Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.wiocha.pl/431650,DEBILE_W_AUCIE

Nie ma pytań do Panów... Hornet, może to Ty prowadziłeś? :D pod koniec filmiku coś wspominają o A3... :gwizdanie: :cool1::naughty:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajna bryka :tongue4:

Opublikowano

Fajny to ja jestem :kox: bryka może być :gwizdanie:

Opublikowano

Fajny to ja jestem :kox: bryka może być :gwizdanie:

Owszem jesteś nie przeczę, zaraz po mnie :naughty:

Opublikowano

Chciałbyś :naughty:

Opublikowano

szczuraz zalatwiles skaner ? , jak cos to moge ci podrzucic w piatek bo bede lecial do jeleniej gory a ty chyba w okolicy a4 mieszkasz .... w koncu uratowales kiedys moja zone :D

Opublikowano

szczuraz zalatwiles skaner ? , jak cos to moge ci podrzucic w piatek bo bede lecial do jeleniej gory a ty chyba w okolicy a4 mieszkasz .... w koncu uratowales kiedys moja zone :D

Nie chce znać szczegółów tego ratunku... :nabijasie: a Ewa wie?! :kox:

Opublikowano

moze ja o czym nie wiem :decayed:

Opublikowano

moze ja o czym nie wiem :decayed:

Ważne, że My wiemy :naughty:

Opublikowano

Ale nie powiemy :naughty:

Opublikowano

jak chcesz podjechać do firmy na Filipowicza (tam, gdzie pierwszy grill u mnie) to CI pożyczą, może nawet razem z oprogramowaniem :good: Canon daj mi tylko znać jeszcze dziś najlepiej

Opublikowano
  • Autor

dzięki chłopaki :good: nie wiedziałem że tyle osób skaner posiada :shocked: Qrak jak będę zlatywał z A4 koło 22:15 to bedę dzwonił że dolatuję [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 20:35_________________________________________________to tam obok Karkonoskiej jak dobrze pamiętam ?

Opublikowano

Witam Szanowne Panie :decayed:

Właśnie wróciłem z siatkówki i leżę sobie w wannie :naughty: Browarek już czeka ...

Opublikowano

i jestem takim nałogowcem, że w wannie musze siedzieć przed forum :evil: :evil: :polew: :polew:

Opublikowano

Widzę, że nie tylko ja się kąpię z laptopem...

Opublikowano

Witam Szanowne Panie :decayed:

Właśnie wróciłem z siatkówki i leżę sobie w wannie :naughty: Browarek już czeka ...

Rozumiem jakbyś napisał... "Chłopaki właśnie wróciłem z siatki. Woda w jacuzzi już się grzeje zaraz zaczyna się meczyk. Wpadajcie na mecz, w międzyczasie wpadną dziewczyny. Zimnego piwka nie zabraknie"

Opublikowano

Widzę, że nie tylko ja się kąpię z laptopem...

Już kiedyś jednego utopiłem ... teraz jestem bardziej ostrożny. Stoi przed wanną :decayed: tego jakbym utopił to chybabym się powiesił

Opublikowano

Panowie, Nelsona już namówiłem na takie tankowanie jak tutaj...:

28112011131446pieknaaud.jpg

może ktoś chciałby się dołączyć? :kox: zamawiam właśnie dwa hełmy i dwie maski :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

siatke z płotu na dekiel udostępnię :naughty: jeszcze musisz kupić wodery po szyję i będzie komplet :naughty:

Opublikowano

Na stację wystarczy maska i hełm, reakcja i miny wszystkich dookoła zapewne będą bezcenne :kox:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 01:43_________________________________________________A właśnie... Ty masz lustrzankę? Co by parę fotek cyknąć :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.