzisiaj do 1.3 bara i sprężarka padła ... :gwizdanie: jak ogarne temat to pojawię się na spocie ...

Ja już sączę browarka ... i dzisiaj jakoś nie będę miał raczej weny na ruszenie dupska na spota.

Opublikowano

oj Panowie... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

ja będę :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.