Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

czekaj skończę pracę to wkleje foty :naughty: typy na orlenie mówili ze im cały dzien tylko zdjecia robia gdzie sie nie pojawią :polew:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra pakuje kurczaki w skrzynki i zasuwam do zoo :good:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj jakaś promocja miała być chyba na wejście

Opublikowano

przez cały tydzień, 3zł za wejście dla wszystkich

Opublikowano
  • Autor

f07f272dd4ec08f3med.jpg

Gniady oglądasz F1 ? Moja firma banery reklamowe powiesiła na płotach. Znając ich skąpstwo pewnie zrobili to w nocy i nielegalnie :polew:

Kto będzie dzisiaj na spocie ?

Opublikowano

właśnie skończyłem oglądać -nie wiem czy zdąże wrócić do Wro.

Opublikowano

Mnie dzisiaj nie ma :decayed:

Opublikowano

Mnie dzisiaj nie ma :decayed:

nie ma sie z czego cieszyć -zapomniałem jak wyglądasz :kox:
Opublikowano

Mnie dzisiaj nie ma :decayed:

nie ma sie z czego cieszyć -zapomniałem jak wyglądasz :kox:

Nie dam rady dzisiaj ...nic nie poradzę. Za tydzień też mnie nie ma bo wyjeżdżam z Wrocka.

Opublikowano
  • Autor

właśnie skończyłem oglądać -nie wiem czy zdąże wrócić do Wro.

jeżeli oglądałeś na żywo to na pewno nie zdążysz wrócić.

Sam nie bede stał w taką pizgawicę pod milenijnym

Opublikowano

Ja nic nie obiecuję. Zależy jak się z robotą wyrobię...

Opublikowano
  • Autor

daj znać bo nie wiem jak sie zaopatrywać. Zaraz chyba zbiorę się do kupy i będę zakładał pełną zimę. Stawiam czteropak każdemu kto zrobi to za mnie :naughty:

Opublikowano

daj znać bo nie wiem jak sie zaopatrywać. Zaraz chyba zbiorę się do kupy i będę zakładał pełną zimę. Stawiam czteropak każdemu kto zrobi to za mnie :naughty:

zrobię Ci to w zamian za pomoc przy czyszczeniu przepływki (nie działa, mam nadzieję, że to pomoże) i przepustnicy :P

o ile chodzi Ci o wymianę kół na zimówki :tongue4:

Tylko to już raczej nie dzisiaj, a w tym tygodniu...

co do spotu... jakbym mógł przyjechać, to będę dzwonił.

Opublikowano
  • Autor

ok dzwoń ja już zimówki założyłem :good:

Czyszczenie przepustnicy w ADR to gównowata robota :thumbdown: Oprócz podciśnień dochodzą tam jeszcze węże wodne a dojście do śrub to jakiś bezmózg z połamanymi rękami wymyślił :kwasny:

Opublikowano

Jak ściągnąć przedni zderzak żeby niczego nie urwać? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

2 śruby imbusowe przykręcane od spodu zderzaka pod kratkami. Potem przesuwasz zderzak do przodu i odciągasz boki do zewnątrz aż nie wyskoczą. Aha i musisz plastikowe nadkola od zderzaka odkręcić i osłonę spod silnika.

Padła dzisiaj propozycja na przyszła sobotę ale nie pamiętam gdzie i o której :decayed: Ponoć Gniady coś więcej wie

Opublikowano

Ja mi padaczka tesciowa wyzdrowieje to dopiero zaczynam mysleć o wyjściu na piwo :disgust:

Opublikowano

2 śruby imbusowe przykręcane od spodu zderzaka pod kratkami. Potem przesuwasz zderzak do przodu i odciągasz boki do zewnątrz aż nie wyskoczą. Aha i musisz plastikowe nadkola od zderzaka odkręcić i osłonę spod silnika.

Dzięki wielkie :notworthy:
Opublikowano

Dzięki Maciek za pomoc :notworthy: zaraz założę wątek[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 21:51_________________________________________________wątek założony:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=226013.0

zakodowałem sobie zamykanie drzwi po przekroczeniu 15km/h i otwieranie po wyjęciu kluczyka. ale bajer! :kox:

Opublikowano
  • Autor

teraz możesz wozić spokojnie laptopa na fotelu pasażera :wink4: Zobaczymy ile czasu minie zanim zacznie Cię irytować każdorazowe otwieranie jak ktoś będzie się dosiadał :naughty:

Ja mi padaczka tesciowa wyzdrowieje to dopiero zaczynam mysleć o wyjściu na piwo :disgust:

podaj rosyjski lek z pieprzem - do soboty powinna być jak nowa :tongue4:

Dzięki wielkie :notworthy:

No problem jakby Ci coś nie szło to dzwoń tel. masz na górze wątku. :wink4: [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 23:57_________________________________________________

wlazłem przypadkowo w filmik Orki trzeba go ściągnąć kiedyś na spota bo ostatnio rozmawiałem z nim ze 3 miechy temu. Grubą ma tą glebę .... zazdroszczę mu :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.