Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj ogladalem kilka rodzynków u bylego sasiada ktory teraz we wrocku mieszka, i jestem w szoku :shocked: BMW M3 2010 zrobione na 570KM, Mustang z 1969 r odpicowany w choooj :> Alfa romeo spider , i taki mały stary dupowóz HILMMAN, masakra :gwizdanie: gosc ma jeszcze GMC SAVANA i Mitsubishi Pajero oraz 3 motory :tongue4::polew: Fest flota :wallbash:

Może to ten Mustang...?

http://otomoto.pl/ford-mustang-mach-1-C17987096.html

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj ogladalem kilka rodzynków u bylego sasiada ktory teraz we wrocku mieszka, i jestem w szoku :shocked: BMW M3 2010 zrobione na 570KM, Mustang z 1969 r odpicowany w choooj :> Alfa romeo spider , i taki mały stary dupowóz HILMMAN, masakra :gwizdanie: gosc ma jeszcze GMC SAVANA i Mitsubishi Pajero oraz 3 motory :tongue4::polew: Fest flota :wallbash:

Może to ten Mustang...?

http://otomoto.pl/ford-mustang-mach-1-C17987096.html

pikny yeahbany :kox:

Opublikowano

Podobny, tylko nie tak wysoko stoi, bordowe skóry, a dźwięk :rolleyes: Facet jest prezesem ARCHICOMU, ale sprzęt mega

Opublikowano

Podobny, tylko nie tak wysoko stoi, bordowe skóry, a dźwięk :rolleyes: Facet jest prezesem ARCHICOMU, ale sprzęt mega

Powiedz mi jedną rzecz... dobrze znasz tego gościa ? (prezesa)

Opublikowano

No dobrze, kolega ojca, kupe lat sie znaja a co

Opublikowano

No dobrze, kolega ojca, kupe lat sie znaja a co

To zapytaj czy chcą grunty pod deweloperkę ?

Opublikowano

Narazie to oni maja swoich w choooj gruntow, ale przy powiem to spyta sie ojciec przy okazji

Opublikowano

Narazie to oni maja swoich w choooj gruntow, ale przy powiem to spyta sie ojciec przy okazji

a może chcą swój grunt sprzedać ?

Opublikowano

poki co maja inwestycje zaplanowane wiec watpie zeby sprzedali

Opublikowano
:siema: :gwizdanie:
Opublikowano

Panowie mam problem :)

Od kiedy kupiłem swoją pierwszą oooo staram się określić nazwę koloru...jest to jakiś special i sam już nie wiem co dalej :kox:

Udało mi się ustalić dzisiaj że kolor nazywa sie Signal Green (w tym kolorze malowało tez Porsche, a ostatnio wylukałem S5 w tym kolorze)

ale gdy próbuje znaleźć coś w grafice o nazwie Signal Green to lakiery się różnią...jedne są ciemniejsze, drugie jaśniejsze...

Możliwe jest to że lakiery o tej samej nazwie różnią się od siebie?

Opublikowano

sprawdź na wlepce kod koloru. Nazwa nie jest jednoznaczna, kod chyba tak. Na pewno w obrębie tego samego modelu.

Opublikowano

sprawdź na wlepce kod koloru. Nazwa nie jest jednoznaczna, kod chyba tak. Na pewno w obrębie tego samego modelu.

Nie ma kodu na wlepce...ani w książce
Opublikowano

sprawdź na wlepce kod koloru. Nazwa nie jest jednoznaczna, kod chyba tak. Na pewno w obrębie tego samego modelu.

Nie ma kodu na wlepce...ani w książce

Jak to nie ma kody na wlepce ?? Może wlepki nie masz ?

Opublikowano

pokaż nam tę wlepkę :gwizdanie:

Opublikowano

Tak czy tak, kolor mega fazowy :kox:

Pozdro

Opublikowano

Wlepka jest :) ...jak kupowałem lakier na odpryski w mieszalni, gościu szukał kodu i też nie znalazł... znalazł po VIN'ie :)

Wrzucam foto wlepki... wyraźniejsze nie chciało wyjść niestety :wallbash: ...szczerze to ja na tej wlepce nie widzę nic :kox:

DSC02111.jpg

Opublikowano

a w książce masz wlepkę?! może tam jest w lepszym stanie...

Opublikowano

a w książce masz wlepkę?! może tam jest w lepszym stanie...

Książka w miejscu wlepki jest czymś zalana i nie da się nić odczytać...

Jutro spróbuje zrobić wyraźniejsze zdjęcie... Ale z tego co się orientuje to kod lakieru powinien być pod kodem silnika...a tam jest pusto...

Opublikowano

a w książce masz wlepkę?! może tam jest w lepszym stanie...

Książka w miejscu wlepki jest czymś zalana i nie da się nić odczytać...

Jutro spróbuje zrobić wyraźniejsze zdjęcie... Ale z tego co się orientuje to kod lakieru powinien być pod kodem silnika...a tam jest pusto...

4a60ef8a9bb6125b.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.