Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was moi mili.. czy ktoś dzisiaj coś pije ? Ja właśnie piffffkuję...wieczorem można gdzieś ryja umoczyć.... jak jeszcze będą siły....

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja już też po piwku ale zostaje dzisiaj w domu . Gniady teraz co wieczór będziesz miał browarową inwazję jak będę pieska wyprowadzał . :naughty:

Opublikowano

ja już też po piwku ale zostaje dzisiaj w domu . Gniady teraz co wieczór będziesz miał browarową inwazję jak będę pieska wyprowadzał . :naughty:

Nie pije :>[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 18:26_________________________________________________Chodżcie na balety a nie kur... siedzicie w domu i pierdzicie w kanape patrząc w telewizor albo w laptopa- rosną wam tylko brzuchy i d*py-ale wam doj**ałem jade do magnolii :polew: :polew:
Opublikowano

będzie ktoś jutro na giełdzie samochodowej?

Opublikowano

będzie ktoś jutro na giełdzie samochodowej?

Właśnie biję się z myślami czy wstanę ... ustawiłem się z sąsiadem dzisiaj na :drinks:

ja już też po piwku ale zostaje dzisiaj w domu . Gniady teraz co wieczór będziesz miał browarową inwazję jak będę pieska wyprowadzał . :naughty:

Nie pije :>[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 18:26_________________________________________________Chodżcie na balety a nie kur... siedzicie w domu i pierdzicie w kanape patrząc w telewizor albo w laptopa- rosną wam tylko brzuchy i d*py-ale wam doj**ałem jade do magnolii :polew: :polew:

Rośnie i co z tego.. jak urośnie to i spadnie... Pójdzie się z Tobą na balety a później trzeba Cię pilnować bo zasypiasz u innych przy stolikach....

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

będzie ktoś jutro na giełdzie samochodowej?

Właśnie biję się z myślami czy wstanę ... ustawiłem się z sąsiadem dzisiaj na :drinks:

ja już też po piwku ale zostaje dzisiaj w domu . Gniady teraz co wieczór będziesz miał browarową inwazję jak będę pieska wyprowadzał . :naughty:

Nie pije :>[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 18:26_________________________________________________Chodżcie na balety a nie kur... siedzicie w domu i pierdzicie w kanape patrząc w telewizor albo w laptopa- rosną wam tylko brzuchy i d*py-ale wam doj**ałem jade do magnolii :polew: :polew:

Rośnie i co z tego.. jak urośnie to i spadnie... Pójdzie się z Tobą na balety a później trzeba Cię pilnować bo zasypiasz u innych przy stolikach....

Uderzylem w czuły punkt - nie celowałem w nikogo :decayed:
Opublikowano

:hi: :hi:

Rowerowo dzisiaj ? Jakiegoś bronka robimy ?

Opublikowano
  • Autor

Ja fura wpadnę.

Opublikowano

ja podobnie. parówa jest szczerbata :decayed:

Opublikowano

eeee nie wiem czy pojawię się.... jakoś mi się nie chce :naughty:

Opublikowano

a kiedy Ty ostatnio byłeś?!?! :bicz:

Opublikowano

W którym miejscu jestescie? Ludu tu jakby cos za darmo rozdawali :P

Opublikowano
  • Autor

pisałeś w trakcie spotu :naughty: pierwszy parking po lewej za krzakami

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Rozpisujecie się prze okrutnie .

Opublikowano

przywitałbyś się :decayed:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Rozpisujecie się prze okrutnie .

o czym mamy z Tobą rozmawiać ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.