Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szwagier jeździł, wywalił to ówno w cholere

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szwagier jeździł, wywalił to ówno w cholere

:kox:

Trzeba się przekonać na własnej skórze... bo teraz to czuje się jak w pontonie :decayed:

Opublikowano

wiesz, zalezy co kto lubi

Opublikowano

dużo też zależy od samego gwintu...

Opublikowano
  • Autor

Jeździ ktoś z was na gwincie? :gwizdanie:

Ciekaw jestem jak wygląda jazda po Wrocławiu :mysli::decayed:

Orka BMX lata jak pamiętam na setupie -80/-70 wymaga to mega uwagi na drodze :naughty: fajnie po koleinach na hallera raz leciał ... zajmował 2 pasy :decayed: ale wygląda to mega :good:

Opublikowano

on to miał mega glebe :naughty: pamietam filmik :kox: ale to juz taczka...nie przycisniesz bo miska zostanie za tobą :decayed:

Opublikowano

:bry:

Chyba z tego śniegu już nic nie będzie. :kwasny:

Opublikowano

Czy ktoś z Was pamięta o mojej chemii ? Qrak miałeś się dowiedzieć czy nie macie klientów do których mogę to dostarczyć.

Szczurek Ty coś pisałeś... daj namiar na jakiegoś dyrektorka to spotkam się z nim i pogadam co i jak.

Opublikowano

:bry:

Chyba z tego śniegu już nic nie będzie. :kwasny:

I dobrze...niech jeszcze chlapa wysycha bo groszka wypucowałem :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 14:19_________________________________________________Widzieliście gościa? :decayed:

Uwaga Pirat- kierowca mustanga proponuje policjantom wyścig

Typ proponuje drogówce wyścig :kox:

"...to się możemy złapać...ze świateł..." :polew:

Opublikowano

:bry:

Chyba z tego śniegu już nic nie będzie. :kwasny:

I dobrze...niech jeszcze chlapa wysycha bo groszka wypucowałem :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 14:19_________________________________________________Widzieliście gościa? :decayed:

Uwaga Pirat- kierowca mustanga proponuje policjantom wyścig

Typ proponuje drogówce wyścig :kox:

"...to się możemy złapać...ze świateł..." :polew:

stare jak świat :tongue4:

Opublikowano

to ja do tyłu jestem :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Szczurek Ty coś pisałeś... daj namiar na jakiegoś dyrektorka to spotkam się z nim i pogadam co i jak.

Ja rozmawiałem z inżynierem przewidziane czyszczenie układu jest najwcześniej za 3 lata razem z wymianą płynów i olei. Teraz choćbyś się zesrał i rozmazał to manager na to nie pójdzie. :thumbdown:

Opublikowano

Szczurek Ty coś pisałeś... daj namiar na jakiegoś dyrektorka to spotkam się z nim i pogadam co i jak.

Ja rozmawiałem z inżynierem przewidziane czyszczenie układu jest najwcześniej za 3 lata razem z wymianą płynów i olei. Teraz choćbyś się zesrał i rozmazał to manager na to nie pójdzie. :thumbdown:

Co za głąb ten menager... to się stosuje cały czas a nie robi się czyszczenia układu co ileś lat :polew:

Opublikowano

SAM_2986.jpg

:kox:

Siema

Wszyscy kochają Audi :naughty:

Opublikowano

O której jutro już ktoś będzie pod MM? :cool1:

Nareszcie uda mi się dotrzeć a nie chcę marznąć zanim ktoś się pojawi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

SAM_2986.jpg

:kox:

Siema

Wszyscy kochają Audi :naughty:

NIEMOŻLIWE :shocked: Myślałem że już umarłeś :naughty:

O której jutro już ktoś będzie pod MM? :cool1:

Nareszcie uda mi się dotrzeć a nie chcę marznąć zanim ktoś się pojawi :decayed:

Ja będę 18:10

Opublikowano

parówa zaliczyła słupek ;( ;( ;(

gadałem z ojcem, ale raczej nie ma kontaktów niestety

Opublikowano

parówa zaliczyła słupek ;( ;( ;(

?? :kwasny:
Opublikowano

no niestety, martwa strefa, zderzak do malowania

Opublikowano

Przynajmniej dobrze, że tylko zderzak :)

Jak spadł ten pierwszy śnieg ostatnio...wracając z roboty zaliczyłem kilka zakrętów bokiem...na ostatnim przeciągnąłem za bardzo na ręcznym i wpadłem komuś na podwórko :gwizdanie: ...na szczęście dla mnie płotu nie mieli :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.