Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kto jutro wpada na 100% ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja sie postaram, ale nie obiecuje...

ale masakra, ojcu turbo padło, astra po stłuczce, parówa ma słabe aku w mrozy i teraz też obtarta, a i szwagrowa beemka oberwała ode mnie jak śnieg spadł :confused4:

Opublikowano

Kto jutro wpada na 100% ?

na 90% :>
Opublikowano

Jak trzeba to będę :decayed:

Opublikowano

Ja tez sie jutro pojawie :evil:

Opublikowano

ja też jutro będe

Opublikowano

Ktoś tu jeździł na prosiakach przed zimą czy mi się wydaje? :mysli:

Opublikowano

Nelson ma prosięta, ale czy miał przed zimą to nie wiem. Panowie ogłaszam komunikat. na 80% przylatuję do Polski 1 marca (czwartek) na kilka dni (chrzciny synka), w piątek zakładam gwint i fele, oczywiście najpierw fotka, bo fura nie była myta od wyjazdu z Londynu przed świętami BN :kox: także w niedzielę, tj 4 marca zawitam na spota. Chyba nawet już od trzeciego będę walczył we Wrocławiu (dopiero to będę ustalał z pewnymi użyszkodnikami :evil:)...

Opublikowano
  • Autor

Ja tez sie jutro pojawie :evil:

a na gadu to niema komu odpisywać :thumbdown:

będę ustalał z pewnymi użyszkodnikami :evil:

:naughty::drinks:

Ktoś tu jeździł na prosiakach przed zimą czy mi się wydaje? :mysli:

Nelson... teraz lata na Mercedresach :gwizdanie:

Opublikowano

No Ty gościu już do Ewy zagaduj, żeby Ci łańcuch trochę spuściła :naughty:

Opublikowano

No Ty gościu już do Ewy zagaduj, żeby Ci łańcuch trochę spuściła :naughty:

Raczej jest to niewykonalne :polew:

Opublikowano

Eee no, nie gadaj, zrozumie to, że raz na jakiś czas jestem w kraju chyba, co? :gwizdanie: a Ty na kiedy masz termin? Tzn Twoja? Co się w ogóle dzieje z Gniadym?

Opublikowano

Eee no, nie gadaj, zrozumie to, że raz na jakiś czas jestem w kraju chyba, co? :gwizdanie: a Ty na kiedy masz termin? Tzn Twoja? Co się w ogóle dzieje z Gniadym?

Z Gniadzianką się widziałem. Nie ma chłop czasu.

Moja już powoli się szykuje. Już za dwa tygodnie może sie rodzić malec. Niech jeszcze czeka jak najdłużej :good:

Opublikowano

No szykuj się na kilkanaście tygodni zarwanych nocek... Ale uwierz mi, że nie ma większego pocieszenia, jak taki brzdąc...

Opublikowano
  • Autor

No Ty gościu już do Ewy zagaduj, żeby Ci łańcuch trochę spuściła :naughty:

Raczej jest to niewykonalne :polew:

odezwał się ten co wpada na wszystkie popijawy w pizzerii i grille :cool1:

Opublikowano

Chłop jak urodzi to totalnie czasu nie będzie miał, także już dla niego trumne szykujcie, już jest po gościu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

może nie ... znaczy mam nadzieję że nie :mysli:

Opublikowano

Zobaczysz, kobita mu żyć nie da. Przechodziłem przez to, także wiem jak to się kończy :)

Opublikowano

No Ty gościu już do Ewy zagaduj, żeby Ci łańcuch trochę spuściła :naughty:

Raczej jest to niewykonalne :polew:

odezwał się ten co wpada na wszystkie popijawy w pizzerii i grille :cool1:

Nie moja wiana że mi coś wypada. Piję więcej niż Wy razem wzięci :polew:

Chłop jak urodzi to totalnie czasu nie będzie miał, także już dla niego trumne szykujcie, już jest po gościu :tongue4:

nieeee :decayed: Nie znasz mojej Pani.. inteligentna bestia ale jak trzeba było to nas z Gniadym na picie zawiozła... nie wspomnę, że wtedy reszta fajek nie przyszła pić.

Opublikowano

Ja tez sie jutro pojawie :evil:

a na gadu to niema komu odpisywać :thumbdown:

będę ustalał z pewnymi użyszkodnikami :evil:

:naughty::drinks:

Ktoś tu jeździł na prosiakach przed zimą czy mi się wydaje? :mysli:

Nelson... teraz lata na Mercedresach :gwizdanie:

Juz Ci mowilem, ze to nie moje gg tylko Moniki :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.