Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pani pośredniczka tak zarezerwowała ze nie wpłaciła siana i rezerwacja przepadła ... :shocked: myślałem ze rozniose ta blać dzisiaj . Nie zostawie tak tego i juz jestem po konsultacjach z UOKIK . Zepsuję jej opinię przy każdej możliwej okazji a i kontroli się może spodziewać ze swojego stowarzyszenia . Jakby była facetem to bym jej przyjebał z płaskiego na wstępie a potem pytał co jak i dlaczego . :rant: Wkurwiłem sie niemiłosiernie ... koncze piwa i ide spać ...

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

soema

wrócięm zp icia i jest git majonez :good:

yebac egipyt i rezrte bawić sie trzeba nacalego do rana a nie zamatwuacia sie jakiemis wycieczkami :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak tylko zrobi sie pogoda ładuje sie w fure i jade nad bałtyk

Opublikowano

Panowie udajemy się dzisiaj gdzieś na jakiś browarek ?

Opublikowano

ja już mam ustawioną imprezę, więc odpadam :drunk:

Opublikowano
  • Autor

ja tez odpadam ... kolega z wawy zjechał na weekend

I udało mi się kupić przed godziną wyjazd :naughty: [br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 14:48_________________________________________________Może komuś się przyda . http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=215372.0

Opublikowano

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Tylko mi nie mówcie na spocie, że nie pytałem czy ktoś pije. Jak zwykle nie ma z kim się napić.....

Opublikowano
  • Autor

jakbyś napisał w czwartek ze spotykamy się u Ciebie i pijemy w sobotę to myślę że nie było by większego problemu . :naughty:

Opublikowano

jakbyś napisał w czwartek ze spotykamy się u Ciebie i pijemy w sobotę to myślę że nie było by większego problemu . :naughty:

U mnie to ciężko. Młoda wraca z pracy zmęczona i idzie spać.... musi odpoczywać za dwoje.

Opublikowano

Wiecie ile moze kosztowac wymiana oslony przegubu wewn. ??

Opublikowano
  • Autor

wolne popołudnie , trochę chęci i piwa + koszt części i sam ogarniesz .

wpada ktoś dzisiaj ?

Opublikowano

mnie nie będzie, poprawiny!! :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

Ja podjadę :good:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 16:15_________________________________________________Enrique Iglesias ft. Usher and Lil Wayne - Dirty Dancer (Gabe Gallucci Drum Cover)

Gość jest zayebisty :kox:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 22:23_________________________________________________

Ten jeszcze lepszy as

Opublikowano
  • Autor

typ z paletkami prze ch*** .... :shocked: Osbourne mistrz świata :slina:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 23:40_________________________________________________ku*** chyba mamy autocenzurę na forumie :kox:

Opublikowano

Lece w sobote na berlin, znacie tamtejsze place samochodowe ? Jakies uwagi, przestrogi ? :mysli:

Opublikowano

szukaj czegoś od dziadka, który tylko do kościoła jeździł, tyle tego u nas na sprzedaż, że chyba wszystkie auta tam są od dziadków :cool1:

Opublikowano

Hehe to napewno, na placu, no rozne, pewnie od turasów itd ... :mysli:

Na rozluźnienie :polew:

http://kwejk.pl/obrazek/57285

Opublikowano
  • Autor

Lece w sobote na berlin, znacie tamtejsze place samochodowe ? Jakies uwagi, przestrogi ? :mysli:

wolał bym Chemnitz albo Norymbergę ... ale jak już tam musisz jechac to tylko po rozbitki reszta jest albo łatana na sztuke albo z przewalonym budzikiem lub z trocinami w skrzyni i dojedzie nie dalej niż do Schonwaldu :gwizdanie: Niemcy skończyły się 4 lata temu :naughty:

Opublikowano

:hi:

Zapraszam do udziału w głosowaniu na Najładniejsze zdjęcie A4 do kalendarza na rok 2010: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.885

pozdrawiam i zapraszam do nadsyłania zdjęć! :good:

Opublikowano

Lece w sobote na berlin, znacie tamtejsze place samochodowe ? Jakies uwagi, przestrogi ? :mysli:

wolał bym Chemnitz albo Norymbergę ... ale jak już tam musisz jechac to tylko po rozbitki reszta jest albo łatana na sztuke albo z przewalonym budzikiem lub z trocinami w skrzyni i dojedzie nie dalej niż do Schonwaldu :gwizdanie: Niemcy skończyły się 4 lata temu :naughty:

Jade z bratem szuka coś typu sharan, galaxy, alhambra, no napewno mniej porobione jak u nas :polew:

Zobaczymy, chce to jedziemy, a co będzie to zobaczymy, może coś ciekawego się znajdzie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.