Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiesz jak się robi,..... jedź gdzie jest dziura. Wypiardol te slupki zrób fonem kilka zdjęć i na policję. Niech zarządca drogi płaci odszkodowanie.

Jutro będę działał... może coś się uda wyrwać :wink4:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiesz jak się robi,..... jedź gdzie jest dziura. Wypiardol te slupki zrób fonem kilka zdjęć i na policję. Niech zarządca drogi płaci odszkodowanie.

Jutro będę działał... może coś się uda wyrwać :wink4:

Nie składaj broni...

Opublikowano

walcz, chociaż przygotuj się na to, że łatwo Ci nie dadzą kasy. Sprawa może trafić do sądu, zwłaszcza, jak nie było policji :kwasny:

Opublikowano

walcz, chociaż przygotuj się na to, że łatwo Ci nie dadzą kasy. Sprawa może trafić do sądu, zwłaszcza, jak nie było policji :kwasny:

Co ty mówisz.. przecież jutro to się stanie i będzie policja :decayed:

Opublikowano

:polew:

ja nic nie wiem o żadnym zdarzeniu :gwizdanie:

Opublikowano

Jak to nie, przecież jesteś świadkiem jednym z trzech :polew:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 23:39_________________________________________________Jeszcze trochę i pęknie 200 stron :naughty:

Opublikowano

Ja jutro nie mogę bo tak to nie byłoby problemu :decayed:

Spać nie mogę a alkohol się już kończy :confused4:

Opublikowano

Hehe ja dopiero zaczynam :decayed:

Opublikowano

Hehe ja dopiero zaczynam :decayed:

Ja pewnie zaraz oddam się w objęcia Morfeusza..... radio gra jakieś gówwwno i nie ma czego słuchać. Jakieś smęty dla małolatów bzykających się pokątnie. [br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 00:03_________________________________________________Wiedzial jak pomoc

Opublikowano
  • Autor

Kilka dni temu fela mi się wygła :wallbash:

Wcześniej nie prostowałem nigdy żadnych felg i nie orientuje się w temacie... da się ją odratować jeszcze?

Zdj_cie0104.jpg

Zdj_cie0105.jpg

Grabowski na Krzemienieckiej to poskłada do kupy w mojej pseudo drift sierze po urwaniu zawiasu o krawężnik brakowało 4.5 cm rantu i on to napawał . Nie była kwadratowa i dała się wyważyć . Moją felgę z audi też ostatnio robił i nie mam bicia .

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Kilka dni temu fela mi się wygła :wallbash:

Wcześniej nie prostowałem nigdy żadnych felg i nie orientuje się w temacie... da się ją odratować jeszcze?

Zdj_cie0104.jpg

Zdj_cie0105.jpg

Grabowski na Krzemienieckiej to poskłada do kupy w mojej pseudo drift sierze po urwaniu zawiasu o krawężnik brakowało 4.5 cm rantu i on to napawał . Nie była kwadratowa i dała się wyważyć . Moją felgę z audi też ostatnio robił i nie mam bicia .

U mnie od rantu do opony brakuje 1.8cm z zewnatrz, a wewnatrz 0.8cm... Jaki koszt takiej operacji?
Opublikowano
  • Autor

ze spawaniem i szlifowaniem płaciłem 130 pln

Opublikowano

ze spawaniem i szlifowaniem płaciłem 130 pln

A to spoko... zobaczymy czy podejmą się naprawy :wink4:

...a teraz jadę ogarnąć temat tej dziury :gwizdanie:

Opublikowano

Siema ja dzisiaj o 04.15 wybywam na 8 dni do zobaczyska :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Siema ja dzisiaj o 04.15 wybywam na 8 dni do zobaczyska :hi: :hi: :hi:

3 maj się tam cycu... szerokości.

Opublikowano

czym się!

Opublikowano
  • Autor

a ja nie wybywam :blink: wy***ali mnie w powietrze z Egiptem ... na szczęście kase odzyskałem :wallbash: pozostaje mi polskie morze bo wszystkie samoloty pełne przez najbliższe 2 tygodnie ;(

Opublikowano

:shocked:

co się stało? Jak to wy***ali?!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.