Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgadza się z tymi szybkimi robotami. Mój wujek jest elektro-mechanikiem ale w Elblągu. W okresie zimowym robi tylko alternatory i rozruszniki - na tym najlepsza kasa.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak to powiedział Mucha.... ja jestem elektryka nie a nie elektronik :decayed:

Opublikowano
  • Autor

emay jak kupisz świece to daj znać na jaką są nasadkę. Ja zerknę w garażu i jak bedę miał porządny klucz to w przyszłym tygodniu wymienimy.

A co powiedział pan Jacek ? dojechałeś do niego ?

Opublikowano

Szczuraz, jutro kupie i będę wiedział. Flacha już się mrozi :naughty: :naughty:

Opublikowano

Panowie, skąd można załatwić płytkę z mapami do Touarega 2003 (podobno jest tam RNS 2 czy coś takiego)

Opublikowano
  • Autor
http://peb.pl/wbudowane-systemy-nawigacyjne/794521-rapidshare-hf-vw-mfd2-dvd-soft.html

[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 23:21_________________________________________________a tu masz na moim hostingu manuala http://hostuje.net/file.php?id=87fbb32bd5c22a622fab29a711d31011

Opublikowano

"...Ruda Grażyna, Ty jesteś ekstraklasa..." :drunk:

Opublikowano

Ja pierdziele szczuraz - on wie wszystko. Nie myślałeś o otwarciu jakiegoś warsztatu z gadżetami :tongue4:

Opublikowano

A mapy do RNS-E i polaka? Macie?

Opublikowano
  • Autor

Nie mam miejsca do dłubania i za mało wiem żeby się tym zajmować zawodowo :wink4: Jak wystawię w końcu duży garaż który mam w częściach to będziecie mieli zniżki na lakierowanie, podstawową elektrykę i może alarmy.[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 00:08_________________________________________________

A mapy do RNS-E i polaka? Macie?

na forum się ktoś ogłaszał że ma

Opublikowano

Generalnie na zapas się dowiaduje, jeszcze nie montuje, najpierw gwerty musi przyciąć, no i boki przerobić, żeby szpar nie było. A to gdzieś w kwietniu, nie szybciej... Ta sama historia co z RNS-D...

Opublikowano
  • Autor

to teraz masz rns-d ?

Opublikowano

No to co u mnie siedzi to RNS-D jest ;)

Opublikowano
  • Autor

:siema:

ja tego nie rozróżniam :decayed:

Opublikowano

A mapy do RNS-E i polaka? Macie?

Gdzieś miałem spolszczenie RNS-E. Muszę poszukać na dysku.

Opublikowano
  • Autor

Karol ty już wstałeś czy jeszcze się nie kładłeś ? :naughty:

Opublikowano

Karol ty już wstałeś czy jeszcze się nie kładłeś ? :naughty:

Już wstałem. CO robisz w sobotę ? Mam robotę do zrobienia w ciepłym garażu. Parę kabli do zlutowania i wsadzenia w termosurczki :decayed:

robimy ? Ja nie mam gdzie i nie mam czym :disgust:

Szczurek jak starym kupiłem coś takiego http://allegro.pl/router-wifi-adsl-tp-link-td-w8901g-neostrada-adsl-i2114990634.html

Szału nie robi ale cena dobra jak za nowy sprzęt.

Ten byłby lepszy ale już droższy. http://allegro.pl/linksys-wag120n-router-adsl-neostrada-netia-typ-n-i2123097667.html

Opublikowano
  • Autor

może operator nowy modem mi da zobaczymy sprawa jest w toku :wink4:

co do soboty to nie mam pojęcia musze odebrać troche maneli do hyundaia a potem bedę do Ciebie dzwonił

Opublikowano

:bry:

Powstawali wszyscy wcześnie :)

Opublikowano

może operator nowy modem mi da zobaczymy sprawa jest w toku :wink4:

co do soboty to nie mam pojęcia musze odebrać troche maneli do hyundaia a potem bedę do Ciebie dzwonił

Jak coś to pisz, dzwoń. Muszę jeszcze skurczki kupić...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.