Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja dzisiaj fure troche ogarnąłem, bo mam zamiar się z żonką pokazać po zakupach... Tutaj jak wjadę pod mostem zaraz po lewej stronie się lokujecie? Inaczej... Pod którym filarem :D

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przed pierwszym, od strony wjazdu

Opublikowano

Żadnych progów, listewek, spojlerów i innych wieśniacko sportowych dodatków nie będzie....

Opublikowano

będzie koza na stalówkach?! :decayed:

Opublikowano

Żadnych progów, listewek, spojlerów i innych wieśniacko sportowych dodatków nie będzie....

miałeś być ciepła bułka o tej porze.
Opublikowano

wlasnie skonczylusmy pic z sasiade3m i ide spac [br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 01:09_________________________________________________ :hi:

Drogie dziewczynki... mnie dzisiaj nie ma ponieważ jest siatkówka.... wszystko jestem w stanie opuścić ale nie meczu siatkówki :decayed:

Opublikowano

wlasnie skonczylusmy pic z sasiade3m i ide spac [br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 01:09_________________________________________________ :hi:

Drogie dziewczynki... mnie dzisiaj nie ma ponieważ jest siatkówka.... wszystko jestem w stanie opuścić ale nie meczu siatkówki :decayed:

Widzisz dziewczynko, a ja odpuściłem wszystko w dniu dzisiejszym, żeby się pojawić i Cie poznać, a Ty co? Wolałeś oglądać jak kilkanaście ludzików ugania się za jedną piłką... Moja A4-ka aż popuściła trochę oleju na kostkę ze smutku. Cztery skrzynki browców przyjechały chłodne, siedemnaście litrów wódki, dziwki szampan, strzelanina... A Ty wszystkich zlałeś... Oj nieładnie tak! :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

Siatkówka to święto dla mnie :cool1:

Do auta bym nie wsiadł bo byłem po alku ....a rowerem nie dałbym rady już dojechać :decayed:

Opublikowano

No jak na do śniadania zamiast kakao to kolorowe zapodajesz to się nie dziwie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siatkówka to święto dla mnie :cool1:

Do auta bym nie wsiadł bo byłem po alku ....a rowerem nie dałbym rady już dojechać :decayed:

Ale whisky przylipowałeś dzisiaj .
Opublikowano

Dobra luzować gumy ... za tydzień będę.

Opublikowano
  • Autor

srali muchy pewnie znowu jape zmulisz :gwizdanie:

Opublikowano

Będę jak Tommy Lee Jones :decayed:

Opublikowano

Panowie orietuje sie ktos gdzie we Wroclawiu mozna tanio i dobrze przeprowadzic renowacje swojego felunku?

Pozdrawiam

Opublikowano

możesz próbować do mojego znajomego lakiernika, za dużo Ci nie policzy, zrobi dobrze, ale nie wiem, czy przyjmie, bo z reguły nie zajmuje sie takimi małymi sprawami. Na PW zaraz pójdzie kontakt do niego. Niestety, gość jest ze Środy Śląskiej, więc kawałek od Wrocka.

Z drugiej strony zdecydowanie ODRADZAM Basję na Borowskiej. Nie przykładają się do roboty za bardzo. Oddałem do nich do regeneracji stalówki i nie jestem zadowolony, nie doczyścili i pomalowali chyba tylko sprayem.

Opublikowano

Ok bede czekal na kontakt od Ciebie - jesli warto oraz robia dobrze to mozna sie tam bujnac, czemu nie ;)

Podziekowal bardzo

Opublikowano
  • Autor

szukaj Górala na forum ale tylko jeżeli chodzi o polerkę co do malowania to chodzą różne opinie tu masz adres http://www.polerowanie-felg.pl/

Opublikowano

qrak Twój kontakt zaśpiewał 1200 za tryśnięcie całego paździocha :decayed: Czyli 2k zmieszczę się z body :naughty:

Teraz ASZ, GT22, IC, soft, przekładka ..... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

byłeś mu pokazać, czy tylko telefonicznie?!

Opublikowano

byłeś mu pokazać, czy tylko telefonicznie?!

Telefonicznie... właśnie się dowiedziałem że do wzięcia jest silnik od cupry :decayed: ze skrzynią 6 za dobre pieniądze

Jutro jadę oglądać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.