Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeżeli mógłbyś rzucić okiem byłbym wdzięczny :rolleyes:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

zadzwoń do gościa i zapytaj sie czy będzie w czwartek albo piątek po 14:15 w domu (w tyńcu małym) jak to to ja już się bedę do niego dobijał na kom :wink4:

Opublikowano

szczała Panowie :hi:

dzisiaj od 9:15 do 20:35 ;(

Opublikowano
  • Autor

przyszedł mi dzisiaj grill RS4 autorstwa pana inż. Grzegorskiego. :dance: Powiem wam że wykonanie jest MEGA. Przed chwilą porównywałem go z ori RS4. Z odległości 1.5m nie ma różnicy. Z bliska różni się jedynie tym że ori ma alu ramkę jak przedlift a tam jest cały odlew plastikowy. Jakby miał miejsce na wpięcie ramki z ori grilla to by nikt z zewnątrz nie poznał :blink:

Gobi nie czaj sie zamawiaj :good:

Opublikowano

a jak ze znaczkiem ? p&p ze starego ? :)

Opublikowano

Potrzebuję ega ogarniętego elektryka... gdzieś mi masa ucieka.... :evil:

Opublikowano

Wstaw jakąś fotke tego grilla

Opublikowano
  • Autor

a jak ze znaczkiem ? p&p ze starego ? :)

dokładnie nawet na wszystkie zaczepy trzyma :good:

Potrzebuję ega ogarniętego elektryka... gdzieś mi masa ucieka.... :evil:

Jak potrzebujesz na już to Jan Mucha na ul. Szwajcarskiej koło mnie. Wysłałem tam Gniadego i był zadowolony. Jak masz czas to mógłbym Ci tam zajrzeć koło piątku. Na 90% wymiana kabla masa-buda rozwiąże problem.

Wstaw jakąś fotke tego grilla

Jak będzie jasno to cyknę teraz to już po zawodach :thumbdown:

Opublikowano

Ja myślę, że to coś innego. Mam filmik na komie jak auto się zachowywało w czasie jazdy ....

Jakby się gasił i odpalał.... sam nie wiem.. może któryś przekaźnik się grzeje ? Dzisiaj cały dzień jeździłem i nic się nie działo.

Opublikowano

jest ktoś chętny na gwint?

prawdopodobnie będą 2 komplety do ośki za 450-500zł[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 19:03_________________________________________________już po zawodach :gwizdanie: chłopaki z battalionu się zainteresowali :wink4:

Opublikowano

szkoda :(

Opublikowano

Ja kupiłęm nowego supersporta w promocji od pumy...

Opublikowano
  • Autor

poczekajcie na wiosnę jak ruszy sezon na ściąganie niebitych fur od 90 letniego niemca co woził Helgę tylko 3km do "Gut und Billig" to na alledrogo będzie wysyp gwintów, lamp hella black i pakietów riegera :naughty:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 23:23_________________________________________________

Ja kupiłęm nowego supersporta w promocji od pumy...

tego za 1.5 koła pln ?

Opublikowano

Dokładnie :kox:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 23:23_________________________________________________Tak tak, dokładnie tego.

Opublikowano
  • Autor

dobry dzień :hi:

Opublikowano

:hi:

I co z tym elektrykiem dla mnie ? Jakieś pomysły na załączony film ?

Opublikowano

:hi:

Hornet, a vag coś wypluwa?

Opublikowano

Ja kupiłęm nowego supersporta w promocji od pumy...

a ja miałem KW, stan jak nówka, data zakupu na niemieckim paragonie i gwarancji 25.11.2011r. za 400zł :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 14:57_________________________________________________

szkoda :(

jest jeszcze bilstein na grubym tłoczysku... ale to beton :naughty:
Opublikowano
  • Autor

ile chcesz ? najpierw jak sie coś ciekawego sprzedaje to się pisze na Wrocławskim :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Hornet, a vag coś wypluwa?

Nie wypluwa i nic nie wypluje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.