Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak za fryty to ja jestem chętny :decayed: Hornet nie mył auta od października to może wreszcie się złamie o oskrobie z brudu :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak za fryty to ja jestem chętny :decayed: Hornet nie mył auta od października to może wreszcie się złamie o oskrobie z brudu :gwizdanie:

ni chu-ja. Deszcze ostatnio padają to trochę się podmyło :decayed: Ja rąk nie wsadzam do niego.

Opublikowano

Ja również chętny :decayed: i również w tą niedziele będę pierwszy raz :hi:

Opublikowano

Tyle ludzi ma być to może umyję w końcu paździocha :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Cześć Panowie (i Panie jeśli są). Mimo, że dziś dopiero poniedziałek to wygląda na to że w najbliższą niedzielę uda mi się po raz pierwszy wreszcie do Was zawitać na spota. W związku z tym mam propozycję na dzień dobry. Ponieważ zająłem się ostatnio fotkami w technice rig shot czy byłby ktoś chętny na zrobienie takiej fotki swojej bryczki? Ja ostatnio wypucowałem swoją i myknąłem kilka fotek. Oto efekt:

IMG_6069.jpg

IMG_6085.jpg

IMG_6088.jpg

Niestety nie wyglądają najlepiej i nie jestem z nich do końca zadowolony... Mimo, że na ekranie aparatu wyglądały ok to po wrzuceniu na kompa okazało się że zdjęcia są poruszone i widać paprochy z obiektywu więc musiałem ostro pomagać sobie photoshopem :( No ale co tam człowiek uczy się na błędach i dalej będzie już lepiej :) To jak byłby ktoś chętny? Miejscówka pod mostem może być ciekawa :)

Ja chce! Ja chce! :kox:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 12:40_________________________________________________http://www.v10.pl/Poscig,za,Audi,R8,i,38,dziur,po,kulach,63422.html ;( ;( ;(

jedyny słuszny kolor!

Opublikowano

jak za fryty to ja jestem chętny :decayed: Hornet nie mył auta od października to może wreszcie się złamie o oskrobie z brudu :gwizdanie:

Za leniwy :polew:
Opublikowano

jak za fryty to ja jestem chętny :decayed: Hornet nie mył auta od października to może wreszcie się złamie o oskrobie z brudu :gwizdanie:

Za leniwy :polew:

Chyba nie zakumałeś co i jak :decayed::polew:

Opublikowano

Przyznaje raz bylem Ale dawno temu ale nikogo nie zastałem :( tym razem mam nadzieje będzie inaczej :) a mam nadzieje ze wroclav będzie bo jak widze po profilowym zdjęciu to lustrzane odbicie mojej Audiczki A już myslalem ze jako jedyny mam taki kolor we wrocławiu :P hihihih pozdrawiam :))) :decayed:

No i byłem... nie widziałem mojego lustrzanego odbicia...No chyba że w lusterku.. :gwizdanie:

Opublikowano

Pany, jak najłatwiej i bezinwazyjnie zdjąć oznaczenia modelu, silnika i znaczek audi (ten ma tam wrócić) z klapy bagażnika?! Nie chce uszkodzić lakieru, a znaczek ma pójść w czarny mat :gwizdanie:

Opublikowano

spróbuj żyłką wędkarską albo nitką do czyszczenia zębów :hi:

Opublikowano

żyłką i poźniej domyjesz resztki kleju

Opublikowano

Najpierw lekko ogrzej suszarką, lub delikatnie opalarką.Łatwiej odchodzi.Mam także specyfik dla lakierników(taki rozpuszczalnik do odklejania listew, naklejek, napisow), ale nazwę mogę podać jutro, bo stoi w pracy, kupiłem w Motipie na Borowskiej.

Opublikowano

daj znać, co to, bo ja do motipu to mam 5 minut, rowerem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja zawsze odcinałem szpachelką ale tylko dlatego że nigdy nie miałem czasu na zabawę z żyłkami :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi:

na pw podam linka do kolejnego odcinka top gear z nowej serii

Opublikowano

EULEX Klebstoff & Tintenentferner 1l.-29,- Pln (specyfik do rozpuszczania kleju)

Opublikowano

daj znać, co to, bo ja do motipu to mam 5 minut, rowerem :gwizdanie:

Chcesz dać za to 3dychy-daj spokój.
Opublikowano

Kup alkohol za 30 dychy a my ogarniemy te znaczki i śladu nie będzie... Ty będziesz zadowolony i my :decayed:

Opublikowano

nie no, 30 to za dużo. Benzyna ekstrakcyjna też zadziała, a lakieru nie zniszczy

Opublikowano
  • Autor

siekierą go ! siekierą ! :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.