Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Suka wróciła do domu, zapi***ala jak wściekła :kox:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie byłbym takim optymistą :gwizdanie: :naughty:

Mój kumpel ma kabel obd II pod USB tylko zapodział gdzieś płyty z softem, dało by to użyć ?

Oczywiście da radę to ruszyć... jak wszystko.[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 20:49_________________________________________________

"Kierowcy, 28 stycznia będziemy organizować protest przeciwko wysokim cenom paliw w Polsce. Dnia 28 stycznia chcemy zablokować Autostradę A4 na odcinku Opole - Wrocław oraz autostradową obwodnicę Wrocławia. Protest będzie polegał na poruszaniu się autostradą prędkością 40 km/h. Chcemy to zrobić medialnie i ostrzec rząd, że jeżeli nie zainteresuje się problemem to zablokujemy autostrady podczas Euro 2012. Zbiórka kierowców 28 stycznia 2012 godz. 12:00 na obwodnicy Brzegu (koło zajazdu Rybiorz - stacji Bliska) PRZECZYTAJCIE I PODAJCIE DALEJ"

Goowno to da to blokowanie. Policja powinna wlepiać mandaty za utrudnianie w ruchu !!

Chcecie protestować to stacje blokujcie albo nie tankujcie na nich.... [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 20:50_________________________________________________

najgorsze że to moja droga do pracy od A8 przez A4 bede musiał cisnąć wioskami :thumbdown:

Spokojna Twoja.... jeszcze nie widziałem, żeby kierowcy się zorganizowali na taką skalę.

Opublikowano
  • Autor

motocykliści się zorganizowali pod Katowicami na płatnej A4 niezłe klocki wtedy były :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

polecam festiwal pizzy w pizza hut, rekord z zeszłego roku (16 kawałków) nie został pobity, dzisiaj tylko coś około 12+1,5l Pepsi :przebiegly:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 21:21_________________________________________________co myślicie?

http://www.motofakty.pl/artykul/limuzyna_audi_r8_v10_od_limo_broker.html

Opublikowano
  • Autor

myśle że wyjdą max 2 sztuki tego dziadostwa i obie będą stały w emiratach na prywatnej pustyni jakiegoś nieogolonego pana z ręcznikiem na głowie :naughty:

Waldek jakbyś zamawiał grilla to daj znać może się dołączę.

Opublikowano

Maćku jakieś nowości muzyczne? :)

Opublikowano
  • Autor

http://www.lastfm.pl/user/szczuraz

Jak coś świeżego wyjdzie masz odemnie info :wink4: na razie poprzeglądaj mój profil na laście tam na bank znajdziesz coś ciekawego :naughty:

d18ea796bde2293505c7b473f9ad5d7a.jpg?1326988045:polew: :polew:

Opublikowano

W weekend przejrzę, bo teraz zamówienia gonią, do późna pracuję.

Opublikowano

Dlaczego jeszcze nie śpicie ???

Opublikowano
  • Autor

jeszcze się nie przestawiłem po nockach :naughty: w przyszłym tygodniu 1 zmiana a potem znowu nocki ... jest sens ? :no:

Opublikowano

No chyba nie bardzo :confused4: Maćku, spadamy spać. Ja o 5 muszę wstać... Hornet by stwierdził, że nie opłaca się kłaść, no ale muszę chwilę dać oczom odpocząć ;) branoc!

Opublikowano
  • Autor

ja wstaję o 12 myję się , jem śniadanie i wyjeżdżam o 13 do pracy... Mogę jeszcze posiedzieć :gwizdanie: W przyszłym tygodniu będzie problem jak trzeba będzie o 4:30 się obudzić na 1 zmianę :blink:

Opublikowano

No chyba nie bardzo :confused4: Maćku, spadamy spać. Ja o 5 muszę wstać... Hornet by stwierdził, że nie opłaca się kłaść, no ale muszę chwilę dać oczom odpocząć ;) branoc!

Jak chcesz, żeby oczy odpoczęły po popatrz na jakieś fajne cycki :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=107122.0;highlight=laski

Opublikowano

:bry:

Parówa znowu jeździ :thumbup:

dzięki Szczurek! :notworthy:

Opublikowano
:hi: siema
Opublikowano

No chyba nie bardzo :confused4: Maćku, spadamy spać. Ja o 5 muszę wstać... Hornet by stwierdził, że nie opłaca się kłaść, no ale muszę chwilę dać oczom odpocząć ;) branoc!

Jak chcesz, żeby oczy odpoczęły po popatrz na jakieś fajne cycki :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=107122.0;highlight=laski

Cycki to nie wszystko Panie Kolego! :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:bry:

Parówa znowu jeździ :thumbup:

dzięki Szczurek! :notworthy:

No problem polecam sie na przyszłość :good:

Cycki to nie wszystko Panie Kolego! :wink4:

Liczy się jeszcze piwsko... a że dzisiaj piątek :naughty::drunk:

Opublikowano

:bry:

Parówa znowu jeździ :thumbup:

dzięki Szczurek! :notworthy:

No problem polecam sie na przyszłość :good:

Cycki to nie wszystko Panie Kolego! :wink4:

Liczy się jeszcze piwsko... a że dzisiaj piątek :naughty::drunk:

Ile dałeś za lampy ??

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=234863.0#lastPost :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

za w stanie ori dałem 250 obie + 300 pln dla Gwertego za przerobienie na czarny bix w sumie 550 + KW + palniki i przetwornice w 850 albo 950 za całość z przesyłkami się zamknąłem.

Opublikowano

szczuraz,ja bede prawdopodobnie po 5 lutego zamawial. chyba,ze ty chcesz pozniej ...mi sie nie pali :)

1k za lampki, hmm to az tyle bede musial odlozyc ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.