Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:drunk: Cały weekend bania :polew:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Naszego Szczurka nie było - żle się dzieje w narodzie polskim.

zapił się czy jak ?

zgadłeś :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

szczurek - gniady ma przesyłkę dla Ciebie.... :gwizdanie:

Opublikowano

:bry:

AirBag mi się zaświecił dzisiaj... co mam z tym zrobić?

Opublikowano

kupić pół litra i zajechać na spot. Tylko uprzedzić wcześniej[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:48_________________________________________________sprawdziłem - działa :decayed:

Opublikowano

kupić pół litra i zajechać na spot. Tylko uprzedzić wcześniej[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:48_________________________________________________sprawdziłem - działa :decayed:

Jeśli ktoś by mi to ogarnął to i 2x0.5l kupie :decayed:
Opublikowano

kupić pół litra i zajechać na spot. Tylko uprzedzić wcześniej[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:48_________________________________________________sprawdziłem - działa :decayed:

Jeśli ktoś by mi to ogarnął to i 2x0.5l kupie :decayed:

Ganiady kabel - ja lapek i ogarniemy

Opublikowano

kupić pół litra i zajechać na spot. Tylko uprzedzić wcześniej[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:48_________________________________________________sprawdziłem - działa :decayed:

Jeśli ktoś by mi to ogarnął to i 2x0.5l kupie :decayed:

Ganiady kabel - ja lapek i ogarniemy

To jesteśmy umówieni?
Opublikowano

kupić pół litra i zajechać na spot. Tylko uprzedzić wcześniej[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:48_________________________________________________sprawdziłem - działa :decayed:

Jeśli ktoś by mi to ogarnął to i 2x0.5l kupie :decayed:

Ganiady kabel - ja lapek i ogarniemy

To jesteśmy umówieni?

hmm jak będzie ładna pogoda to ja rowerkiem przybędę :good:

Opublikowano

kupić pół litra i zajechać na spot. Tylko uprzedzić wcześniej[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:48_________________________________________________sprawdziłem - działa :decayed:

Jeśli ktoś by mi to ogarnął to i 2x0.5l kupie :decayed:

Ganiady kabel - ja lapek i ogarniemy

To jesteśmy umówieni?

hmm jak będzie ładna pogoda to ja rowerkiem przybędę :good:

Spoko... to jeszcze przed niedzielą się dogada co i jak :)
Opublikowano

kupić pół litra i zajechać na spot. Tylko uprzedzić wcześniej[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:48_________________________________________________sprawdziłem - działa :decayed:

Jeśli ktoś by mi to ogarnął to i 2x0.5l kupie :decayed:

Ganiady kabel - ja lapek i ogarniemy

To jesteśmy umówieni?

hmm jak będzie ładna pogoda to ja rowerkiem przybędę :good:

Spoko... to jeszcze przed niedzielą się dogada co i jak :)

Ja nie wiem czy w niedzielę będę ponieważ żonka mi wylatuje w poniedziałek :disgust:

Opublikowano

Damy rade Karol najwyżej browary -no i wolna chata będzie :>

Opublikowano

Damy rade Karol najwyżej browary -no i wolna chata będzie :>

NIe da rady.... za dużo roboty :thumbdown: żeby to był weekend to byśmy dali do wiwatu a tak to pewnie do wawy będę jechał :gwizdanie:

Opublikowano

ej, jakiś % się należy :decayed:

Opublikowano

Żyjecie ? :naughty:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

i to jak :naughty:

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3:

środek tygodnia i daliśmy radę z sąsiadem :decayed:

Opublikowano

jeśli nic sie nie zmieni, mnie w niedziele nie bedzie :kwasny:

zapowiada się rzeź niewiniątek na uczelni w tym tygodniu ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.