Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sobota wieczór i muszę samemu ryja moczyć......

niech Was chudy byk dopadnie :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja dzisiaj z familjadą idę do zoo także odpadam -Szczurek płytę możesz odebrać u mojej teściowki bo wczoraj mnie długo nie było.

Opublikowano

cytrynówka :buhaha:

Opublikowano

a piłeś cytrynówkę z "teków"?!?! :kox: daj znać, załatwię Ci... :cool1:

Opublikowano

Jak tam dzisiaj na spocie było... nie dotarłem ponieważ skwar taki, że mi się nie chciało... :cool1:

Opublikowano

a piłeś cytrynówkę z "teków"?!?! :kox: daj znać, załatwię Ci... :cool1:

Nie piłem, ogolnie to albo przyszlego szwagra roboty albo lubelska, w zamiane :decayed:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 19:32_________________________________________________Nie chcecie kół 17'' z oponami ? :gwizdanie:

Opublikowano

foty i cena?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

panowie gdzie dobrze i tanio mozna ogarnac temat klimy tzn czyszczenie i nabijanie ew bez naciagania :)

Opublikowano

Opolska, numer bodajże 163, w każdym bądź razie jak jedziesz Opolską od centrum to pod numerem 159 masz Jetronik, potem Audiol (blacharnia/lakiernia/części), a za nimi jest warsztat robiący chłodnice i klimę. Pan Adam (tel 601703385) jest bardzo fachowym i konkretnym człowiekiem, a przy okazji nie przycina cenami. Tylko jak zadzwonisz i się umówisz to przyjedź na czas bo jak się spóźnisz to może Cię nie przyjąć jak ma nawał roboty. Możesz powiedzieć, że jesteś od Piotrka co jeździ niebieskim Evo 9 ;)

Opublikowano
  • Autor

nareszcie sie zalogowałem :) nie było mnie bo nie miałem siły odpalic kompa , w weekendy albo pracowałem albo się resetowałem ( jak zauważył 2 niedziele temu nasz pierzasty kolega ) :gwizdanie: . Powoli wracam do życia forumowego jak i spotowego :decayed:

Opublikowano

:hi:

Co za miasto, żeby nie było z kim zmoczyć mordy w kieliszku... musiałem wczoraj o butelczynie pifffffa udać się w otchłań snu :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

to tak jak ja :naughty: Tyle ze Corona to już chyba nie piwo :gwizdanie:

Opublikowano

Opolska, numer bodajże 163, w każdym bądź razie jak jedziesz Opolską od centrum to pod numerem 159 masz Jetronik, potem Audiol (blacharnia/lakiernia/części), a za nimi jest warsztat robiący chłodnice i klimę. Pan Adam (tel 601703385) jest bardzo fachowym i konkretnym człowiekiem, a przy okazji nie przycina cenami. Tylko jak zadzwonisz i się umówisz to przyjedź na czas bo jak się spóźnisz to może Cię nie przyjąć jak ma nawał roboty. Możesz powiedzieć, że jesteś od Piotrka co jeździ niebieskim Evo 9 ;)

A może by tak zebrać kilka osób to i jakiś rabat by dało radę zrobić ?

Opublikowano

Moczy ktoś dzisiaj mordę ??

Opublikowano

Moczy ktoś dzisiaj mordę ??

Ja moczyłem dzisiaj ale dupe na basenie teraz wypiłem piwo zjadłem dwie karkówki bo teściowka miała imieniny a teraz ide na telewizor bo go dawno nie widziałem - moczyć morde sam widzisz ilu chętnych .
Opublikowano

Moczy ktoś dzisiaj mordę ??

Ja moczyłem dzisiaj ale dupe na basenie teraz wypiłem piwo zjadłem dwie karkówki bo teściowka miała imieniny a teraz ide na telewizor bo go dawno nie widziałem - moczyć morde sam widzisz ilu chętnych .

Ja pierniczę, żeby nie było się z kim napić w tym mieście......

Opublikowano

ja ochote mam nieziemską, ale w poniedziałek mam koło i zapowiada sie nieciekawie :wallbash:

Opublikowano

Już zwołałem grupę szybkiego reagowania i zaraz idziemy w tany :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.