Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możesz przyjechać rozpuszczalniki mam ogólnie temat do ogarnięcia ale pomysł Karola był bardzo trafiony i mimo wszystko przemyśl go - ponieważ twoje zaliczenia też obeszły się bez echa :tongue4: dziękuje i pozdrawiam.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja już drugi semestr i sesji nie miałem, więc nie ma co świętować :gwizdanie:

Wszystko zaliczone w przedterminach. Średnia 4,66 jest do zniesienia. No dobra, w sumie można to oblać :cool1:

Nie, ja nie stawiam :no:

Opublikowano

Może jeszcze mamy Ci postawić za zaliczenie sesji ??

Jaja sobie robisz ?? Tak poważnie to kiedy w plener ze szkłem uderzamy ? jakiś rowerek etc.

Opublikowano
  • Autor

chopy napadłem pod maksraczem u Gniadego przed chwilą ciemne A4 B5 sedan poliftowe 1.8T. Sądząc po wydechu Q a sądząc po zachowaniu budy w automacie . Ramka była wlepa też . Migotał coś kierunkami ale nie wiem czy do mnie :decayed: Znamy jegomościa ?

Qrczak był Mirek u Ciebie dzisiaj ?

Opublikowano

Jak już pisałem dużo ludzi we Wro ma ramki i wlepy... nie przypominam sobie takiej gabloty ze spotów. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

zanim pani wydała mi toksyczne jedzenie gość odjechał w bliżej nieokreślonym kierunku ...

Hornet zrobiłem usb w laptopie :cool1: teraz pora kupić jakieś porządnego kkl albo pełen can i bedę pił za darmo :evil:

Opublikowano

zanim pani wydała mi toksyczne jedzenie gość odjechał w bliżej nieokreślonym kierunku ...

Hornet zrobiłem usb w laptopie :cool1: teraz pora kupić jakieś porządnego kkl albo pełen can i bedę pił za darmo :evil:

Jest na forum wątek jak policja zapukała do drzwi jednego gościa za kabel z allegro :polew:

Opublikowano
  • Autor

czytałem :polew:

Opublikowano

Mirka nie było, dogadaliśmy się na dzisiaj na spokojnie z Tobą, wezmę tę jedną przepływkę i ewentualnie ode mnie się wypnie i sprawdzi wtedy.

Pokażcie ten wątek, bo ja się przymierzam do kabelka z allegro :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Mirka nie było, dogadaliśmy się na dzisiaj na spokojnie z Tobą,

ja generalnie jestem dzisiaj niedostępny zgadam się z nim jakoś

Opublikowano

Karol, Ty mi jakiś czas temu podawałeś linka do stronki z VAGami, masz go jeszcze gdzieś? nie moge znaleźć, a mam w koncu czas, żeby sie tym zająć

Opublikowano

Karol, Ty mi jakiś czas temu podawałeś linka do stronki z VAGami, masz go jeszcze gdzieś? nie moge znaleźć, a mam w koncu czas, żeby sie tym zająć

http://www.viaken.pl/

Opublikowano

a skąd mogę wziąć program do tego?! tam z tego, co widzę nie jest sprzedawany... tylko nielegalne wersje?! czy jest coś legalnego dostępnego?

Do Opla też się znajdzie?

Opublikowano

Ochlapałem auto :decayed: I tak pewnie zaraz się upierdzieli bo jak zwykle trasa się szykuje. :confused4:

Opublikowano
  • Autor

a skąd mogę wziąć program do tego?! tam z tego, co widzę nie jest sprzedawany... tylko nielegalne wersje?! czy jest coś legalnego dostępnego?

Do Opla też się znajdzie?

 [url]http://peb.pl/literatura-programy/319502-mix-program-diagnostyczny-vag-com-tylko.html[/url] 

tam masz wszystko co potrzeba [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 16:00_________________________________________________

 [url]http://peb.pl/literatura-programy/461021-vag-vag-com-polski-vag-pytania.html[/url] 

a tu masz porady jakbyś czegoś nie znalazł u nas na forum :naughty:

Opublikowano

a skąd mogę wziąć program do tego?! tam z tego, co widzę nie jest sprzedawany... tylko nielegalne wersje?! czy jest coś legalnego dostępnego?

Do Opla też się znajdzie?

nie wiem czy była juz o tym mowa, bo sporawo tych postów .... we wrocku jest firma obd2, koleś zlokalizowany jest na ksiązu małym .... legalny interfejs na usb + program vaga (2.5) na płytce (+ instrukcja, faktura na to itp.) .... cały komplet do zastosowań NIEKOMERCYJNYCH (taka jest klauzula) ze dwa lata temu kosztował brutto 120 złotych polskich ..... komplet z vagiem 4.9 kosztował wtedy cos koło 3,5 stówki ..... ceny powinny być nadal coś koło tego ..... całość legalna ..... (vw, audi, skoda, seat)

do innych marek też cos miał ;)

Opublikowano
  • Autor

Qrczak dzieki za obsłużenie kolegi :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.