Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: Co tam dobrego słychać ?
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie bardzo mu sie widzi współpraca z win7 ale nic to przynajmniej kupiłem kombajn :decayed: epson stylus dx4000 a nie hp jak pisałem :polew: znam się na tym jak cholera :naughty:

Win 7 jest nafaszerowany sterami do drukarek. Ba nawet jest w stanie podmienić sobie stery i wybrać kompatybilne. Nie wiem dlaczego nie działa.

Opublikowano

nie bardzo mu sie widzi współpraca z win7 ale nic to przynajmniej kupiłem kombajn :decayed: epson stylus dx4000 a nie hp jak pisałem :polew: znam się na tym jak cholera :naughty:

Win 7 jest nafaszerowany sterami do drukarek. Ba nawet jest w stanie podmienić sobie stery i wybrać kompatybilne. Nie wiem dlaczego nie działa.

Najwidoczniej Maciek kupił system na bazarku, tam są te mniej inteligentne windowsy:D

Opublikowano
  • Autor

Win 7 jest nafaszerowany sterami do drukarek.

kurak mi dał skaner a nie drukarke :naughty:

Opublikowano

Win 7 jest nafaszerowany sterami do drukarek.

kurak mi dał skaner a nie drukarke :naughty:

:kox: :kox:

Opublikowano

Przecie to to samo je... Ino w łodwrotno strone działo :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie pij już chłopie tego kolorowego badziewia :cool1:

Opublikowano

Csiiiiii..... :kox::banan2: :banan2:

Opublikowano

Przecie to to samo je... Ino w łodwrotno strone działo :kox:

:polew: :polew: :polew:

Mnie w niedzielę nie ma. Startuję po śniadaniu na wschód ale w pn już będę.

Opublikowano
  • Autor

ale ty sie wykręcasz co tydzień coś :thumbdown:

Opublikowano

ale ty sie wykręcasz co tydzień coś :thumbdown:

Wolałbym siedzieć na miejscu. Nie chce mi się dymać 400km w jedną stronę po to, żeby załatwić sprawę w 10 min ale muszę bo takie mamy Państwo.

Opublikowano
  • Autor

jest taki magiczny papierek który nazywa się pełnomocnictwo :wink4: Bardzo chętnie z niego korzystam jak mi się nie chce przesiadywać godzinami w urzędach.

Opublikowano

jest taki magiczny papierek który nazywa się pełnomocnictwo :wink4: Bardzo chętnie z niego korzystam jak mi się nie chce przesiadywać godzinami w urzędach.

W tym przypadku ono nie działa. Nie ma możliwości zastosowania go ponieważ zabrania tego ustawa. Już pisałem, że to chory kraj.

Piszesz jakbym pierwszy raz coś robił w urzędach... pamiętaj, że ja z rzędami użeram się regularnie jako przedsiębiorca.

Opublikowano

:hi:

jutro i mnie nie ma, o 9 lecę na Jańskie Łaźnie - poprawka z czwartku :cool1:

Opublikowano
  • Autor

chciałem Ci skaner podrzucić na spot :mysli:

Opublikowano

Ale się Pan w BMW zdziwił... :naughty:

Opublikowano

Ale się Pan w BMW zdziwił... :naughty:

:mysli: :mysli:

Opublikowano

Ale się Pan w BMW zdziwił... :naughty:

Przypomniałeś mi stare czasy...jak maluszkiem łoiłem większość BMW :slina::kox:

Miny kierowców bezcenne :kox:

Opublikowano

Mnie jutro też nie będzie dzisiaj mały wyszedł na świat o 9.20. Jestem potwornie zmęczony.... :lazy:

Opublikowano

Mnie jutro też nie będzie dzisiaj mały wyszedł na świat o 9.20. Jestem potwornie zmęczony.... :lazy:

Gratulacje :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.