Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:wallbash:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

przepraszam Panowie, że mnie nie było, ale dopiero po 19 prace skończyłem :disgust:

czekałem na Ciebie ale musiałem sie zawijać przed 19. Był nowy kolega granatowym avantem z jedynym słusznym silnikiem :naughty: mam nadzieje że będzie wpadał częściej.

Opublikowano

przepraszam Panowie, że mnie nie było, ale dopiero po 19 prace skończyłem :disgust:

czekałem na Ciebie ale musiałem sie zawijać przed 19. Był nowy kolega granatowym avantem z jedynym słusznym silnikiem :naughty: mam nadzieje że będzie wpadał częściej.

wybacz, nawet nie mogłem przedzwonić (taka praca - korepetycje z analizy).

A co do nowego kolegi i jego silnika, to czyżby ADR w gazie?! :decayed:

Opublikowano

:hi:

To kto wczoraj był na spocie ?? Elity nie było to kto był ja się pytam :polew: Młodzi nic nie piszą..... chyba trzeba ich na jakąś wódę i kobiety zabrać :kox:

Opublikowano

Jak nie było elity... A ja ??? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

A co do nowego kolegi i jego silnika, to czyżby ADR w gazie?! :decayed:

1.8T 180 ps w gazie :gwizdanie:

Opublikowano

a jak się zgrywa gaz z turbiną?! nie ma z tym problemu?

Karol, przekonałeś mnie z tą wódką i kobietami, ja się piszę :decayed:

Opublikowano

Rzuciłem propozycję :naughty:

Tylko jak ma być 3 na wyjście to lepiej nie zaczynać całej tej organizacji.

Opublikowano
  • Autor

a jak się zgrywa gaz z turbiną?! nie ma z tym problemu?

poczytaj forum :naughty: najgrubsze projekty były strojone na lpg :evil:

Opublikowano

Jak nie było elity... A ja ??? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

W końcu się wyrwałeś a tak mało ludzi było.
Opublikowano
  • Autor

hornet coś chłopaki niechętne do pomocy :disgust:

Opublikowano

hornet coś chłopaki niechętne do pomocy :disgust:

No właśnie nie wiem dlaczego ..... podbij jeszcze temat. Roześlij na spotach regionalnych. Krakowskich, 3 miasta.

Opublikowano

Jak nie było elity... A ja ??? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

W końcu się wyrwałeś a tak mało ludzi było.

Takie moje szczęście...

Ale spox

Opublikowano
  • Autor

hornet coś chłopaki niechętne do pomocy :disgust:

No właśnie nie wiem dlaczego ..... podbij jeszcze temat. Roześlij na spotach regionalnych. Krakowskich, 3 miasta.

Temat podbiłem .... może groziłem im po pijaku albo coś :blink:

Opublikowano

hornet coś chłopaki niechętne do pomocy :disgust:

No właśnie nie wiem dlaczego ..... podbij jeszcze temat. Roześlij na spotach regionalnych. Krakowskich, 3 miasta.

Temat podbiłem .... może groziłem im po pijaku albo coś :blink:

Nie wiem. Poziek jeszcze jest uciszony więc się nie odezwie....

Opublikowano

Widzę ze słabe zainteresowanie spotem w niedziele ;) może wpadnę moja b6 1.8T (widzę lubianym silniczkiem) w najbliższą niedziele podniosę trochę średnią bywalców

Opublikowano

Widzę ze słabe zainteresowanie spotem w niedziele ;) może wpadnę moja b6 1.8T (widzę lubianym silniczkiem) w najbliższą niedziele podniosę trochę średnią bywalców

To nie czaj się tylko wpadaj i nie jedź do końca bo tam ople stoją. Spokojnie bez nerwów przejedziesz i jak zerkniesz w lewo to nas zobaczysz :good:

P.S

Jeżeli ktoś lubi top gear to mam już dwa odcinki nowej serii :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Widzę ze słabe zainteresowanie spotem w niedziele ;) może wpadnę moja b6 1.8T (widzę lubianym silniczkiem) w najbliższą niedziele podniosę trochę średnią bywalców

wbijaj :good:

Opublikowano

Przyznaje raz bylem Ale dawno temu ale nikogo nie zastałem :( tym razem mam nadzieje będzie inaczej :) a mam nadzieje ze wroclav będzie bo jak widze po profilowym zdjęciu to lustrzane odbicie mojej Audiczki A już myslalem ze jako jedyny mam taki kolor we wrocławiu :P hihihih pozdrawiam :))) :decayed:

Opublikowano

Cześć Panowie (i Panie jeśli są). Mimo, że dziś dopiero poniedziałek to wygląda na to że w najbliższą niedzielę uda mi się po raz pierwszy wreszcie do Was zawitać na spota. W związku z tym mam propozycję na dzień dobry. Ponieważ zająłem się ostatnio fotkami w technice rig shot czy byłby ktoś chętny na zrobienie takiej fotki swojej bryczki? Ja ostatnio wypucowałem swoją i myknąłem kilka fotek. Oto efekt:

IMG_6069.jpg

IMG_6085.jpg

IMG_6088.jpg

Niestety nie wyglądają najlepiej i nie jestem z nich do końca zadowolony... Mimo, że na ekranie aparatu wyglądały ok to po wrzuceniu na kompa okazało się że zdjęcia są poruszone i widać paprochy z obiektywu więc musiałem ostro pomagać sobie photoshopem :( No ale co tam człowiek uczy się na błędach i dalej będzie już lepiej :) To jak byłby ktoś chętny? Miejscówka pod mostem może być ciekawa :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.