Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakich świąt?!?! :shocked: :shocked:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakich świąt?!?! :shocked: :shocked:

Nie słuchaj go ponieważ on już przepity jest :cool1:

Opublikowano

jakich świąt?!?! :shocked: :shocked:

Nie słuchaj go ponieważ on już przepity jest :cool1:

Nie pracujesz to nie wiesz :tongue4:
Opublikowano

Snieg pada :naughty:

Opublikowano

Właśnie widzę :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Piękną mamy zimę tego lata ... ;(

Opublikowano

Normalnie jutro będziemy śmigać bokiem :>

Opublikowano

Zdj_cie0058.jpg

ładnie dopierdziela :kox:

Opublikowano

no śnieg dotarł już do mnie.. :naughty: hmmm... polatałbym bokiem :kox:

Opublikowano

A ja sanki młodego wyniosłem -a co z mięsem na grila ? chyba w domu rozpale.

Opublikowano

a widzisz, ja mam w domu elektrycznego. za***ista sprawa :naughty:

Opublikowano

A ja sanki młodego wyniosłem -a co z mięsem na grila ? chyba w domu rozpale.

a mieliśmy gdzieś grillować ? hmmm nic nie wiedziałem....

Cóż w taką pogodę robić jak nie pić.... sąsiad mi się wyłamuje... dalej pewnie ma szlaban na picie ze mną :polew:

Opublikowano

Szczuraz, co z tą klimą?! mam jednak trzy auta do roboty, bo siostra już sobie załatwiła. Coś już wiadomo (gdzie?! kiedy?!)

Opublikowano

Młoda zawirusowała laptopa - trojany i inne skur... nie dają żyć ogarnął by mi ktoś ten temat żeby to wszystko normalnie fungowało-kto się nudzi wieczorami ??? piwo już chłodze :kox:

Opublikowano

chcesz przeinstalować całość, czy wyczyścić?

polecam avast! - darmowy antywirus. zainstaluj, przeczyść i problem z głowy. Jak przeinstalować, to znajdź płyty z systemem, a jak nie masz, to mogę Ci załatwić XP, oryginalny, legalny...

Opublikowano

ja ostatnio miałem podobną sprawę i kaspersky na 30dni chyba załątwił sprawę, bo nic nie widać. przez kolejne 29 dni ładnie pilnował. :wink4:

Opublikowano

chcesz przeinstalować całość, czy wyczyścić?

polecam avast! - darmowy antywirus. zainstaluj, przeczyść i problem z głowy. Jak przeinstalować, to znajdź płyty z systemem, a jak nie masz, to mogę Ci załatwić XP, oryginalny, legalny...

avastem to możesz sobie przeskanować....... :polew:

ja poproszę win 7 ultimate PL :decayed:

Opublikowano

Kiedyś mi kolega wykasował wszystko i wprowadził na nowo ale teraz go już nie poprosze bo nigdy nie ma czasu-teraz mam lapka tesciowej ale już kręci kinolem więc nie wiem którego z Was mam słuchać bo i tak nie wiem o co chodzi bo jestem z branży mechanicznej a nie komputerowej.

Opublikowano
  • Autor

avg free u mnie robi robotę trochę spamu na maila przysyłają ale od czego jest filtr :evil:

Szczuraz, co z tą klimą?! mam jednak trzy auta do roboty, bo siostra już sobie załatwiła. Coś już wiadomo (gdzie?! kiedy?!)

w tym tygodniu dam znac co gdzie kiedy i za ile . Tak jak Ci mówiłem spróbuję wywalczyć dla nas cenę 50 pln od auta ale jak sie nie da przekonać to napiszę ... max 70 pln mozna dac . :gwizdanie: na więcej się nie zgodzę i będę szukał dalej po znajomych klimiarzach .

Opublikowano

chcesz przeinstalować całość, czy wyczyścić?

polecam avast! - darmowy antywirus. zainstaluj, przeczyść i problem z głowy. Jak przeinstalować, to znajdź płyty z systemem, a jak nie masz, to mogę Ci załatwić XP, oryginalny, legalny...

avastem to możesz sobie przeskanować....... :polew:

ja poproszę win 7 ultimate PL :decayed:

da radę załatwić i 7, ale nie wiem, czy to ultimate jest. na pewno jest PL, tylko która wersja, nie mam pojęcia. Ale legalny, to się chyba liczy :gwizdanie:

jako student mam dostęp do darmowego legalnego oprogramowania od Microsoftu :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.