Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

coś tam u Ewy leży pod szafa :wink4:

właśnie kończę stronę z podpisu :naughty: jak na kogoś kto nie ma o tym zielonego pojęcia i pierwszy raz wszedł w jakikolwiek panel administracyjny to chyba mi dobrze poszło :polew:

Jutro dorwę skaner od kuraka to odświeżę galerię i będzie gitarra :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wyszło spoko :good: a czyja to pracownia, jakiś znajomy?

Opublikowano
  • Autor

ojciec :decayed: tyle że stare strony były na jakichś darmowych serwerach i generalnie google je pomijało za każdym razem :thumbdown: to kupiłem adres i miejsce na serwerze wczoraj i postawiłem takiego klocka. Znajomy mi ją wypozycjonuje i będzie gitara.

Opublikowano

Do mnie na złom kiedyś przywieźli z HP 8 nowiutkich drukarek, razem z tuszami instrukcjami itp. W dodatki jest skaner i ksero. Skleciłem z nich 3 i rozdałem po znajomych, w innym wypadku do dzisiaj nie miałbym drukarki :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja czekam na wymianę sprzętu u siebie w firmie. Zawsze jest mega promocja :naughty:

Opublikowano

Do mnie na złom kiedyś przywieźli z HP 8 nowiutkich drukarek, razem z tuszami instrukcjami itp. W dodatki jest skaner i ksero. Skleciłem z nich 3 i rozdałem po znajomych, w innym wypadku do dzisiaj nie miałbym drukarki :polew:

ja czekam na wymianę sprzętu u siebie w firmie. Zawsze jest mega promocja :naughty:

No nie da się ukryć, że jesteśmy cwaniackim narodem :kox:

Opublikowano

Brak kasy, zmusza nas do kombinacji.

Opublikowano

"Piniondze to nie fszystko, ale fszystko bez piniendzy to..." :D

Opublikowano
  • Autor

nie cwaniackim tylko obrotnym :wink4: Pamiętaj Polak nie kradnie tylko PRYWATYZUJE ! inne słowa i od razu lepiej to wszystko brzmi :cool1:

Opublikowano

Jesteś moim bogiem :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

zaczynam właśnie nierówną walkę ze skanerem od kuraka :naughty:

Opublikowano

zaczynam właśnie nierówną walkę ze skanerem od kuraka :naughty:

a co boli ? stery są ? to ma działać i już. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie ma sterów pod win7 x64 w necie :wallbash: to jest hp scanjet 2200c

Opublikowano

Przylej mu w pałe, od razu zatrybi :kox:

Opublikowano

nie ma sterów pod win7 x64 w necie :wallbash: to jest hp scanjet 2200c

Słyszał o takim czymś jak tryb zgodności ? Instalujesz pod XP i robisz tryb zgodności pod XP i fnito :decayed:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 09:02_________________________________________________

Przylej mu w pałe, od razu zatrybi :kox:

Drugi uczony :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

robiłem tak że odpalałem jako XP sp2 ale nie zmienia to faktu że system po zainstalowaniu sterowników nie rozpoznaje skanera :wallbash: z resztą to już nie jest ważne zirytowałem się całą sytuacją i kupiłem wczoraj o 2 w nocy kombajn HP. Jadę go zaraz odebrać

Opublikowano

robiłem tak że odpalałem jako XP sp2 ale nie zmienia to faktu że system po zainstalowaniu sterowników nie rozpoznaje skanera :wallbash: z resztą to już nie jest ważne zirytowałem się całą sytuacją i kupiłem wczoraj o 2 w nocy kombajn HP. Jadę go zaraz odebrać

Tą budżetówkę do 200zł? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ch wie co to jest :polew: Kolega z pracy mi przywiezie. Ważne że ma ori stery pod viste i działa bez zarzutu. :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

skaner nie bangla?? :confused4:

Opublikowano
  • Autor

nie bardzo mu sie widzi współpraca z win7 ale nic to przynajmniej kupiłem kombajn :decayed: epson stylus dx4000 a nie hp jak pisałem :polew: znam się na tym jak cholera :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.