Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z dobre 5 lat temu przy pomorskiej stał maluch, wyglądał bardzo podobnie, tyle, że obklejony taśmą do paczek :gwizdanie: zabrali go, bo opuszczony stał

pamiętam go :decayed: do szkoły jak jeździłem to zawsze mijałem tego maluszka :decayed:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a do której szkoły?! :mysli:

Opublikowano

bierz rodzine wpadaj na pizze będziemy od 20:30 na dolnym poziomie.

nie reflektują :decayed: My właśnie wróciliśmy z włoskiego jedzenia.

Opublikowano

Borowska :decayed: tylko że ja pod wrockiem mieszkam i latałem przez pomorską :wink4:

Opublikowano

a widzisz, ja chodziłem do LO3, na Składowej, koło sanepidu, więc mijałem go codziennie.

Biorę się za projekt, bo się dowiedziałem, że musi być gotowy do końca tygodnia. Zobaczymy jak się z nim wyrobię, to wpadne na pizze.

Opublikowano
  • Autor

Przylukałem dzisiaj na Nowym Dworze taką oto pięknie zafoliowaną polówkę...

Zdj_cie0148.jpg

dopiero później zauważyłem że po strzale w przód :gwizdanie:

Stary mieszkam tyle lat w tym rejonie i nie kojarzę tego wału :mysli: jaka to ulica bo mnie to gryzie :naughty: może okolice zemskiej/krośnieńskiej bo tam coś podobnego jest koło polo marketu

Opublikowano

ul.Rogowska :wink4: to parking pod blokami :wink4:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:09_________________________________________________po drugiej stronie ulicy są jakieś garaże chyba, pomalowane w barwy WKS'u z napisem Nowy Dwór :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja dzisiaj mam robotę od 18 i na spocie mnie wyjątkowo nie będzie :thumbdown:

Opublikowano

bry mnie tez dzisiaj nie będzie, zabalowałem w nocy i pewnie po obiedzie padne spać :drunk:

Opublikowano

Witam

Czy dziś też jeż jest spot?

Jestem nowy i chciałbym podjechać.

Pozdrawiam

Opublikowano

Mnie dzisiaj nie ma. Jest zimno i nie chce mi się przybywać.

Witam

Czy dziś też jeż jest spot?

Jestem nowy i chciałbym podjechać.

Pozdrawiam

W przyszłym tygodniu Kolego wpadnij :good:

Opublikowano

dzisiaj nikogo nie ma :wink4:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 18:10_________________________________________________a macie jakieś informacje, czy Gniady żyje?! Nie widziałem go od lat świetlnych chyba

Opublikowano

No i dzisiaj wolne...aku odmówił posłuszeństwa :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

popili przez weekend ?

Opublikowano

wyjątkowo tak :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a macie jakieś informacje, czy Gniady żyje?! Nie widziałem go od lat świetlnych chyba

W sobotę w nocy jak go odwoziłem po pizzy to jeszcze żył. :naughty: Przestraszył się chłop ACTA i urwał se od internetu tak dla bezpieczeństwa :gwizdanie:

[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 10:58_________________________________________________

:hi:

popili przez weekend ?

wyjątkowo tak :gwizdanie:

A ja wyjątkowo nie :thumbdown:

Opublikowano
:hi: bry też cos wczoraj chlapłem żeby nie chorować :> a dzis do pracy po chorobowym druga zmiana ale lajtowo :good:
Opublikowano
  • Autor

ja też mam 2 zmianę :naughty: najlepsza możliwa opcja bo i się człowiek wyśpi i po robocie moze coś spokojnie wypić :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 11:27_________________________________________________może się komuś przyda: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=243171.new#new

Krystian się napalał ale już się chyba wyleczył :wink4:

Opublikowano
:bry::JC_fan: dzisiaj bardzo ciepło :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.