Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sprawdź na wlepce kod koloru. Nazwa nie jest jednoznaczna, kod chyba tak. Na pewno w obrębie tego samego modelu.

Nawet kod nie jest jednoznaczny. Ja też jak swoją malowałem, to zajeżdżam do mieszalni, mówię kod z palety audi, facet szuka i co? Pyta się mnie który odcień i mi rzuca 4 próbki na stół :) Trzeba było dopasowywać.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie w miejscu kodu lakieru jest pusto... A jak jest pusto to znaczy że to lakier special... i raczej kodu nie ustale... chyba że w ASO ale pewnie nie za darmo :kox:

A może ktoś zna jakiś dekoder VIN'u?

Opublikowano

U mnie w miejscu kodu lakieru jest pusto... A jak jest pusto to znaczy że to lakier special... i raczej kodu nie ustale... chyba że w ASO ale pewnie nie za darmo :kox:

A może ktoś zna jakiś dekoder VIN'u?

zajedź dziś na spota, co?! :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie w miejscu kodu lakieru jest pusto... A jak jest pusto to znaczy że to lakier special... i raczej kodu nie ustale... chyba że w ASO ale pewnie nie za darmo :kox:

A może ktoś zna jakiś dekoder VIN'u?

zajedź dziś na spota, co?! :gwizdanie:

Chętnie...tylko że w bańce pusto...wypłata się opóźnia... :wallbash:
Opublikowano

Karwa fa ale pogrilowałem :kwasny:

:thumbdown: :thumbdown: Ja wczoraj nie miałem z kim pić..... nawet nie zadzowniłeś :thumbdown:

Opublikowano

Karwa fa ale pogrilowałem :kwasny:

:thumbdown: :thumbdown: Ja wczoraj nie miałem z kim pić..... nawet nie zadzowniłeś :thumbdown:

Brat przyleciał z Londona musiałem z nim zawalczyć :drinks:
Opublikowano

Karwa fa ale pogrilowałem :kwasny:

:thumbdown: :thumbdown: Ja wczoraj nie miałem z kim pić..... nawet nie zadzowniłeś :thumbdown:

Brat przyleciał z Londona musiałem z nim zawalczyć :drinks:

Ja wczoraj delikatnie 2 piffffaaa (tylko)

Nie wiem czy dzisiaj będę na spocie... jakoś mi się nie chce ale mam coś dla szczura...

Opublikowano

U mnie w miejscu kodu lakieru jest pusto... A jak jest pusto to znaczy że to lakier special... i raczej kodu nie ustale... chyba że w ASO ale pewnie nie za darmo :kox:

A może ktoś zna jakiś dekoder VIN'u?

zajedź dziś na spota, co?! :gwizdanie:

Chętnie...tylko że w bańce pusto...wypłata się opóźnia... :wallbash:

ćwiczymy eco-driving :decayed:
Opublikowano

U mnie w miejscu kodu lakieru jest pusto... A jak jest pusto to znaczy że to lakier special... i raczej kodu nie ustale... chyba że w ASO ale pewnie nie za darmo :kox:

A może ktoś zna jakiś dekoder VIN'u?

zajedź dziś na spota, co?! :gwizdanie:

Chętnie...tylko że w bańce pusto...wypłata się opóźnia... :wallbash:

ćwiczymy eco-driving :decayed:

Jeszcze nie ten wiek na eco :decayed:
Opublikowano

było kupić 1.8 w gazie :cool1:

Opublikowano

było kupić 1.8 w gazie :cool1:

E tam... pierwszy raz chyba wskazówka zeszła na czerwone :wink4: ...mój pracodawca to wzór skąpstwa i sklerozy...i stąd taki problem :wallbash:
Opublikowano

ile km masz do Wrocka?!

Opublikowano

a tak na marginesie...wcześniej jeździłem golfem 1.8 w gazie i wcale nie palił mało :kox: 15 lpg w mieście to była norma :kox:[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 13:19_________________________________________________

ile km masz do Wrocka?!

Do granicy jakies 7km...a pod Orbite coś koło 15km będzie...
Opublikowano

to coś było nie tak z instalką. B5 ma cięższą budę od golfa, a mi powyżej 12l nie wchodzi :wink4:

Opublikowano

to coś było nie tak z instalką. B5 ma cięższą budę od golfa, a mi powyżej 12l nie wchodzi :wink4:

Parownik chyba był jeb*ięty :) ...a pozatym golf był z '92r i silnik już mocno umęczony :)
Opublikowano

wiesz, moje jeździ na gazie od nowości, 200tkm przelotu (wg licznika, ile w rzeczywistości, nie wiem :mysli: ) i dalej jeździ :cool1:

pożycz od dziewczyny i wpadaj :kox:

Opublikowano

wiesz, moje jeździ na gazie od nowości, 200tkm przelotu (wg licznika, ile w rzeczywistości, nie wiem :mysli: ) i dalej jeździ :cool1:

pożycz od dziewczyny i wpadaj :kox:

On chyba ponad 300kkm mial nalatane :kox: hehe

A dziewczyna bezrobotna...i bez samochodu :kox:

Opublikowano

Naszego Szczurka nie było - żle się dzieje w narodzie polskim.

Opublikowano

Naszego Szczurka nie było - żle się dzieje w narodzie polskim.

zapił się czy jak ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.