Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja odpadam niestety, muszę pchnąć kumpli przez egzamin z programowania obiektowego :wallbash:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema bydlaki... wróciłem a raczej doszedłem do siebie.

Impra :kox:

Opublikowano

:hi:

Ostatnio tutaj pytałem o Mercedesa E211 z Wrocławia z DW auto którego kolega z Wrocka mi ogladał...

Pofatygowałem się jechać tam osobiscie moja poczciwą B5 aby obejrzeć tego super nowego jak z salonu Mercedesa na Karkonoską koło Schella do DW auto i k**wa masakra.....co za oszuści :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

Ostatnio tutaj pytałem o Mercedesa E211 z Wrocławia z DW auto którego kolega z Wrocka mi ogladał...

Pofatygowałem się jechać tam osobiscie moja poczciwą B5 aby obejrzeć tego super nowego jak z salonu Mercedesa na Karkonoską koło Schella do DW auto i ku*** masakra.....co za oszuści :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Powiedz nam co mamy Ci poradzić ?? Jak 90% handlarzy to oszuści.

Opublikowano

Nie no spox

Nic tylko gości lać w morde i patrzec czy równo puchnie :evil:

Opublikowano

A to też zależy, bo z jednej strony może wylecieć jeden ząb, a z drugiej trzy :kox: i wtedy już trzeba poprawić :wink4:

Opublikowano

:hi:

Panowie, da radę do 5k kupić jakąś w miarę ładną B4?!

Opublikowano

Raczej nie ale czasem się zdarza okazja kolega kupił B4 za 5.5 z klimą i elektryką ale to są znikome przypadki

Opublikowano

Moim zdaniem znajdziesz, roku temu znajomy wyrwal 1,9tdi za 5k :good:

Opublikowano

:hi:

Ruszamy z nową ofertą X Ogólnopolskiego Zlotu Letniego

Zapraszamy :good:

info w wątku zlotowym :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202077.0

Opublikowano

panowie potrzebuje odswierzyc tapicerke w aucie u siebie tj pranie foteli, kanapy wykladzin itp zna ktos jakas dobra firme ktora wmiare dobrej cenie mi to zrobi ? poki co jedni powiedzieli 250zl lacznie z odswierzeniem kokpitu ( plak ?? ) i podsufitka

[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 11:11_________________________________________________ew czytalem o opcji wypozyczenia sprzetu i kupic proszek za 60zl wyjdzie troche taniej ale czy lepiej ?

Opublikowano

Szachu ty też tutaj? :shocked:

Opublikowano

Goli to Ty tez tutaj :shocked:

Opublikowano

Auto czyscioch na ul. betonowej

Opublikowano

panowie potrzebuje odswierzyc tapicerke w aucie u siebie tj pranie foteli, kanapy wykladzin itp zna ktos jakas dobra firme ktora wmiare dobrej cenie mi to zrobi ? poki co jedni powiedzieli 250zl lacznie z odswierzeniem kokpitu ( plak ?? ) i podsufitka

[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 11:11_________________________________________________ew czytalem o opcji wypozyczenia sprzetu i kupic proszek za 60zl wyjdzie troche taniej ale czy lepiej ?

Też miałem taką chęć ostatnio i skorzystałem z opcji podanej przez kolegę.

Tutaj masz link do wątka http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202995.0

180 zł zapłaciłem za pranie całego środka wraz z podsufitką, szybami, plastikami itd.

Koleś warty polecenia.

Opublikowano

ale cisza :gwizdanie:

Opublikowano

ale cisza :gwizdanie:

Myślisz że będzie burza w sumie biometr niekorzystny.
Opublikowano

mnie już dzisiaj złapała. Wychodząc z domu była piękna pogoda, zanim doszedłem do furtki (około 10m) zaczęło tak lać, że drogi do domu nie widziałem :wallbash:

Opublikowano

Byki miłego weekendu życzę.. ja wybywam ale na forum będę zaglądał :decayed:

W niedzielę mnie nie ma - mam rocznicę ślubu więc lipton... chyba że uda mi się jakoś wyrwać to pojawię się.

Wreszcie pada - auto mi się umyje :kox: :kox: Dalej nie widziało myjni :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.