Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Dziewczyny

Ja zaraz startuje... jeszcze śniadanie ogarnę i lecę. Miłego spotowania. Odezwę się jak dojadę i podepnę do sieci :kox:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema Pany :hi: Powiecie gdzie najlepiej podjechać na przegląd autka żeby się nie czepiali byle czego :wink4:

Opublikowano

Na SKP :tongue4:

Opublikowano

Spoko :good: sorry kolego, jakoś dobry humor mi się trzyma z rańca ;) chłopaki na pewno Ci coś podpowiedzą, ja we Wrocku nic nie ogarniam z takich stacji. A czego mogą się czepić?

Opublikowano
  • Autor

a nie wiem... to długa historia, swap najpierw nie był dla mnie więc się nie przejmowałem o graty po prostu robiłem (to był projekt gościa u którego pracowałem w warsztacie i z którym to ogarniałem)...później wyszło tak że został u mnie... :wink4:[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 23:09_________________________________________________a widzieliście nowy projekt Nikolasa? :gwizdanie: B5 5.0TFSI :slina:

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=82131

Ten projekt nie taki nowy :gwizdanie: A co do malaka to jaki miał kolor ? granatowy czy czerwony ? [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 11:43_________________________________________________Kto dzisiaj bedzie na spocie ? nie wiem czy sie szykować czy grzać dupe w domu

Opublikowano

A co do malaka to jaki miał kolor ? granatowy czy czerwony ?

biały :decayed: ...a granatowego znam z 1.2mpi :wink4:
Opublikowano
  • Autor

to nie znam nikogo kto by miał swapa w tym kolorze i kto by prowadził warsztat :decayed:

Opublikowano

to nie znam nikogo kto by miał swapa w tym kolorze i kto by prowadził warsztat :decayed:

ten warsztat był w Kiełczowie, świeżo otwarty kiedy tam pracowałem (jakieś 1.5roku temu) i nie wiem czy przetrwał do dzisiaj bo sytuacja była tam nieciekawa...dlatego długo tam nie porobiłem :wink4:

a swapa zabrałem w rozliczeniu...potrzebowałem kasy i szybko się sprzedał :)[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 12:19_________________________________________________http://forum-subaru.pl/bb3/viewtopic.php?f=4&t=5510

To ten warsztat...jednak istnieje i chyba ma się dobrze :)

Ale z tym "tanio" to pojechał :polew:

Opublikowano
  • Autor

masz jakieś foty swojego swapa ? wrzuć mi na pw

Opublikowano

muszę dysk przekopać...coś powinienem znaleźć

Opublikowano

Ja już na wschodzie. 5,5h drogi i jestem na miejscu :good:

Opublikowano

szczuraz widzę że też trochę się interesujesz takimi wynalazkami :decayed:

też coś tam modzicie ciekawego? :naughty:

Opublikowano

Modzi Audi 1.8 w turbo:D Panowie, mnie coś rozkłada chyba choroba...

Opublikowano

mnie coś rozkłada chyba choroba...

To się kac niedzielny nazywa :naughty:
Opublikowano

Nie piłem wczoraj :decayed:

Opublikowano

a to sorry :gwizdanie:

:decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 17:42_________________________________________________dzisiaj doszedłem do wniosku że przysłowie- "niedzielna praca w gówno się obraca", jest prawdziwe :disgust:

poskładałem dzisiaj młodej skutra do kupy, ja do odpalania a tu warczy jak 600 w 2-suwie :kox: nawet nie wiem kiedy urwałem szpilke w głowicy od komina :disgust:

Opublikowano

A ja dostałem na rolce w pipe :decayed: Nie miałem trakcji na 2 i 3. Do 140 trzymaliśmy się mniej więcej na równo. 330xd po czipsie. Za tydzień powtórka :naughty:

Opublikowano

330xd po czipsie

to już ładnie jedzie chyba :naughty:
Opublikowano

trzeba poszukać suchego asfaltu :> czyli bardzo mały wóz górą BMW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.